عکس: واله ورد ابتدایی معلمان مدرسه میزبان اجتماعی فاصله رژه در ولنوت کریک

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

اجتماعی فاصله رژه برگزار شد واله ورد, معلمان مدارس ابتدایی در ولنوت کریک بعد از مدرسه خود را مانند بسیاری دیگر بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ده ها تن از دانش آموزان و والدین صف محله برگزاری علائم و پوشیدن خود را وایکینگ دنده به عنوان معلمان و برخی ایستاده و تکان دادن از طریق sunroofs, رژه در اتومبیل های خود را در روز دوشنبه بعد از ظهر. نشانه های مطلب “ما از دست شما” و “ما عاشق شما معلمان” دیده می شد و همچنین به عنوان یک پیام از ناحیه پرستار دیانا Nachajsk که خواندن “شستن دست های خود را و سالم بماند.” چندین غول حیوانات قرار داده شد در اتومبیل از جمله یک سگ و یک پلنگ صورتی.

خلق بود خوش بین به عنوان معلمان که از دست رفته دانش آموزان خود را از طریق محله در نزدیکی مدرسه برای حدود نیم ساعت بوق می زدند و دریافت لبخند و امواج از دانش آموزان و والدین در مقابل خانه های خود و یا در نزدیکی مدرسه که تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن ناشناخته اگر مدرسه را بازگشایی قبل از تعطیلات تابستانی به عنوان فرماندار گاوین Newsom فقط اعلام جدید stay-at-home سفارشات ایالت از طریق آوریل 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>