عکس: رهبران جهان به صورت پوشش ماسک میان coronavirus همه گیر

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری عکس بر روی یک دستگاه تلفن همراه

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور کرده است از رهبران جهان به همین صورت ماسک به امید اجتناب از قرار گرفتن در معرض به عنوان چند در ادامه جلسه و انجام امور حکومتی.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه عینک یک شنبه به او اعلام وضعیت اضطراری به سطح شیب دار تا ملت در پاسخ به آن COVID-19 شیوع. نخست وزیر فرانسه امانوئل پاکسازی همچنین sported یک شنبه به عنوان او در بازدید از یک مرکز پزشکی در نزدیکی پاریس. یک روز پیش ” نخست وزیر یونان Kyriakos Mitsotakis و وزیر بهداشت Vassilis Kikilias آیا همان است که آنها را به بازدید از یک بیمارستان در آتن.

پس از انتخابات در اسلواکی است که منجر به یک جدید چهار حزب دولت ائتلافی تازه منصوب نخست وزیر ایگور Matovic تن یکی در کنار رئیس جمهور زوزانا Caputova به عنوان آنها را تکان داد دستکش پوشیده از دست برای یک عکس پس از برگزاری مراسم تحلیف.

این عکس ها همزمان با سراسر جهان از کمبود ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی است که دامن زدن به تنش بین ملت ها. مقامات در آلمان و فرانسه هر دو متهم آمریکا از “مدرن دزدی دریایی” در جداگانه ماسک-ربودن طرح با توجه به گزارش از سرپرست و مستقل است.

والری Pecresse منطقه ای رئیس جمهور از شورای حاکم در پاریس و پرجمعیت ترین فرانسه 18 منطقه متهم ناشناس آمریکایی ها از outbidding مقامات امنیتی فرانسه برای خرید چینی ساخته شده ماسک ها و پرداخت نقدی و بدون بازرسی محصول ، در آلمان Andreas Geisel, رسمی با دولت برلین را متهم کرد که ایالات متحده از انحراف منظور از 200,000 N95 ماسک برای آلمان توسط “مصادره” در تایلند است.

جیلیان Bonnardeaux این سخنگوی سفارت آمریکا در بانکوک را تکذیب کرد هر دولت آمریکا اقدام به منحرف کردن ماسک با توجه به گزارش رویترز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جداگانه انکار کرد که هر گونه “عمل دزدی دریایی” صورت گرفت. تولید کننده 3M در بیانیه ای گفت:, آن را فاقد شواهد که هر N95 ماسک ماسک کشف و ضبط شد و اضافه کرد که آن را نیز تا به حال هیچ سابقه ای از هر گونه ماسک سفارشات برای برلین ، مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی درگیری با 3M پس از او به کارگردانی سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای جلوگیری از صادرات N95 ماسک که در آن شرکت می فرستد بیشتر برای کانادا و امریکا لاتین.

این شرکت اعتراض در زمینه های بشردوستانه زمانی که اختلاف ایجاد عناوین و اضافه کرد که آن را به حال افزایش ایالات متحده تولید N95 ماسک از 22 میلیون در ماه ژانویه به 35 میلیون در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن و 3M توافق رسیده است دوشنبه که شامل 3M ارتکاب به جای تولید رقم 55.5 میلیون بیشتر ماسک صورت هر ماه سی ان ان گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که 3M تولید 166.5 میلیون ماسک کل — تقریبا تمام N95s. چین که در آن 3M کارخانه های تولید ماسک هنوز هم می تواند بلوک معامله.

ایالات متحده رسمی ماسک-پوشیدن توصیه فقط روز قبل از آن با تهمت و گفت او را انتخاب کنید برای پوشیدن لباس یکی را به عنوان او اعلام کرد جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>