همه ما متوجه این خوب نیست به داد چیزی از قبیل: “عادات بد خود را در حال رانندگی من آجیل! شما هرگز متوقف به فکر می کنم در مورد چه چیزهایی موثر بر من در حال حاضر شما؟!”

اما قبل از اینکه شما شروع به لایه بندی در بیشتر توهین, توقف به استفاده از برخی از شوخ طبعی است. در غیر این صورت شما در حال حفر رابطه خود قبر. کوبیدن دوستان عاشق و یا اعضای خانواده با ناسزا توهین بشود و زبان می تواند انجام بسیاری از آسیب.

“هنگامی که شما چیزی گفت واقعا احمق می گوید:” یک مشاور ازدواج ما تماس چارلز “شما نمی توانید با فشار دکمه عقب.”

چارلز می گوید که او مقدار زیادی از مشتریان که کرده اید ادا سخنان مانند این:

“من سابق عاشق واقعا می دانست که چگونه به نوبه خود من ، شما لازم نیست.”

“من دو بار پول شما انجام نمی به من بگویید من به کمک در کارهای خانه!”

“آیا من را انتخاب کنید بین شما و بچه های من. من را انتخاب کنید بچه ها من هر روز بیش از شما!”

شما تصویر را دریافت کنید. این افراد باید خود را حفر را به سوراخ. آنها را پاره پاره زیادی از قلب درست از رابطه.

حس شوخ طبعی می تواند به جلوگیری ذهنی ضرب و شتم شما و دشمن خود را ممکن است شروع به گرفتن هر یک از دیگر ، هنگامی که کلمات بد را به ضرب گلوله چهارم را از دهان خود آنها را در رسوایی زندگی می کنند. استفاده از خنده به شماره گیری یک مبارزه به عمران ارز.

وجود نکات می تواند کمک کند:

  • توافق به سرعت است که یک مشکل وجود دارد. شما لازم نیست که به اعتراف هر گناه اما می گویند “بله ما یک وضعیت ما نیاز به کشف کردن.”
  • تمرین طنز مبادلات. انجام این کار به طور معمول. هیچ کس می تواند تبدیل به یک خنده دار فرد بدون مقدار زیادی از عمل است.

“یکی از بهترین راه های به خنده دار است برای انجام کاری ظالمانه می گوید:” چارلز. “مثلا من معمولا بوسه همسر بر لب در وسط دیوانه انتقاد از چیزی. و من یک بار در لباس گرگ هالووین, صحنه و لباس, هنگامی که ما می خواهم به یک فریاد مطابقت شب قبل از.”

نگه داشتن در ذهن که دوستی و روابط کار است که زمین در آب گرم معمولا برای تماس صادقانه رسمی عذرخواهی. دوستداران و ازدواج ممکن است فقط با استفاده از شوخ طبعی است. اما اگر شما یک همکار یا همسایه دیوانه در شما آن را می پردازد به بیشتر توبه و پشیمانی. استفاده از طنز بیشتر دقت کنید.

“من تا به حال یک بار یک گوریل impersonator تحویل بالن به همسایه می گوید:” دوست ماست ما تماس میسون. من می خواهم حمایت از ما اتصال جلوی خانه و خش های اتومبیل خود را از هفته قبل است.

“گوریل دست بزرگ” من متاسفم ” ثبت نام برای همسایه. این مرد strait-laced اما او خنده. من از تماشای او را از پنجره به بیرون.”

طنز تنها کار می کند اگر هر دو نفر در حال خنده ، شخص شما در حال نزاع با باید پیدا کردن طنز در آنچه به شما می گویند یا انجام می دهند.

“من یک بار انداخت من دختر به استخر شنا به شکستن نزاع ما می گوید:” دوست ماست ما تماس ریچی. “او دو بار به عنوان دیوانه و سپس به دلیل آن را از بین برد ، من تنها یکی از خنده. من صرفه جویی در روز ، او به عنوان twirling در اطراف من فریاد زد: “آیا شما با من ازدواج کن؟!’

“او در نهایت گفت:” بله ” و بقیه سابقه است.”

Judi نور Hopson است, نویسنده مدیریت استرس کتاب “خنک کننده استرس راهنمایی.” او همچنین مدیر اجرایی, ایالات متحده سلامتی کافه در usawellnesscafe.org. اما Hopson یک پرستار مربی. تد هاگن خانواده روانشناس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de