عکس: معروف مجسمه اضافه کردن یک ماسک صورت برای coronavirus پیام

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری بر روی دستگاه تلفن همراه خود را.

تماس با آن یک به روز رسانی جزئی. معروف مجسمه ها و قطعات از فرهنگ پاپ اصلاح شده اند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به فشار یک پیام: پوشیدن ماسک.

که دیده می شود در سنگ راه Balboa چهره پوشانده شده است در موزه هنر فیلادلفیا. در پاریس در نزدیکی برج ایفل و مجسمه در امتداد Trocadero مربع باید چهره خود را با ماسک در بیش از حد. برای کسانی که به فرهنگ پاپ هر دو مجسمه بزرگ پسر رستوران و یک زنبورعسل از “ترانسفورماتور” ورزشی تجهیزات حفاظت فردی.

اگر یکی است به سگ مجسمه هر دو “Hachiko” در منطقه شیبویا توکیو و Greyfriars بابی مجسمه در ادینبورگ Scottland باید ماسک خود را بیش از snouts. که نشان وفاداری به یک علت. وقتی که می آید نوازندگان معروف مجسمه از فردی مرکوری و بروس لی در حال حفاظت از خود با پوشش.

گالری عکس فوق نشان می دهد که بیشتر معروف مجسمه ها و آنهایی که نیستند بنابراین محبوب ارسال یک پیام است که مردم باید در حفاظت از خود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

برای تصاویر بیشتر به دنبال ما Instagram account.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>