عکس: دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اقدام به خرید $8.6 میلیون خانه برای استفاده به عنوان ریاست جمهوری اقامت

توسط جیمز مک لین | انواع

آخرین جولای سابق UNC-چپل هیل صدراعظم Carol L. Folt به طور رسمی در زمان کار در USC تبدیل شدن به دانشگاه را اولین زن رئیس جمهور در آن 139 سال سابقه. ریک کاروسو رئیس USC هیئت امنا منادی Folt انتصاب به عنوان “آغاز یک الهام بخش عصر جدید برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی” تاکید استراتژیک انتخاب رئیس جمهور در زمانی که USC است که هنوز از وضعیتی وخیم از یک سری از مشخصات بالا رسوایی.

در علاوه بر این به یک آرایه گسترده ای از تغییرات کلیدی که در حال حاضر اجرا شده — انواع انتصاب کارکنان و پایداری فشار یکی از Folt بزرگترین محور تا کنون است اجتناب از 40 سال سنت که دیدم قبلی USC رئیس جمهور را تا محل اقامت در USC متعلق به Seeley Mudd و مستغلات در شیک San Gabriel Valley, سن مارینو, کالیفرنیا. در عوض, Folt منتقل شده به سانتا مونیکا که در آن ملک سوابق نشان می دهد USC به تازگی بسته در یک $8.6 میلیون کاملا زاویه ای ،

“سال گذشته این دانشگاه تصمیم به خرید یک کوچکتر بیشتر پایدار ملک برای رئیس جمهور اقامت.” USC گفت: در یک بیانیه ارائه شده به انواع و اشاره کرد که وجود دارد قابل توجه هزینه های مرتبط با نگهداری در 8 هکتار Mudd و مستغلات. “این احساس های مالی به کوچک به ارزان تر و کارآمد تر اموال.”

هر چند لوکس سانتا مونیکا ملک به سختی واجد شرایط به عنوان ارزان .19 هکتار بسیاری ردپای است که در واقع بیش از 40 بار کوچکتر از Mudd و مستغلات. خانه خود را نیز به مراتب بیشتر دوستدار محیط زیست با یک مجموعه کامل از پانل های خورشیدی و یک ساختار است که به سختی یک سوم از Mudd عمارت اندازه.

و سبک معماری کاملا متفاوت است بیش از حد. در حالی که Mudd و مستغلات است که در دهه 1930 به سبک استعماری مانور که rambles در سراسر 14,000 متر مربع از فضای زندگی سانتا مونیکا خانه 4,700 sq. ft., آلی با مضمون معاصر با یک واحد مدرن, زیبایی و دیوار کمرنگ در یکپارچه ورق در معرض چوب و شیشه است.

خانه فروخته شد به USC توسط David G. Brown, بیشتر پایین-مشخصات صندوق سرمایه دار خیلی مهم که عناوین ساخته شده در سال گذشته زمانی که او به پرداخت 19 میلیون دلار برای آری امانوئل معماری برنتوود و مستغلات. قهوه ای برداشت کرده بود ملک در سال 2014 برای $6.75 میلیون و سوابق مالیاتی نشان می دهد محل اقامت فعلی ساخته شده بود در سال 2012.

طراحی شده توسط معمار اشاره کرد Roy Kappe های مدرن ساختار ارائه می دهد یک مفهوم floorplan و باز ناهار خوری نشیمن و اتاق رسانه ها. A state-of-the-art آشپزخانه طراح Miele لوازم Caesarstone کانتر و یک منطقه صندلی. طبقه بالا به اتاق خواب باز می شود به یک بالکن با منظره به اقیانوس آرام است. بیشتر hardscaped تعمیر و نگهداری پایین حیاط خلوت شامل تیره کف استخر غوطه با مطرح آبگرم.

خانه در واقع آنچه که اغلب در نظر گرفته شده است یکی از معتبر ترین خیابان های مسکونی در سانتا مونیکا که در آن برخی از Folt را نزدیکترین همسایه جدید شامل بازیگر یونس هیل “سیمپسونها” مت گرونینگ خالق و مونا سیمپسون خواهر مرحوم استیو جابز.

USC در حال حاضر در روند از لیست Mudd و مستغلات است که علامت خواهد بود اولین بار که 88 سال سن مرکب که شامل تمام اندازه زمین تنیس, رسمی, باغ جدا مهمانخانه و هکتار از چمن و باغ بلوط — در دسترس است برای فروش. حتی امروز در پایان بازار املاک و مستغلات که در حال حاضر رام توسط coronavirus مشکلات این احتمال وجود دارد اموال تاریخی را واکشی حداقل 15 میلیون دلار. و آن را قطعا قابل تصور است که می تواند شکستن سان مارینو مسکونی رکورد فروش که در حال حاضر برگزار شده توسط 2.7 هکتار و مستغلات به فروش می رسد که در سال 2012 برای $17.5 میلیون دلار به یک خانواده از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>