ناحیهای در شمال غربی ایتالیا را فانوس پروژه همچنان انجام بسیاری با کمی

فانوس پروژه های بنیانگذار گیل Uilkema هیچ علاقه در میان غیر انتفاعی کمک های انسان دوستانه سازمان حدود 415 پروژه های خیریه. رسیدن به جوامع از بیش از 60 کشور در 17 سال از زمان آغاز آن و با کمک های خیریه به عنوان ماه ژوئیه سال 2020 بالغ بر یک رقم $1.7 میلیون دیرین مربی هنرهای حامی و سابق ناحیهای در شمال غربی مدارس سرپرست است افتخار ترین چیزی غیر از فانوس پروژه’ تعداد چشمگیر.

به جای Uilkema می گوید در مصاحبه ای آن است که تحول قدرت انجام-a-زیادی-با-یک-پروژه های کوچک. این چیزی است که باعث می شود او را به جهش به اقدام و آن را به چیزی به عنوان ساده به عنوان یک ایمیل با تشکر از شما از یک رهبر پروژه در مورد یک دانه ماشین فرز که به جنبش در آوردن قلب او. با بزرگترین کمک مالی در $67,000, Uilkema می بالد در درجه اول در مورد کوچکترین: 35 درصد کمک مالی که خریداری مداد برای دانش آموزان در کنیا.

“کل من هدف بود برای مردم احساس راحتی به هر مقدار. آنها می توانید پول خود را می سازد تفاوت” او می گوید.

فانوس پروژه با یک عمل کوچک داوطلب هیئت مدیره به صندوق پروژه در سراسر جهان. 100 درصد از معافیت مالیاتی کمک های مالی به کارگردانی به پروژه های که ارائه انواع کالا و مواد — از $10 فانوس که راه اندازی سازمان های غیر انتفاعی در سال 2003 و مجاز دانش آموزان در کنیا برای مطالعه در شب, چراغ, چراغ خورشیدی در بلیز به جوجه و تجهیزات کشاورزی در کامرون ماشین آلات دوخت در نپال مبلمان برای ایالات متحده پرورش جوانان, آب مروارید عمل جراحی و عینک در پرو به لباس برای نوزادان و شیرخواران در اوکلند خانه های امن ،

“نوع مورد علاقه من از پروژه به انجام نه با آیتم” Uilkema می گوید. “به عنوان مثال من با استفاده از یک پروژه در کامبوج. آنها می خواستند دوچرخه برای بچه ها رفتن به مدرسه و آن را بیش از حد به راه رفتن. ما عرضه دوچرخه و بچه ها تا به حال برای رفتن به مدرسه و حفظ مناسب و معقول نمرات. بخش مورد علاقه من از این پروژه بود که در روزهای شنبه و آنها تا به حال به معلم جوان کودکان و نوجوانان در این روستا است. هر چیزی که می تواند به نفع اجتماعی است که واقعا فوق العاده است.”

و ایمیل است که طنین انداز? داشتن برای او تهیه کرد یک دستگاه فرز, پیام تشکر Uilkema برای بالا بردن زن ،

“او در حال حاضر دیده می شود به عنوان کسی که می شود همه چیز انجام می شود. هنگامی که او در بر داشت بودجه حل این مشکل برگزار شد و پاسخگو آن مطرح شده مشخصات خود را به اندازه کافی برای انجام کارهای دیگر چون او را در حال حاضر مورد اعتماد بزرگان است.”

اعتماد حیاتی در پروژه های که Uilkema با دقت انتخاب می کند. او هرگز فرض نیازهای مردم و جامعه است.

“من هرگز می گویند که آنها نیاز به دوچرخه کوره یا توالت; آنها به من می آیند با خود را نیاز دارد.”

تصویب ضوابط شامل تنها پروژه های پیشنهاد شده توسط افراد او می داند که به طور مستقیم یا از طریق یک مرحله ای-حذف روابط است. هر گونه مشارکت در حال انجام به طور انحصاری با پاسخگو سازمانهای پروژه جامعه است. چرا که او فعال است به عنوان تدریس با آسیایی, موزه هنر در سان فرانسیسکو و با گسترده گروه های اجتماعی مانند Rotarians — نه به ذکر است اتصال خود را در یک شبکه در سراسر جهان از جمله مدارس و بین المللی باشگاه های معدن اقدام گروه سپاه صلح و دیگران — Uilkema همیشه گوش به زمین برای تشخیص زمان نیاز دارد.

پروژه های پیشنهادی دولت چهار نقطه کلیدی: نیاز, هزینه, که منافع و موقعیت. با قرار دادن این پروژه در اول آمده-اول خدمت با صف همراه عکس ارسال شده توسط متقاضی پروژه ها به ندرت ضربه خارج از دستور; مگر اینکه یک فاجعه طبیعی مانند زلزله و یا سونامی هل یک پروژه به خط مقدم. همانطور که انتظار می رود این مورد با COVID-19. از چهار زمان پروژه های سه مربوط به این بیماری همه گیر. در افغانستان مردان که به عنوان چرخ دستی فروشندگان و زنان شاغل به عنوان رفتگران در خارج از محل کار.

“معیشت خود را از بین رفته اند,” او می گوید. “ما به آنها پول برای مواد غذایی است.” یک خانواده از پنج نفر در این کشور می توان تغذیه برای یک هفته با 15 دلار.

در کنیا $50 نجات بسته ارائه یک خانوار با مواد غذایی خشک برای یک ماه. در امریکا ملت ناواهو کمبود آب ایجاد کرده است انتقادی نیاز دارد.

“یک زن وجود دارد که به سازمان تحویل آب و ضد عفونی کننده دست. فقط 4 دلار ارائه خواهد شد شش گالن آب,” او می گوید.

در علاوه بر این به 100 درصد از کمک های مالی به پروژه های فانوس پروژه های منحصر به فرد هستند که در هر زمان ممکن است کالا و خدمات خریداری شده در محل پروژه. این پروتکل موجب صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و یک مثال نشان می دهد که سود اضافه شده: ماشین آلات دوخت ارائه شده به افغانستان جنگ بیوه شد خریداری برای $30 به جای 200 دلار خواهد بود که آنها را اگر هزینه خرید و حمل از ایالات متحده است.

“مدل های آنها خریداری کرده بودند و همه برق حق پیوست و دانش و مهارت برای تعمیر آنها سمت راست وجود دارد” Uilkema می گوید. پانل های خورشیدی فرستاده شده به یک منطقه از راه دور در تبت تنها موارد او تا به حال برای خرید در ایالات متحده برای یک پروژه در جاهای دیگر.

آمده تا با یک ملاحظه ای ساده ابتکار که سبب کودک با کمتر از یک دلار و یا یک فرد بزرگسال فقط با 10 دلار برای ساختن یک زندگی در حال تغییر سهم به خوبی بیشتر Uilkema امیدوار واقعیت های همه گیر در نتیجه یک درک عمیق تر از ارتباط بشریت است.

“این فقط اتفاق می افتد در ایالات متحده تانزانیا و یا مصر. ما همه در آن, اقتصادی, اجتماعی, احساسی.”

پرسید که آیا او پیش بینی فانوس پروژه موفقیت وقتی که برای اولین بار اهدا در آمد Uilkema می گوید او فقط می دانست که $5 به معنای یک پروژه را 5 دلار بیش از آن بود قبلا. از او می افزاید: مردم سخاوت “فقط سرعت رشد کرد.”

برای جزئیات بیشتر در مورد فانوس پروژه بازدید lanternprojects.org آنلاین.

لو Fancher یک نویسنده مستقل است. تماس با او در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>