توسط مارک دیوید | انواع

پس از اولین ارائه شده به عنوان یک فعال بازار زمزمه مثال های achingly دیدنی شمال کالیفرنیا شراب کشور و مستغلات از دیر و vaunted تهیه کننده تلویزیون Steven Bochco شده است و در بازار آزاد با همسرش, Dayna Bochco در $8.5 میلیون. Bochco گذشت در مارس 2018 پس از یک سال نبرد طولانی با سرطان ، نفوذ چهار بار جایزه پی بادی گیرنده و ده بار امی برنده خالق منی و زمین شکستن وبگاه درام مانند “L. A. قانون” “NYPD آبی” و “تپه خیابان, بلوز” خریداری تقریبا كيفرى زیبا در سال 2008 برای ثبت نشده ،

سرمازده دور و نزدیک به 50 نیمه از راه دور و انبوه پوشیده شده از درخت در هکتار حدود 3.5 مایل در خارج از Oakville, کالیفرنیا., منزوی تپه ملک است که توسط لنگر و با شکوه تخته سنگ و مسقف اروپایی مانور خانه با سه اتاق خواب و 3.5 حمام و سرویس بهداشتی در مورد 4,600 فوت مربع. یک حدود 1000 فوت مربع مهمانخانه می افزاید: یکی دیگر از دو اتاق خواب و دو حمام.

طراحی شده توسط معماران جک آرنولد و جان Kasten, ساخته شده در سال 2002 و در مواد بازاریابی انجام می شود تا برای Bochcos در یک معمولی پیچیده مد با تحسین طراح داخلی چارلز Allem اصلی اقامت مراکز در اطراف به راحتی جادار اتاق نشیمن با استخوان رنگی, فرانسوی, سنگ آهک کاشی های کف و یک سقف کلیسای جامع پوشیده شده با تیرهای چوبی بلند و باریک و یک, دو روش ساده اما تحمیل سنگ شومینه یکی در هر طرف پر نور اتاق. با پانوراما کوه و تاکستان نمایش بیش استخر شنا, اتاق ناهار خوری ریخته به حیاط خلوت طریق کف به سقف و درب های فرانسوی و آشپزخانه ارائه می دهد آشپز با کیفیت لوازم پیاده روی در شربت خانه خود را با سفارشی قفسه بندی و رسمی غذاخوری مجموعه در برابر یک دیوار منحنی از ویندوز. کتابخانه جداگانه/دن ویژگی های سفارشی چوب قفسه بندی و درب های فرانسوی است که ارائه دسترسی آسان به استخر شنا. وجود دارد دو کافی, en مجموعه, اتاق خواب مهمان در طبقه دوم در حالی که روح طبقه اصلی کارشناسی ارشد مجموعه شامل یک منطقه نشسته با شومینه سفارشی-نصب و راه رفتن در گنجه و حمام بزرگ با jetted وان و حمام بخار. قوسی درب های فرانسوی باز اتاق خواب پوشیده از سبزه fastidiously مرتب باغ.

واقع در سراسر این موتور دادگاه مستقیم محور اصلی اقامت جلوی درب جذاب و زیبایی منصوب دو خوابه مهمانخانه شامل بالا و سقف منطقه نشسته با نوار مرطوب و بکر زمینه ارائه رسمی طول زمین باغ با مجسمه مصون سازی تراس وسیع است که شامل یک داربست-سایهدار ناهار خوری غرفه با ساخته شده است در کباب در منطقه و دامان طول استخر با برقی را پوشش میدهد.

برخی از املاک و شمار قابل توجه دیگر موجودی تسلی شامل ساخته شده است در سیستم صوتی در آشپزخانه و مناطق زندگی جامع سیستم های امنیتی خصوصی, چاه آب, یکپارچه آب نرم شدن سیستم و آرایه ای از پانل های خورشیدی.

این فهرست به طور مشترک برگزار شد با هیلاری رایان در قطب نما و زنجبیل مارتین در Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de