عکس ها: خوانندگان به اشتراک گذاری آنها چگونه خود را صرف عید پاک و عید فصح در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

خوانندگان ما تعطیلات بهار بسیار متفاوت بودند تحت coronavirus پناهگاه در خانه سفارشات این سال است.

عید پاک تخم مرغ شکار محدود شد به حیاط طلوع خدمات لغو شد و بصورت زنده به جای خانواده هایی که قادر به جمع آوری جشن Seders و شام عید پاک در زوم.

این بدان معنا نیست که سنت نیست به عنوان معنی دار و شاید در نور Covid-19 گیر آنها مهم تر از همیشه. در اینجا چند گزیده ای اما از, از طریق کلیک, تصاویر به صورت خودکار در بالا برای دیدن و شنیدن بیشتر در مورد چگونه خانواده های محلی صرف تعطیلات خود را.

داگ ویلیامز: “در اینجا در اوکلند کالیفرنیا داگ ویلیامز است که با داشتن هر گونه مراسم, اما او و همسرش شری با داشتن یک زمان فوق العاده کاوش به ندرت دیده می شود گوشه از خانه خود را و ارسال کارت پستال به دوستان و خانواده! تا کنون ما گذشت بیش از همه گیر و سپاسگزار هستند در خانه.”

نانسی Ross-Madnick از اوریندا که جشن با شوهر ست. “راس خانواده زوم Seder که ما به نام ما Zeder.’ ما تا به حال 42 اعضای خانواده شرکت با سنین اعم از چهار ماه به 90 سال. خانواده پیوست و از New York, New Jersey, نوادا و کالیفرنیا. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما قادر به آن است که بسیاری از اعضای خانواده گسترده ما با هم حتی اگر آن مجازی است و ما هرگز Seder این بزرگ است. ما تمام شد و شک و تردید در ابتدا اما به پایان رسید تا با بهره گیری از آن فوق العاده است. در واقع من 90 ساله, مادر, ایرنه راس گفت که بهترین Seder او تا کنون بوده است. دختر ما مردیت عکس و جو در زمان و به عنوان پشتیبانی فنی ما.”

جویس Kiefer: “خانواده من در بزرگنمایی از چهار ایالت یوتا و کالیفرنیا و واشنگتن و وایومینگ به صورت مجازی شکار تخم مرغ عید پاک در حیاط خلوت من. من مخفی جعلی تخم مرغ و panned منطقه با iPad من. من نگه داشته و نمره که برای اولین بار بود به نقطه هر تخم مرغ اگر چه با 13, مردم, بسیاری از یافته بودند به طور همزمان. من eagle-eyed نوه که همیشه در بر داشت بسیاری از تخم مرغ به عنوان یک بچه بود یکی به نقطه فلزی تخم مرغ با $5.00 پاداش از مجازی عید پاک اسم حیوان دست اموز. ما پس از بازدید برای این ساعت. روز بزرگ!”

مرلین دورفمان: “ما تا به حال ما Seder در شنبه شب این سال است. دختر ما استفانی سور دامپزشک است و در نتیجه ضروری کارگر. آن شده اند که با عجله و به دور از آرامش به Seder چهارشنبه شب شروع عید فصح. به طور معمول برای ما این مراسم شامل بسیار مختصر خواندن Haggadah با Manischewitz برای بزرگسالان که آن را مانند شراب انتخاب برای دیگر بزرگسالان و آب انگور برای thechildren. غذای اصلی بود ترکیه است که بسیار غیر سنتی اما سنتی آب نمک, جعفری,تخم ترب, بره, خوراک ماهیچه و…. بر روی میز است.”

با تشکر از شما برای مطالب ارسالی خوانندگان وفادار و امیدوارم که هر کس تا به حال یک تعطیلات خوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>