فیلیپ Leonetti منصوب به عنوان مدیر عامل جدید از Viaccess-Orca


پاریس — آوریل 5 سال 2020 — Viaccess-Orca (VO) یک رهبر جهانی در ارائه OTT و تلویزیون و سیستم عامل و حفاظت محتوا و اطلاعات پیشرفته راه حل امروز اعلام کرد که فیلیپ Leonetti منصوب شده است به عنوان مدیر عامل این شرکت جایگزین پل Molinier. فیلیپ Leonetti ایجاد کرده است تخصص در زمینه امنیت با بیش از 12 سال تجربه در نقش مدیریت ارشد در نارنجی یکی از جهان پیشرو اپراتورهای ارتباط از راه دور.

“در طول این دوره از کار خود را Philippe نشان داده است که او یک رهبر از طریق و از طریق هدایت نارنجی از طریق عمده نوآوری های تکنولوژیک از جمله معرفی خدمات OTT اجرای IoT سیستم های پشتیبانی برای 5G” گفت: Mari-Noëlle Jégo-Laveissière معاون مدیر عامل شرکت فناوری و نوآوری جهانی در پرتقال و رئیس هیئت Viaccess-Orca. “فیلیپ رهبری, تکنولوژی, دانش و درک جامع از صنعت به خصوص از اپراتور طرف خواهد شد درایو VO به یک نیروی توانمند در صنعت مجهز به رسیدگی به آینده تحولات بازار است. من می خواهم برای تشکر از پل برای چشم انداز خود را و رهبری در طول سال که مجموعه ای VO در یک مسیر برای رسیدن به موفقیت.”

فیلیپ Leonetti قبلا مسئول آن و پلت فرم خدمات امنیتی برای France Telecom و سپس نارنجی گروه تا سال 2007 است. از سال 2008 او به عنوان معاون رئيس جمهور از هوشمند برای دسترسی به صفحه اصلی و تحرک و بعد به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از فرمان نوآوری در نارنجی ،

“VO دارای سابقه قوی از نوآوری و راه حل ارائه شده است که حل ذاتی چالشهای امنیتی درگیر با ارائه دقیق تر و امن تر و تلویزیون دیجیتال OTT تجربه” گفت: فیلیپ Leonetti. “پله به این نقش جدید من مشتاقانه منتظر پیشرو این شرکت از طریق زمان و آینده تحولات بازار با تمرکز بر کسب و کار جهانی گسترش است.”

# # #

در مورد Viaccess-Orca
Viaccess-Orca پیشرو در ارائه دهنده راه حل های جهانی از آت و تلویزیون و سیستم عامل و حفاظت محتوا و اطلاعات پیشرفته راه حل برای یک تجربه شخصی از تلویزیون. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های پایان به پایان راه حل های مدولار برای تحویل محتوا حفاظت کشف و کسب درآمد. با بیش از 20 سال صنعت, رهبری, Viaccess-Orca کمک می کند تا ارائه دهندگان محتوا و اپراتورهای تلویزیون شکل دقیق تر و امن تر تلویزیون و OTT تجربه.

Viaccess-Orca بخشی از نارنجی گروه و شرکت راه حل های مستقر شده اند در بیش از 35 کشور جهان به بیش از 27 میلیون مشترک.

برای اطلاعات بیشتر www.viaccess-orca.com و یا به دنبال شرکت در توییتر @ViaccessOrca و LinkedIn.

همه علائم تجاری و علائم تجاری ثبت شده که در اینجا ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/ViaccessOrca/200505VO.docx

لینک عکس:
www.202comms.com/ViaccessOrca/VO-PhilippeLeonetti.jpg
عکس عنوان: Philippe Leonetti به تازگی منصوب شد مدیر عامل شرکت در Viaccess-Orca

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>