عکس: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع لگد کردن در تولسا

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را رد کرد و نگرانی در مورد در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر در حال حرکت رو به جلو با یک برنامه ریزی تجمع در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه با وجود افزایش عفونت رای در دولت است.

رئیس جمهور آموخته شش از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان از جمله عوامل سرویس مخفی تست مثبت او قبل از ترک کاخ سفید تظاهرات کردند. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و یک عضو کلیدی از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار هشدار داد که در مقیاس بزرگ داخلی حوادث بسیار خطرناک در این مرحله از بیماری همه گیر.

کسانی که حضور در این تجمع باید به توافق برسند به شکایت انتخاباتی اگر آنها قرارداد coronavirus.

در اصل برنامه ریزی شده برای شب جمعه این تجمع عقب رانده شد با یک روز برای جلوگیری از همزمان با Juneteenth. اصلی تاریخ موجب داد و بیداد به دلیل تولسا تاریخ به عنوان سایت یکی از بدترین حوادث نژادی و خشونت در کشور ، تلسا مسابقه کشتار (همچنین به نام تولسا نژاد, شورش در گرینوود قتل عام و یا سیاه و سفید وال استریت کشتار) را در 31 ماه مه و ژوئن 1 سال 1921 زمانی که اوباش از ساکنان سفید حمله سیاه ساکنان و کسب و کار از Greenwood منطقه تولسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>