کاج شهرستان صاحبخانه هدفمند توسط دولت برای تلاش برای اخراج در طول همه گیر

هوارد Mostad از St. Croix, مینه سوتا, چهره تا $25,000 در جریمه و مجازات های اضافی پس از او ذکر شده برای نقض یک فرماندار منظور اجرایی ممنوع است که صاحبان اموال از تشکیل پرونده اخراج اقدامات و یا فسخ مسکونی اجاره برای مدت زمان از COVID-19 همه گیر و دولت در زمان صلح و اضطراری است.

Mostad نیز شکست مینه سوتا را صاحبخانه و مستاجر قوانین با وارد کردن مستاجرین خانه در ماسه سنگ, مینه سوتا, در برابر خواسته های خود قطع برق خود را از خدمات و تلاش برای فشار آنها را به تخلیه ملک انتشار اخبار گفت.

“در حال حاضر زمان برای Minnesotans به نوبه خود نسبت به یکدیگر نیست و دور از یکدیگر” الیسون گفت: در انتشار اخبار. “بسیاری از افراد و کسب و کار و صاحبخانه در حال انجام کار درست در طول بحران. برای کسانی که صاحبخانه نیست اجازه دهید این مورد به عنوان یک هشدار به شما: اگر شما را به اقدامات غیر قانونی خود را به زور مستاجر به تخلیه اموال خود را در طول این اورژانس من را سریع و قوی عمل در برابر شما است.”

مستاجران پناه در محل در خانه با 4 سال است که یک بیماری زمینهای است که باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 قرار گرفتن در معرض.

دفتر دادستان کل است که به دنبال اضطراری امداد در قالب یک سفارش ضابط موقت از دادگاه منطقه در پاین شهر مینه سوتا برای بازگرداندن مستاجران’ خدمات آب و برق و جلوگیری از صاحبخانه از تداخل با ادامه اقامت.

تحت فرماندار Tim Walz اجرایی سفارش 20-14 صاحبان املاک ممنوع از تشکیل پرونده اخراج اقدامات و یا فسخ مسکونی اجاره برای مدت زمان از COVID-19 زمان صلح و اضطراری است.

مستاجران که اسامی آنان redacted از این گزارش شده بود در مدت شش ماه اجاره با توجه به شکایت در دادگاه منطقه.

در مارس 4, Mostad ارائه آنها را با یک اخطار کتبی به تخلیه ملک بیان کرد که آنها نیاز به حرکت از اموال آوریل 1. این خانواده تا به حال شده است قادر به پیدا کردن یکی دیگر از اقامت شکایت گفت.

در مارس 2, Mostad در زدم و گفت که او قرار بود برای نشان دادن خانه به پتانسیل های جدید مستاجران.

او حاضر توسط مستاجر گفتن Mostad که “او نمی خواست به کسی اجازه به خانه به دلیل ترس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض به دخترش” شکایت گفت. Mostad تحت فشار قرار دادند و راه خود را به خانه راه می رفت به خانه جعبه فیوز و حذف متعدد شکن از جعبه فیوز قطع برق به خانه شکایت گفت.

آن است که غیر قانونی تحت مینه سوتا را صاحبخانه و مستاجر قوانین برای صاحبخانه به قطع و یا باعث قطع برق و گاز و آب یا خدمات به یک مستاجر و قطع ارتباط از جمله خدمات در نظر گرفته شده است یک سازنده اخراج.

طی یک تماس تلفنی با معاون وزارت امور خارجه وکیل مبارز Mostad بستری به قطع برق و حاضر به بازگرداندن آن گفت که او باور نمی کند مستاجران باید مجاز به ادامه سکونت در این خانه با وجود شنیدن در مورد فرماندار سفارش شکایت گفت.

Mostad نتیجه تماس با مراجعه به معاون دادستان با ناسزا شکایت گفت.

“من را تشویق هر Minnesotan که معتقد است آنها هستند که اشتباه مجبور خارج از خانه خود در این اورژانس به تماس با دفتر من بلافاصله” الیسون گفت. “ما متعهد به قرار دادن یک توقف به انجام خواهم این طوری که Minnesotans می توانید زندگی با عزت ایمنی و احترام به همه ما نیاز به حرکت به راه خود را از طریق این بحران است.”

در اجرای آن اقدام دفتر دادستان کل است که به دنبال دائمی تاکیدی امداد مدنی, مجازات تا $25,000 در هر نقض جبران برای ساکنان خسارت تحت مینه سوتا را صاحبخانه و مستاجر قوانین و هزینه های آن و هزینه به موجب قانون دولت است.

دادستان کل الیسون تشویق Minnesotans به گزارش مشکوک به نقض توسط پر کردن اختصاص داده شده فرم شکایت در دفتر سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>