عکس: در میان همه گیر این حرکات نگه داشتن سالمندان را در بالای ذهن

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده گالری عکس و ویدئو بر روی دستگاه تلفن همراه خود را

سالمندان دارای بیشترین افزایش خطر مرگ ناشی از کروناویروس که باعث می شود اجتماعی فاصله حتی بیشتر مهم است برای آنها.

متاسفانه دستورات است که بسیاری از ساکنان مسن امن نیز جدا آنها را از جهان است. که ندارد به صورت هر چند. داوطلبان کار کرده اند به ارائه مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند در مکان هایی مانند سارایوو بوسنی; شمال Bethesda, Maryland; و Jacksonville, Florida. در جای دیگر خانواده و دوستان دیدار عزیزان اما نگه داشتن یک فاصله امن و یا صحبت از طریق یک پنجره. که دیده می شود در شهرستان ونتورا و شرق علفزار, New York.

در شیلی, Techo بنیاد انجام معاینات پیشگیرانه شهروندان ارشد در تلاش برای نگه داشتن یک چشم را برای COVID-19. در ضمن در اسپانیا صلیب سرخ است که به کمک بیماران مسن تر مبتلا به کوروناویروس.

در مورد سروان. تام مور وعده خود را به راه رفتن 100 دور از باغ خود را در زمان برای روز تولد 100 خود را به منظور جمع آوری پول برای بریتانیا خدمات بهداشت ملی به بریتانیا ، طرفداران و حامیان او را فرستاده هزاران کارت تولد او قبل از عبور از خط پایان.

تصاویر بالا نشان می دهد که تلاش داشته اند تا با اتصال و کمک به یک نسل های قدیمی تر.

برای تصاویر بیشتر به دنبال ما Instagram account.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>