کوسه ها صرف انواع زمان قتل مجازات پنج شنبه شب و شیاطین نیوجرسی پس از چهار شکست خورده قدرت فرصت بازی در نهایت آنها را پرداخت.

با ماریو فرارو خدمت تاخیر بازی پنالتی, P. K. Subban هدف در 2:56 علامت از دوره سوم ثابت می شود تفاوت به عنوان شیاطین در صدر کوسه ها 2-1 روز پنج شنبه در مشخصاتش مرکز.

Jesper Bratt همچنین گل برای شیاطین و کوسه ها تنها می تواند جمع اوری اولین دوره هدف توسط تیم توجه به عنوان آنها را از دست داد و دور از خانه برای اولین بار در پنج بازی.

Subban شات از داخل خط آبی گذشته به نمایش دروازه بان مارتین جونز که در غیر این صورت جامد شب با 23 موجب صرفه جویی در. جونز ساخته شده از 16 موجب صرفه جویی در دو دوره از جمله آکروباتیک توقف در دوره دوم بر شیاطین جناح نیکیتا گوسف در حالی که کوسه ها شد قتل یک شیاطین ” دو مرد ،

توجه به هدف در 7:22 علامت این دوره برای اولین بار بود که او برای اولین بار پس از فوریه. 24 از فصل گذشته تا پایان 45-بازی خشکسالی است.

الکساندر درست و یعقوب میدلتون کمک در هدف با درست برنده شدن در یک faceoff در Devils’ منطقه برای کمک به راه اندازی شات که رفت یک بدن در مقابل نیوجرسی خالص قبل از آن گذشته دروازه بان بلک وود مکنزی.

بلک وود ساخته شده 36 صرفه جویی در برابر کوسه ها بودند که بازی اولین بازی خود را پس از آنها معامله Brenden دیلون به واشنگتن پایتخت در روز سه شنبه.

شیاطین به پایان رسید این بازی با شش قدرت فرصت بازی از جمله چهار در دو دوره. در شش بازی ها, کوسه ها شده اند shorthanded 22 بار.

کوسه’ سفر جاده همچنان ادامه دارد با بازی مقابل نیویورک رنجرز در روز شنبه New York Islanders در روز یکشنبه و Philadelphia Flyers در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de