LPGA می شود قرار گرفتن در معرض بیشتر از طریق مشترک مذاکرات

نشان دادن قدرت ورزشی در تلویزیون PGA Tour امضا جدید نه سال حقوق می پردازد که آن را پرداخت 700 میلیون دلار در سال از حدود 400 میلیون دلار است.

گلف مسابقات ادامه خواهد داشت پخش در تعطیلات آخر هفته در Comcast را NBC و ViacomCBS را CBS با CBS گرفتن 19 رویدادهای هر فصل و ان بی سی و هشت.

NBCU را GolfChannel ارائه خواهد شد تمام اوایل دور پوشش و اوایل آخر هفته پوشش هر FedExCup رویداد هر فصل همراه با PGA Tour قهرمانان و Korn تور کشتی. PGA Tour و NBC Sports خواهد خود را گسترش محتوا و برنامه نویسی ارتباط است.

PGA Tour همچنین مذاکره آن حقوق دیجیتال در همان زمان به عنوان آن تلویزیون حقوق برای اولین بار نتیجه این است که سرویس اشتراک PGA Tour Live خواهد شد به طور انحصاری بخشی از والت دیزنی Co.’s جریان ESPN+.

کار با PGA تور LPGA همچنین یک حقوق قرارداد. LPGA حوادث خواهد بود لنگر برنامه نویسی در گلف کانال شوخ طبعی گسترش قرار گرفتن در معرض NBC و CBS.

شرایط مالی اعلام نشده اما گزارش های متعددی حاکی از آن است که ارزش معاملات به حدود 700 میلیون نفر است.

“نه سال تخفیف خواهد ما را در یک موقعیت به طور قابل توجهی افزایش می دهد بازیکن درآمد ارائه ارزش بیشتر به ما مسابقات و حامیان مالی و در نهایت اجازه می دهد تا ما را به ادامه به رشد ما خیریه ردپای” گفت: Jay موناهان کمیسر از PGA Tour. “علاوه بر این ما در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری مجدد در ورزش ما در راه پیش از این هرگز امکان پذیر است از جمله تولید پرسنل و فن آوری و به خوبی می چرخاند به بهترین خدمت و رشد ما fanbase در سال به آمده است.”

PGA Tour مسئولیت خواهد شد از محل تولید منطقه و ویژگی های زیرساخت های هر هفته, امکان سفر به بیشتر موثر دانه توزیع و توسعه محتوا برای سیستم عامل های مختلف در سراسر جهان است. CBS و NBC هنوز هم استفاده از خود را تولید و اعلام تیم های led توسط خود تولید کنندگان و مدیران و پرسنل توليد.

“ما هیجان زده به گسترش NBC Sports’ همکاری تاریخی با PGA Tour به عنوان بنیادی رسانه ها شریک است. ما ادامه خواهد داد به استفاده گسترده ما سیستم عامل به نمایش گذاشتن گلف با بی نظیر زنده مسابقات پوشش جامع اخبار و محتوای با کیفیت بالا. گلف یک بخشی از NBCUniversal DNA در سراسر ما پخش کابل جریان دیجیتال و خواص – هیچ جا بیشتر از گلف کانال” گفت: Pete Bevacqua, رئیس جمهور, NBC Sports Group.

تور و همکاران رسانه ای خواهد همکاری در ایجاد حمایت و فرصت های بازاریابی در داخل و خارج PGA Tour golf پوشش از جمله دسترسی به منابع عظیم ViacomCBS Comcast/گروه ورزشی NBC و دیزنی و ESPN+.

“گسترش ما موفق رابطه بلند مدت با PGA تور یک اولویت است و ما هیجان زده برای اضافه کردن نه سال بیشتر به این همکاری فوق العاده” گفت: McManus, رئیس, CBS Sports. “به عنوان PGA Tour اصلی پخش شبکه ما هیجان زده به نمایش گذاشتن بیش از دو سوم از تمام پخش از شبکه پوشش PGA Tour گسترش برنامه های ما با هر سه FedExCup برگشتی حوادث در سال های متناوب و افزایش استفاده ما از PGA Tour محتوا در سراسر همه CBS Sports, سیستم عامل حتی با گسترده تر مطالب انحصار. برای بیش از 60 سال PGA Tour آن مسابقات و حامیان برجسته بوده شرکای. ما نگاه به جلو به بسیاری از سال از رشد و موفقیت با هم.”

ابتدا در سال 2022 PGA Tour Live گسترش خواهد یافت با ESPN+ ارائه چند محتوای زنده کانال تقریبا هر هفته از FedExCup فصل است.

“ما به دنبال به جلو به کار با PGA Tour را در حال حاضر و آینده طرفداران گلف نسل بعدی تور پوشش. ESPN+ ارائه خواهد شد طرفداران گلف دسترسی بی سابقه و داستان سرایی در ارزش باور نکردنی در این صنعت پیشرو در ورزش جریان پلت فرم” گفت: Jimmy Pitaro جمهور از ESPN و co-رئیس دیزنی, رسانه های اجتماعی ،

PGA Tour Live on ESPN+ بیاورد طرفداران دسترسی بیشتر به 30,000-به علاوه عکس های گلف ضربه هر هفته در تور PGA با ارائه بیش از 4000 ساعت از جریان زندگی می کنند پوشش سالانه است. همه از این در دسترس خواهد بود به ESPN+ مشترکان به عنوان بخشی از پایگاه اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de