فرد به فرد: مدیریت پیچیده روابط خانوادگی

به یاد داشته باشید کسانی که آرامش, پیر تلویزیون را نشان می دهد به تصویر می کشد مبارک خانواده ها در ’50s و ’60? همه ما می توانید نام چند.

اما در جهان امروز به خانواده معمولی در تلویزیون خیلی بیشتر پیچیده است.

مثلا پدربزرگ و مادربزرگ در نشان داده شده ممکن است افزایش grandkids. بچه ها پدر و مادر طلاق گرفته اغلب دیوانه جدید عاشقان. و آن را نمونه ای برای دیدن اعضای خانواده که در برنامه های بازیابی.

در خانواده خود را, شما می توانید شناسایی. شاید تعدادی از اعضای خانواده خود سقف دو برابر شده است به تازگی. شاید کسی از دست کار می کنند و خواسته به حرکت خانواده خود را با شما.

در بالای این, شما در حال حاضر لرزان بودجه در حال حاضر به کشش و حتی بیشتر. و به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شما خواسته شده است برای کار از خانه و همچنین چشم پوشی است که بالا بردن شما را در شمارش شد.

شما می خواهید به مقابله با عوارض اما کجا شروع کنیم ؟

این راهنمایی می تواند کمک کند:

  • نیاز به همه حتی کودکان 6 ساله یا مسن تر برای انجام کارهای کوچک. تبادل نظر در حفظ همه عزت و نگه می دارد خانواده پایدار است.
  • همه را تشویق به اشتراک گذاشتن احساسات صادقانه. مطمئن شوید که آن را آسان برای کسی انتقاد اما به جای آن بپرسید: “آیا شما استرس؟” گوش دادن و نگرانی نشان می دهد.
  • نمی رئیس مردم در اطراف. این نتیجه معکوس خواهد. می گویند به جای “اجازه دهید من می دانم اگر من می تواند به شما کمک کند.” و یا می گویند “من می تواند با استفاده از یک کمی از کمک شما امروز.”
  • منجر به اقدامات مثبت. برای مثال اگر شما می دانید کسی که در حال رفتن به نیاز به یک سوار به دکتر کمک به آنها را مدیریت کنید. رانندگی آنها را از خودتان بپرسید یا بهترین دوست خود را به آن را انجام دهد.

“شوهر من غارت یک سنت می گوید:” یکی از دوستان ما که دو خانواده مهم بیماری در جریان است. ما او را Patti. “راب من کمک به مدیریت بستگان من’ انتصاب دکتر و پول خود را از مسائل.”

راب به ما گفت: “شما را تا ذهن خود را که شما پیدا کردن یک راه برای در آغوش گرفتن همه. آن را کمتر استرس زا به شیرجه رفتن در و مقابله با مشکلات به دلیل شما احساس قدرت و قادر است.”

راب مناسب است. مشکلات پیچیده تماس برای برخی از دستکاری اما آن را آسان تر برای مدیریت اگر شما همه چیز را مستقیما.

یک دندانپزشک با ما تماس بگیرید فیل می گوید خانواده اش زندگی بسیار پیچیده است این روزها. “دختر نوجوانم است که من مادر در قانون فقط با ما نقل مکان کرد و من از در نظر گرفتن دوره های دانشگاهی آنلاین” فیل اشاره می کند.

“این شد کار من برای رفع شام هر شب در شش” فیل می خندد. “در ابتدا من شورش کردند! اما هنگامی که من در آغوش آن من تصمیم به سازماندهی آشپزخانه و یادگیری برای انجام برخی از شگفت انگیز پخت و پز است.”

رو به افزایش به چالش و پیچیده خانواده تلاش خواهد شد یا افزایش روابط خود را و یا تضعیف آنها. نگرش خود را تمام تفاوت.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است من نذر به تغییر همه چیز برای بهتر می گوید:” یک مددکار اجتماعی ما تماس Fay. “من ماندن در خانه بیشتر تمیز کردن من پستو سازماندهی خانه من کتابخانه و تماشای فیلم های بزرگ با بچه های من. اگر ما مجبور به تغییر بیایید نگاه مثبت برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.”

روابط را بهبود بخشد زمانی که ما بهترین ها را در هر یک از دیگر. اگر استرس در زندگی خود را گرفتن گاو نر با شاخ. نذر به تدبیر و هماهنگ برخی از نتایج خوب.

آن را یک ایده خوب هم برای پیدا کردن طنز در موقعیت های استرس زا اگر شما می توانید.

اگر ما می تواند به توقف قضاوت خودمان و یا دیگران بیش از حد به شدت ما می تواند به تقویت روابط خود با عزیزان ما.

Judi نور Hopson است, نویسنده مدیریت استرس کتاب “خنک کننده استرس راهنمایی.” او همچنین مدیر اجرایی, ایالات متحده سلامتی کافه در usawellnesscafe.org. اما Hopson یک پرستار مربی. تد هاگن خانواده روانشناس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>