+ عکس جهان چگونه است متناسب با این بیماری همه گیر کوروناویروس

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری عکس و ویدئو بر روی دستگاه تلفن همراه خود را

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد که جهان در مکث بسیاری را در بر داشت یک راه برای نگه داشتن زندگی ومیگوید نسبت به حس ظاهر ،

هنگامی که مردم به سفر خارج از آنها با پوشیدن ماسک. اگر آنها در حال استراحت در ساحل و یا یک نیمکت نگه داشتن آنها خود را از راه دور. اتاق تست و کلاس های درس در آسیا فضای آزمون داوطلبان و دانش آموزان از هم جدا به طوری که آنها می توانند کار خود را با خیال راحت. که همان ایده گرفته شده است تا مساجد به عنوان مسلمان شده اند دعا در دور دورتر در ماه رمضان.

در آلمان برای خرید اسباب بازی نیاز به یک ماسک صورت و برخی از گروه تئاتر وجود دارد در حال انجام از طریق یک درایو در تجربه. در ضمن پارسه را در بر داشت یک راه برای حضور در Travis Scott کنسرت عملا از طریق “Fortnite.”

برخی از کشورها مانند ژاپن اصرار ساکنان خانه بمانند در حالی که فیلیپینی در حال بدست گرفتن آزمون برای دیدن اگر آنها COVID-19.

به خانه نزدیک تر رانندگان در کمپبل سرگرم یک محله با رژه در حالی که در سان فرانسیسکو مردم با هم به خواندن پیر Tony Bennett آماده به کار “من قلب من در سان فرانسیسکو” در قلنبه. در جنوب لس آنجلس کسی نشان داد قدردانی خود را برای سلامت همکاران با یک پیام در آسمان است.

اگر چه coronavirus است مختل, زندگی, آن را متوقف کرده آن است. این تصاویر نشان می دهد که چگونه زندگی موفق به رفتن.

برای تصاویر بیشتر به دنبال ما Instagram account.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>