عکس: روز 6 از منطقه خلیج coronavirus پناهگاه در محل

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

که میلیون ها نفر از ساکنان منطقه خلیج در تلاش برای دریافت استفاده می شود به جدید “عادی” Covid-19 مورد افزایش خود ادامه داد و Napa County گزارش اولین مورد است.

سخت ترین ضربه سانتا کلارا کانتی دیدم 39 موارد جدید یک شبه در مجموع 302. وجود دارد دو جدید, مرگ و میر زنان در 40s خود را و یکی در 60s هر دو حال اساسی شرایط بهداشتی. مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر رسیده 10.

San Mateo County مقامات بهداشت روز یکشنبه گزارش داد 17 نفر از COVID-19 هل دادن county کل شماره 117 در حالی که سان فرانسیسکو تایید 24 موارد جدید COVID-19 روز یکشنبه آوردن این شهرستان در مجموع به 108 به گفته مقامات بهداشت عمومی.

آالمدا کانتی کل در حال حاضر به 106 موارد با 100 در شهرستان و 6 در برکلی است که خود را عمومی وزارت بهداشت.

در ضمن سه تن از ساکنان در سراسر جداگانه ارشد زندگی جوامع در پالو آلتو را آزمایش مثبت برای COVID-19 نمایندگان از این امکانات گفت. ششم در پالو آلتو واقع در شن و ماسه تپه جاده در نزدیکی دانشگاه استنفورد مرکز خرید در بیانیه ای گفت که دو ساکنان تایید کرده بود مواردی از این بیماری است.

Lytton باغ یک زندگی مستقل مقرون به صرفه مسکن جامعه در Arbors محله پالو آلتو تایید کرد در بیانیه ای که ساکن قرنطینه شده در آپارتمان خود را پس از آزمایش مثبت به بیماری های بالقوه کشنده.

مردم به نظر می رسد مصرف اجتماعی فاصله کمی بیشتر به طور جدی و در حال حاضر دیده می شود بیشتر از هم جدا در صف های طولانی در فروشگاه است که باز باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>