پیو: اکثریت می گویند پهنای باند جهانی نیست تغذیه را در طول همه گیر


می آید که با وجود روشن اجماع است که اتصال به اینترنت مهم است/ضروری

آن را به عنوان جای شگفتی نیست به بسیاری از پناهگاه-در-خانه جمعیت است که اکثریت قریب به اتفاق مردم در یک نظرسنجی پیو (87%) گفت: اینترنت مهم بوده است (34 درصد) و یا ضروری (53 درصد) به آنها شخصا در طول بیماری همه گیر.

اما شاید تا حدودی جای تعجب اکثریت روشن (62%) می گویند که آنها فکر نمی کنم آن است که دولت فدرال مسئولیت را به مطمئن شوید که همه آمریکایی ها را با سرعت بالا اتصال به اینترنت در خانه در طول COVID-19 شیوع حتی اگر آن را ممکن است مانع آنها چگونه انجام وظایف روزمره در “طبیعی است.”

مرتبط با: آخرین COVID-19 و تاثیر آن بر صنعت

وجود دارد یک حزبی تقسیم بیش از شکاف دیجیتال اما هنوز تنها در حدود نیمی از دموکرات ها (52 درصد) از آن دولت را تا مطمئن شویم که یک اتصال با سرعت بالا و حتی کمتر (45%) آن بود که دولت به بیمه خدمات تلفن همراه. برای جمهوری خواهان آن بودند 22 درصد و 21 درصد بود.

کمتر از یک سوم از پاسخ دهندگان (28%) گفت: آنها نگران پرداخت خود را برای اتصال با سرعت بالا و در حدود یک سوم از کسانی که با گوشی های هوشمند نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود را هر چند که نگرانی بیش از شاخص های اسپانیایی و پاسخ دهندگان و کسانی که با درآمد پایین. برای مثال بیش از نیمی (54 درصد) از پاسخ دهندگان هیسپانیک گفت: آنها نگران قادر به پرداخت.

مرتبط با: گروه درخواست کنگره برای پهنای باند میلیاردها

صدها نفر از اعضای کنگره و صدها نفر از گروه های جامعه مدنی شده اند فشار کنگره برای میلیاردها دلار بودجه برای بستن شکاف دیجیتال و “مشق شب شکاف” ASAP و مطمئن شوید که درآمد پایین تر آمریکایی ها و دانش آموزان است.

برای یک چیز, این مشکل برای مدارس به حرکت آنلاین اگر نه همه دانش آموزان باید دسترسی برابر به اینترنت و یا باید به سازمان ملل متحد پناه به پیدا کردن یک کانون. تقریبا یک پنجم (22%) از پدر و مادر با کودکان نیاز به “خانه و مدرسه” آن را به عنوان بودند گفت: آن را بسیار یا تا حدودی به احتمال زیاد بچه های خود را نمی قادر خواهد بود به پایان مدرسه در خانه چون آنها اصلا “قابل اعتماد” اتصال به اینترنت.

در مورد همان یک پنجم والدین (21%) گفت: آن را سخت خواهد بود برای کودکان خود را به مطالعه از راه دور, از آنجا که آنها دسترسی به یک کامپیوتر در خانه و حتی بیشتر (37 درصد) گفته بود که مسئولیت مدرسه را به ارائه تمام دانش آموزان با یک لپ تاپ و یا قرص اگر آنها انتظار می رود برای حضور در مدرسه با هم از هم جدا.

این مطالعه مارس 7-12 میان 4,917 بزرگسالان ایالات متحده. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.1 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>