چندین آژانس های صبح روز پنجشنبه در پاسخ به گزارش یک هواپیما که سقوط کرد هومبولت خلیج فقط پس از 7 صبح

تک موتور سسنا با تنها یک خلبان در هیئت مدیره سقوط به خلیج پس از از دست دادن دید در مه در حالی که تلاش برای زمین در موری زمینه فقط در شرق ایالات متحده بزرگراه 101 در ابراز پیروزی از اکتشاف.

خلبان به طور سطحی زخمی شد در این تصادف.

“من فکر می کنم او فقط نیاز به درمان برای سرما گفت:” سامانتا Karges یک سخنگوی Humboldt County Sheriff که کمک در جستجو و عملیات نجات.

خلبان پیدا شد حدود 7:50 a. m. در بالای نیمه مستغرق هواپیما و نجات توسط یک قایق گارد ساحلی.

باری از هواپیما پیدا شد در آب از جمله آنچه به نظر می رسد آمازون بسته با یاد لبخند.

“آنها بسته” Karges تایید کرد. “فقط ایمیل برای افراد متفاوت است.”

او نمی دانم که خلبان قرارداد شد اما هواپیما شناسایی شد به عنوان یک تجاری یکی از. سازمان های محلی کاهش یافته است به شناسایی خلبان توسط نام.

این هواپیما باقی مانده در آب به خوبی به بعد از ظهر و کلانتر دفتر کار با دیگران برای سازماندهی حذف از هواپیما.

“ما در حال کار با شرکت های بیمه در هواپیما” Karges گفت. “آنها در حال رفتن برای کمک به شکل گرفتن آن از آب است. ما نیز با کار (وزارت امور خارجه) ماهی و حیات وحش است. امروز صبح آنها را مهار نفت رونق در اطراف آن است. … آن را یک اقدام احتیاطی از آنجا که صدف کسب و کار در این نزدیکی هست. صدف کسب و کار می خواست برای حفاظت از محصول خود را.”

CDFW سخنگوی اریک Laughlin گفت: “یک مقدار نامعین” از نشت روغن را در آب. این کوپن “را حفظ خواهد کرد آن را از سفر که در آن می تواند تاثیر هر یک از صدف یا ماهی و زندگی دریایی.”

“این هواپیما تا به حال بالقوه برای برگزاری 300 گالن سوخت,” او گفت:. “اما آن را کامل است.”

اداره هوانوردی فدرال و ملی ایمنی حمل و نقل برنامه ریزی برای بررسی این حادثه اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از پاسخ ها در دسترس خواهد بود.

“FAA و NTSB بررسی خواهد شد” گفت: Ian گرگور یک سخنگوی FAA. “این NTSB است نهاد و آن را به طور معمول طول می کشد NTSB یک سال یا بیشتر برای تعیین علت احتمالی حادثه.”

گارد ساحلی مشترک سازمان های محلی برای کار به خوبی با هم برای جلوگیری از این مسائل است.

“محیط زیست در هومبولت منطقه خلیج می تواند بسیار بی رحم و خطرناک برای هر دو قایق و هواپیما است که چرا یک شبکه قوی از دریایی شرکای بسیار مهم است” گفت: سروان ، Clint شلگل بخش هومبولت خلیج معاون فرمانده, در بیانیه ای. “ما بسیار سپاسگزار به هومبولت خلیج پورت قدرت برای نجات خلبان هواپیما. در این موارد هر فقره دوم و اقدامات خود مانع از این حادثه از مصرف غم انگیز تبدیل شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de