عکس: اوکلند موقت رئیس پلیس سوزان Manheimer بازديد صحنه آخر هفته قتل به عنوان قتل سنبله

موقت اوکلند رئیس پلیس سوزان Manheimer ضربه خیابان ها در روز دوشنبه به موضع پس از یک آخر هفته مرگبار از اسلحه و خشونت.

رئیس بازدید با مادر اخیر شرق اوکلند, قتل, قربانی و قول داد به سرکوب و جنایت خشونت آمیز و افزایش منابع است. Manheimer و چند تن از اعضای او فرمان کارکنان راه می رفت هالی خیابان محله که در آن یک مرد می شود در داخل یک سقوط ماشین در اوایل صبح روز یکشنبه. یک گلوله سوراخ است که به دقت از دست رفته یک پنجره بود و هنوز هم قابل مشاهده است در کنار یک خانه. شده اند وجود دارد, پنج قتل در این شهرستان پس از اوت. 6.

“ما شاهد اصلی افزایش جرم و جنایت تفنگ و تیراندازی در بسیاری از شهرهای بزرگ” Manheimer گفت. “ما ایستاده ایم با این جامعه و ما را قطع خواهد کرد این خشونت است.”

اوکلند منطقه 7 شهر Councilmember لری رید نیز در دست برای بازدید از محله و صحبت با بستگان قربانی. پلیس برنامه ریزی برای استقرار منابع اضافی برای کمک به مقابله با های اخیر چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز.

پلیس اوکلند در حال حاضر بررسی 56 قتل در این شهر در این سال است. سال گذشته در این زمان پلیس در حال بررسی 49 قتل.

“این بسیار لمس کردن برای دیدار با یکی از خانواده های قربانیان امروز. آن را می سازد آن را بسیار واقعی” Manheimer گفت.

پلیس و جرم و جنایت جلو از اوکلند در حال ارائه به $15,000 در پاداش پول در صبح روز یکشنبه و شنبه شب تیراندازی و تا $10,000 در پاداش پول در اوایل روز شنبه تیراندازی برای اطلاعات منجر به دستگیری مظنون است. هر کسی با اطلاعات ممکن است در تماس با پلیس در 510-238-3821 یا 510-238-7950 یا جلو جنایت در 510-777-8572.

خبرنگار هری هریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet