عکس: پارک گلدن گیت 150 جشن سالگرد حوادث لغو شد, حزب حرکت های آنلاین با تشکر از coronavirus

ایدز یادبود لحاف بازگشت به سان فرانسیسکو و برنامه ریزی شده آن به نمایش در روز شنبه گذشته 150-جشن سالگرد از پارک گلدن گیت لغو شد.

قربانی دیگری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پروژه هنر, ایجاد بیش از سه دهه قبل از ما زمان همه گیر شد و با الهام از محلی فعال Cleve جونز که می خواست قوی نماد برای نشان دادن انسان عوارض برخی از 105,000 افرادی که تا به حال در اثر عوارض مربوط به ایدز

اما دست دوخته شده 3 x 6 پا لحاف پانل های به اندازه ی معمولی تابوت که تا به حال گذاشته شد پایان به پایان در نشنال مال در واشنگتن در سال 1987 نمایش داده نخواهد شد در هر زمان به زودی در سان فرانسیسکو حتی به عنوان ترسناک است که لحاف کل پروژه است تحت الشعاع این هفته امروز همه گیر.

این شنبه دانشگاه جانز هاپکینز گزارش داد که 106,469 مردم درگذشت قربانیان COVID-19.

در حالی که ما از چپ به آب و هوا از زمان همه گیر و منعکس کننده بر ادامه معضل یکی از آخرین (32 میلیون نفر در حال حاضر در اثر HIV-ایدز عوارض مربوط به گزارش سازمان جهانی بهداشت) گلدن گیت پارک sesquicentennial جشن منتقل شده است آنلاین و پارک تبدیل به یک کنترل از راه دور واحه اجتماعی-فاصله تنهایی به عنوان جهان منتظر این روز ما می تواند جمع آوری یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>