عکس: San Diego اعتراض coronavirus پناهگاه در محل محدودیت

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

معترضان برگزار آگهی ها و شعار علیه دولت اقدامات دولت در نظر گرفته شده برای دفاع در برابر COVID-19 ویروس در طول باز کالیفرنیا تجمع روز شنبه در سن دیگو.

آغاز و تا روز دوشنبه, San Diego County بلند است برخی از اقیانوس محدودیت از جمله برای شناگران surfers دست و پا-مرزها و kayakers اما قایقرانی باقی خواهد ماند از حد در حالی که بعضا boardwalks و پارکینگ در سواحل خواهد ماند بسته با توجه به گزارش منتشر شده.

پس از یک هفته صعودی اعداد در تازه تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در سراسر کالیفرنیا میزان افزایش کاهش پیدا کرده است برای دومین روز در یک ردیف. مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور ثبت شده 1,296 coronavirus موارد و 81 مرگ و میر در روز شنبه. تعداد موارد جدید است که سه درصد افزایش از روز شنبه به ارمغان می آورد و این تعداد در دولت به 42,531. در سطح ایالت مرگ و میر با افزایش 4.7 درصد است.

این پناهگاه در محل سفارش موظف به جلوگیری از مرگ و میر بیشتر از این ویروس به نظر می رسد به گرفتن بر مردم اعصاب به عنوان منطقه خلیج پارک ها و سواحل و آب و هوای دلپذیر بیش از آخر هفته اغوا هزاران نفر از خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>