در پنج شنبه, فوریه. 13 نامه ای به قانونگذاران تحقیقات دارویی و تولید کنندگان امریکا می نویسد که بخشی از دموکراتها خانه فایل 3144 که به ایجاد یک انسولین قیمت برنامه “بالا بردن قانون اساسی نگرانی و نقض متمم پنجم Takings توجه بند.”

بخشی از HF 3144 نیاز تولید کنندگان به ارائه تجهیزات اضطراری از انسولین برای بیماران دیابتی نیاز به “بدون اتهام” بدون بازپرداخت. Iea نوشت: روز شنبه آنها باید پرداخت برای محصول خود را در ارزش بازار و یا دیگری دولت خواهد بود به طور غیر قانونی مصرف انسولین خود را بدون جبران فقط.

لایحه نویسنده Rep. Michael Howard, D-ریچفیلد گفت: پس از پنج جلسه در این لایحه است که این هفته برای اولین بار بود او شنیده بود هر قانون اساسی موضوع مطرح شده در لایحه و قانون گذاران هنوز هم به دنبال آن است. هنوز هم در صورت طرح دعوی در دادگاه بالقوه او را تشویق همکاران خود را نه به خاطر زندگی در معرض خطر هستند و “این نه جدید برای شرکت های دارویی را تهدید دادخواهی.”

او گفت: Minnesotans — به خصوص کسانی که تکیه بر انسولین برای زندگی — می خواهید برای دیدن مقننه با تصویب یک لایحه که “با این نسخهها کار بهترین برای بیماران نه تولید کنندگان مواد مخدر.”

“این واقعا که ما باید به گوش دادن و احساس باد در پشت ما را به حرکت به سرعت به عنوان ما می تواند برای قرار دادن یک برنامه به طوری که هیچ یک از دیگری از دست می دهد و زندگی خود را,” او گفت:.

قانونگذاران در حال برگزاری متعدد جلسات پنج شنبه در هر دو خانه دموکراتها و جمهوری خواهان مجلس سنا’ پیشنهاد انسولین برنامه. در اوایل این هفته در روز سه شنبه باز روز از جلسه مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک گفت: “نقطه چسبیده” بین دموکرات ها و جمهوری خواهان است “سنا جمهوری خواهان نمی خواهند صنعت داروسازی به شرکت در راه مالی به یک مشکل است که آنها ایجاد کرده اند.”

Hortman ادامه داد: می گویند دموکرات ها در حال حاضر ساخته شده است یک “عمده امتیازی” به جمهوری خواهان توسط حلقه دولت دلار به انسولین خود را با طرح “حتی اگر مینه سوتا مالیات دهندگان ایجاد نمی کند این مشکل و نه سود حاصل از آن.”

“پس از آن زمان برای جمهوری خواهان مجلس سنا را یک گام به سوی ما و اذعان کرد که صنعت داروسازی به ایران,” او گفت:. “این یک مشکل آنها ایجاد شده است. این است که مشکل آنها سود حاصل از. آن زمان برای (جمهوری خواهان) به آمدن به معتدل و میانه که در آن ما در حال ایستاده در حال انتظار برای یک معامله است.”

در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد که انسولین بودجه طرح به تصویب مجلس سنا در چند هفته آینده. از وجود آن می تواند حرکت به یک کنفرانس کمیته برای هش کردن اختلاف بین سنا و مجلس برنامه دارد.

“هدف ما این است که سعی کنید به کار در مشابه با سرعت به واقع عبور انسولین (لایحه),” او گفت:. “من فکر می کنم شما خواهید دید که وجود دارد حرکت. من با دیدن نور در انتهای تونل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر