ناحیهای در شمال غربی ایتالیا — ناحیهای در شمال غربی رای دهندگان اکثریت تصویب و اندازه گیری, T, شهرداری, خدمات, ویژه مالیاتی در مارس 3 رای گیری. با تمام شش حوزه گزارش اندازه گیری تا به حال به تصویب دو سوم “بله” آرا که آن را به آسانی.

“بله” آرا صبح روز چهارشنبه بودند 1,925 یا 80.17% برای “هیچ” رای 476 یا 19.83%. ویژه مالیات جمع آوری شده توسط این شهرستان از ناحیهای در شمال غربی ایتالیا از سال 1981. درآمد به شهر می رود این صندوق به طور کلی است که منابع مالی خدمات شهری از جمله پلیس و حفاظت در مقابل آتش سوزی خیابان, تعمیر و نگهداری, خدمات کتابخانه های عمومی با این نسخهها کار, پارک, نگهداری و تفریح و سرگرمی.

“من عمیقا درک جامعه حمایت قوی در عبور از اندازه گیری T. شورای شهر هرگز این حمایت برای اعطا” ناحیهای در شمال غربی شهردار باب McBain گفت: اوایل روز شنبه. “ما می دانیم که ما باید مدیریت شهر به خوبی و در مورد عبور از اندازه گیری هر دو ضروری و به دست آورده است. ناحیهای در شمال غربی رای دهندگان باید سخاوتمندانه حمایت بسته مالیاتی برای 40 سال. ما همچنان به کار سخت برای به دست آوردن آن پشتیبانی می کند.”

اندازه گیری T اجازه ادامه مالیاتی تا تاریخ 30 ژوئن سال 2025 است. این مالیات در حال حاضر منقضی می شود در 30 ژوئن 2021. نرخ مالیات متفاوت است بسته به اندازه و ماهیت استفاده کنید. نرخ خواهد بود بین $551 و 930 $در هر مسکونی پاکت بسته به اندازه; $930 $به 1,395 در توسعه تجاری بسته; $383 هر واحد مسکونی در هر چند مسکونی بسته; و $565 هر بسته برای کسانی تقسیم مالیاتی منطقه خط.

تحت اندازه گیری T شهر تنها می تواند در نظر گرفتن وضع مالیات در هر سال مالی اگر شورای شهر تعیین می کند که خدمات شهری لازم است برای عموم خوب رفاهی و ایمنی که هزینه ارائه این خدمات را فراتر از بودجه تولید شده توسط دیگر شهر درآمد. این شورا باید با انجام یک جلسه عمومی قبل از وضع این مالیات در هر سال است.

حداکثر نرخ مالیات خواهد بود تنظیم سالانه بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده برای منطقه خلیج سان فرانسیسکو. بسته مالیاتی برآورد شده است به منظور بالا بردن $2,424,620 در هر سال است. وجود دارد هیچ اعتراض به بسته مالیاتی واصل شده در مارس 3 رای گیری. آن را پشتیبانی توسط شهردار سابق جان چیانگ; لایحه Hosler از برنامه ریزی مالی کمیته; McBain و دیگران.

“با افزایش سن ساختمان ها و امکانات عمومی است که نیاز به تعمیر پیر زیرساخت ها از جمله پارک ها و پیاده روها و خیابان های آن (بسته مالیاتی) باقی مانده است بخش مهمی از این شهر توانایی برای مدیریت منابع محدود برای خدمت به ناحیهای در شمال غربی ساکنان” اندازه گیری T رسمی رای گیری کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im