حیوانات خانگی و همه گیر: San Jose خانواده اضافه کردن چهار پا بگیرید و یاد دهید خود را به حباب

یادداشت سردبیر: این داستان این است بخشی از سالانه موزائیک کارگاه آموزشی روزنامه نگاری برای منطقه خلیج دانش آموزان دبیرستان دو هفته دوره فشرده در روزنامه نگاری. دانش آموزان در این سال های مجازی برنامه گزارش و عکس داستان های واقعی تحت هدایت حرفه ای روزنامه نگاران است.


قبل از همه گیر مگی Oyamot و خانواده اش ناراحت بودند در مورد اتخاذ یک حیوان خانگی خود را به دلیل غرق برنامه.

اما در حال حاضر که COVID-19 همه گیر است و ترک آنها را با زمان بیشتری را بر روی دست خود آنها به تصویب موشک 4-ماه-پیر پیت بول لابرادور مخلوط از جامعه انسانی دره سیلیکون در اواخر ماه آوریل است.

“ما او را در پیاده روی سعی کنید به بازی واکشی کار بر روی برخی از آموزش و مورد علاقه من با نوازش او را در حالی که او را چرت زدن” مگی گفت.

این Oyamot خانواده یکی از بسیاری از خانواده هایی که اتخاذ یک حیوان خانگی در طول بیماری همه گیر. هر خانواده دارای تجربه خود را از چرا آنها تصمیم به اتخاذ یک حیوان خانگی در میان بهداشت جهانی بحران.

پناهگاه باقی می ماند بسته شده است اما نگه داشتن حیوان خانگی فرزندخواندگی تقریبا. سن خوزه مرکز مراقبت از حیوانات است که مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد در بین قرارها و ملاقات ها مبهوت گفت: Julie سنت گرگوری یک سخنگوی پناهگاه.

پناهگاه کارکنان متوجه هیچ تغییر قابل توجهی به تعداد حیوان خانگی adoptions, اما آنها شاهد کاهش حیوانات آمدن به پناهگاه.

“کمتر حیوانات خانگی هستند و در آینده احتمالا به خاطر مردم نیست رانندگی در اطراف برای پیدا کردن حیوانات گم,” سنت گرگوری گفت.

او افزود که همه گیر است و نه محدود مردم از بودن قادر به اتخاذ یک حیوان خانگی است و آن را هرگز خیلی دیر به اتخاذ یا پرورش یک حیوان است.

“برو آنلاین ارسال به شماره شناسنامه از حیوان خانگی و به ما ایمیل خواهد شد, برای, انتصاب,” او گفت:.

Frania آبیلا دیدم پست های رسانه های اجتماعی از او دوست پسر, دوست, در مورد یک توله سگ برای تصویب. سپس او کسب اجازه از پدر و مادر او و در اواسط ماه آوریل Frania و خانواده به تصویب رسید Remmy 4-ماه-پیر Maltipoo.

همه گیر نبود تنها دلیل که چرا آنها اتخاذ یک سگ.

“من می خواستم خودم را مشغول نگه داشتن و برای من و برادر خود را برای غلبه بر ترس از سگ” Frania گفت برادر او موفق بود.

“خانواده رفتار Remmy به عنوان یکی دیگر از کودک و خانواده است که بیشتر در ایالات,” او گفت:. “ما از بین بردن او بسیاری خرید او مقدار زیادی از اسباب بازی و لباس برای مناسبت های مختلف او را به معنای واقعی کلمه در همه جا به جز رستوران ها و فروشگاه ها که اجازه ندهید حیوانات.”

آنتونی آلوارادو می خواستم یک همراه و همدم برای او 6 ساله, گربه, Coco. آنتونی نامزد را انتخاب کرد و محفوظ Tenten یک سیامی بود که نجات در سان خوزه مرکز مراقبت از حیوانات. در ژوئن 13, یک رویداد برگزار شد در پناه به نام زن سبک و جلف Palooza و آنتونی به تصویب رسید Tenten که حدود 5 ماه است.

“Coco نیست خوشحال است. من رفتم به رنو و سمت چپ آنها را با برادر من. زمانی که من آمد در آنها آغاز شده به همراه” گفت: Anthony. “زمانی که بازی با Tenten, آن را کمی عجیب و غریب به خاطر من نمی خواهم هر گونه حسادت. بنابراین من آنها را درمان به همان اندازه است.”

آنتونی زمان آسان با آموزش Tenten. حتی اگر Coco و Tenten باید تفاوت های خود را آنتونی همچنان به یادگیری Tenten منافع نداشتن و عادات به عنوان او را با نارگیل برای شش سال گذشته.

پس از موشک برای یک ماه و نیم مگی گفت: خانواده او تا به حال برای تنظیم برای این بیماری همه گیر است که مانع موشک از تعامل با دیگر حیوانات خانگی و مردم است.

“این دشوار است به معاشرت با او و گرفتن او استفاده می شود به چیزهایی که او را ببینید خیلی بیشتر از زمانی که ما می تواند همه برو بیرون دوباره” مگی گفت. “من و خانواده ام تا به حال به تغییر به طور منظم ما برنامه را به جای او و تمام نیازهای خود را, اما آن را به همه صاف کردن چرا که او بسیار زیبا است.”

Genevieve گونزالس افزایش ارشد در سان خوزه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>