عکس: ایده های مبتکرانه را حس عادی در مکان های غیر منتظره

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری بر روی دستگاه تلفن همراه خود را

اگر چه زندگی شده است طرح میتوانست توسط coronvirus مردم هنوز هم پیدا کردن راه برای رسیدن به اندکی از حالت عادی از طریق هوشمندانه تلاش.

در پورتلند, اورگان, خوش شانس شیطان باشگاه باز البته در غیر معمول مد با ارائه drive-thru, آه, خدمات. رانندگان ماند در اتومبیل های خود را به عنوان آنها trundled از طریق یک چادر است که تا به حال رقصنده در هر دو طرف. آنها حتی می تواند ارائه راهنمایی از طریق یک جعبه یا انبرک. در گیروا برزیل و فارغ التحصیلان با استفاده از یک فرایند مشابه به دریافت گواهینامه های خود را و علامت گذاری دستاوردهای خود را.

در ضمن در برلین ساکنان در خانه گیر کرده اند که خود را به ساختمان تبدیل به یک موقت فیلم تئاتر به عنوان Windowflicks پروژه نمایش فیلم پیش بینی شده در حیاط خلوت شما ، در جای دیگر در کشور, تنیس, نقطه, نمایشگاه, سری برگزار شد با هیچ جمعیت و دوربین های دیجیتال و ضبط ارقام و مواد ضد عفونی کننده اسپری بودن در مکان های مختلف.

Chippendales تشریفات Jayson مایکل تبدیل شده است به میزبانی شرکت مجازی از خانه خود را. این گروه که به طور معمول انجام می دهد در ریو هتل و کازینو در لاس وگاس راه اندازی 30 دقیقه تعاملی مجازی تجارب شامل حداقل دو اعضای بازیگران. در ضمن طرفداران مسابقه شده اند خود را ثابت تقریبا. رانندگان حرفه ای شده اند به رقابت در بازی های ویدئویی مسابقات مانند IndyCar iRacing چالش اول پاسخ 175. بازی نگاه واقع بینانه ذخیره برای برخی از دیدنی سقوط است که می تواند وحشتناک در زندگی واقعی است.

حتی کنتاکی دربی برگزار شد عملا و با استفاده از 13 تاج سه گانه برندگان رو کردن. حدس بزن چه کسی برنده ؟

در نهایت اعضای Lousiville Turners سیرک آورده عملکرد خود را به طرفداران خود را. سیرک رفتن را از طریق کنتاکی شهرستان انجام را نشان می دهد با semiprotective دنده برای کمک های مالی به این دلیل که COVID-19 همه گیر منجر به لغو.

برای تصاویر بیشتر به دنبال ما Instagram account.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>