فیلیپین گروه های رسانه ای جشن به عنوان شرکت های با تکنولوژی متهم به حملات سایبری تعهد به ترویج آزادی مطبوعات

اعضای Altermidya و دیگر گروه های رسانه ای در طول تشکیل پرونده از پرونده های مدنی در برابر شرکت های فن آوری را متهم به حملات سایبری. منبع: Facebook

چند فیلیپین گروه ها در حل و فصل یک مورد با شرکت های فن آوری را متهم به فراهم آوردن زیرساخت ها برای حملات سایبری. شرکت ها باید توافقنامه را امضا کرده است که شامل تعهد به حفاظت از آزادی مطبوعات.

در دسامبر 2018, سایت های خبری مستقل Bulatlat, Altermidya, Kodao و عکس های بارگیری در این هفته گزارش داد که آنها هدفمند با توزیع حملات انکار سرویس (DDoS). آنها دولت را متهم به حمایت از گروه های از آغاز حملات که آنها ادعا شد به معنای ارعاب و سکوت رسانه ها قرار گرفتند. آنها مرتبط خاموش کردن وب سایت خود را به عنوان یک نتیجه از این حملات با کاهش آزادی مطبوعات در دولت از رودریگو Duterte که رئیس جمهور شد در سال 2016.

Qurium یک سوئد در رسانه های مبتنی بر بنیاد کمک در جلوگیری از DDoS و شناسایی شرکت های فن آوری IP همگرا و Suniway به عنوان منبع حملات سایبری. IP همگرا است فیلیپین مبتنی بر ابر ارائه دهنده خدمات در حالی که Suniway گروه شرکت های ثبت, ثبت نام هر دو در هنگ کنگ و فیلیپین را فراهم می کند “شبکه پشتیبانی برای چینی و فیلیپینی شرکت در فیلیپین است.”

در مارس 2019 داخلی مورد ثبت شده توسط تحت محاصره وب سایت های خبری در برابر IP همگرا و Suniway.

اتحادیه ملی روزنامه نگاران از فیلیپین به حمایت از تشکیل پرونده کت و شلوار:

این اقدام مدنی می فرستد یک پیام روشن برای کسانی که به دنبال سکوت مستقل فیلیپین رسانه: نه تنها شما شکست ما مبارزه خواهد کرد. ما مبارزه خواهد کرد چرا که ما نمی توانیم به شما اجازه می دهد برای محروم کردن مردم از حق خود به اطلاعات آنها نیاز به نمودار خود فردی و جمعی آتی ما نمی توانیم اجازه می دهد تا شما را به آنها را محروم از صدای خود را. ما مبارزه خواهد کرد چرا که هیچ کمتر از دموکراسی و آزادی های اساسی در معرض خطر هستند.

شرکت رد این اتهامات و پرونده countersuit در برابر شاکیان خود را برای besmirching شهرت خود را.

در دوران قبل از محاکمه کنفرانس در ماه سپتامبر IP همگرا اعتراف کرد که آن را اجاره 64 آدرس های IP به Suniway که قبلا ترسیم شده توسط Quirium به عنوان منبع این حملات است.

در ماه فوریه سال 2020 مورد حل و فصل شد با همه احزاب ابراز تعهد به حفاظت از آزادی مطبوعات. در اینجا گزیده ای از بیانیه مشترک صادر شده در 24 فوریه:

[احزاب] خود را بیان نهایت احترام و پشتیبانی کامل از آزادی مطبوعات به عنوان یک قانون اساسی تضمین و یک شعار یک جامعه دموکراتیک.

…..متهمان متعهد به حمایت از مطبوعات آزاد. مکانیزم های موثر برای مبارزه با چنین حملاتی باید بیشتر بهبود یافته برای جلوگیری از تکرار این نوع از وضعیت است.

Bulatlat با صدور بیانیه ای در توصیف این نتیجه به عنوان یک پیروزی برای آزادی مطبوعات:

این یک پیروزی کوچک در مبارزه ما برای آزادی مطبوعات. ما از تمام شرکت های فن آوری اجازه می دهد تا زیرساخت های خود به استفاده دشمنان از حقیقت است.

ما را هوشیار باشند و در مقابله با حملات سایبری و دیگر اشکال نقض به ما حق انتشار اخبار و تحلیلهای مربوط به مردم فیلیپین.

در مصاحبه با Global Voices Butlatlat ویرایشگر Ronalyn زیتون با اشاره به ارتباط مورد در مبارزه با رسانه های مربوط به حملات سایبری.

مدنی مورد ظ توسط رسانه های جایگزین گروه است و اولین مورد ثبت شده در رابطه با حملات سایبری علیه رسانه ها. احزاب به مورد باید متعهد تعهد به رعایت آزادی مطبوعات و اطمینان از مکانیزم برای جلوگیری از زیرساخت های خود را از در حال استفاده توسط دشمنان حقیقت است. این نیز به عنوان یک هشدار به حمله سایبری که آنها نمی توانند پنهان در پشت خود تونن برای همیشه لطفا برای.

زیتون اضافه شده است که آنها باید راه حل های قانونی برای اطمینان از انطباق در جلوگیری از حملات سایبری:

مشترک توافق یک توافق الزام آور و ما را مشاهده کنید آن را به دادگاه رسیدگی مورد ما. آن را نمی کراوات دست ما از تشکیل پرونده مورد آینده اگر حوادث مشابه اتفاق می افتد دوباره.

“تشکیل پرونده از پرونده های مدنی است که فقط یک جنبه از مبارزات انتخاباتی” زیتون گفت: قبل از اضافه کردن:

حمایت از آزادی مطبوعات ناظران حقوق دیجیتال طرفداران همکار روزنامه نگاران در میان دیگران تا حد زیادی کمک کرد در مبارزه ما برای حمایت از ما حق نشر

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>