نقش ونگار ریگی دادن ساحل, سیستم های پشتیبانی بین المللی از طریق رسانههای Coronavirus بحران


از راه دور قابل تنظیم از جمله ویژگی های خودکار لیست پخش بارگذاری به کمک رسانههای انطباق با کنترل از راه دور کار در طول COVID-19 همه گیر

مارس 3, 2020 – نقش ونگار ریگی دادن ساحل, سیستم های پیشرو در اتوماسیون مدیریت محتوا و یکپارچه کانال متخصص اتحاد بی نظیر سابقه متخصص در ارائه راه حل برای دیدار با خودکار مصرف مدیریت محتوا و تبریز انتقال دهنده الزامات بین المللی پخش جامعه است.

در طول زمان بحران از راه دور دسترسی و بهره برداری هستند و در زیر نور افکن مانند قبل از هرگز. رسانههای به دنبال امن به راحتی مستقر در راه های که در آن آنها می توانند اطمینان از تداوم خدمات است.

برای صاحبان سنگریزه را مارینا اتوماسیون پلت فرم خودرو لیست لودر ویژگی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که برنامه نویسی نیست و قطع و لیست پخش بارگذاری شده و قابل اعتماد به طور خودکار و بدون در نظر گرفتن که در آن سیستم اپراتورهای واقع شده است.

خودکار لیست لودر که می تواند از راه دور پیکربندی شده بر روی مارینا سیستم توسط سنگریزه مهندسین را قادر می سازد پخش برای اجرای یک فرآیند بارگذاری فایل ها از یک درایو محلی یا شبکه به اشتراک گذاری به طور خودکار به مارینا. این تضمین می کند لیست پخش به روز باقی می ماند و بدون دخالت اپراتور مورد نیاز است. مارینا به سادگی نظر سنجی یک سازمان دیده بان پوشه برای بررسی ‘باعث’ است که, پخش فایل های, حوادث و یا بلوک از وقایع است که در دیدار قبل از معیارهای تعریف شده و این پس از آن اضافه به لیست پخش.

به عنوان بهداشت جهانی بحران تشدید کنترل از راه دور کار تبدیل شده است و اجباری در سراسر جهان است. فرهنگ فرانسوی کانال ARTE متکی بر سنگریزه است مارینا راه حل برای آن تبریز انتقال دهنده عملیات از جمله مدیریت لیست های پخش در سراسر مکان های مختلف و کشورهای. تیم خود را نیز با استفاده از نقش ونگار ریگی دادن وب مبتنی بر فانوس راه حل برای نظارت ARTE را به لیست پخش در یک دیدگاه تلفیقی در درون یک مرورگر وب, آیا در پخش تسهیلات و یا از راه دور و ایمن از خانه های خود.

در نور از تغییر, جهانی, شرایط, ARTE با نزدیک شدن نقش ونگار ریگی دادن به گسترش آن فانوس دریایی اعزام به انطباق با آن ارائه شده است. نقش ونگار ریگی دادن پاسخ بی درنگ اضافه کردن حساب های کاربری جدید برای اپراتورها و تیم نگهداری آنها اجازه می دهد دسترسی کامل برای مشاهده لیست پخش, جدول زمانی و آمار مربوطه خود را از راه دور محل کار. ARTE نیز مستقر کانال استثنا مانیتور که به یک دیدگاه تلفیقی از هر لیست پخش خطا در تمام کانال ها را قادر می سازد مداخله زود هنگام به عنوان مثال اگر رسانه ها از دست رفته است و یا وجود دارد زمان بندی خطا و یا نامعتبر ابرداده در لیست.

علاوه بر این در اوایل هفته گذشته در یکی از نقش ونگار ریگی دادن مشتریان مستقر در اسپانیا ارائه دهنده خدمات حمل تبریز انتقال دهنده برای 25 کانال توصیه شد که کل تیم به کار از راه دور از شنبه به بعد. این به آنها کمتر از 24 ساعت به انتقال کنترل از تبریز انتقال دهنده عملیات به کارکنان مشغول به کار از خانه.

نقش ونگار ریگی دادن مهندسین عمل بلافاصله به ارائه دسترسی به دلفین یکپارچه کانال دستگاه از راه دور با اضافه کردن یک فایل فشرده با IP خروجی به قبل موجود SDI خروجی در همان کانال خط لوله است. آنها قادر به پیکربندی بسیاری از نرم افزار در حالی که پیش نمایش کانال در حال اجرا بود. ریگ تیم موفق شد در ساخت این اتفاق می افتد تا پایان روز دوشنبه و اپراتورهای شده اند بررسی محتوای گرافیک و زیرنویس از راه دور پس از.

“وضعیت در حال انجام بهداشت جهانی بحران تغییرات روزانه است. همه ما نیاز به ایجاد تنظیمات و انطباق با این واقعیت جدید در بسیاری از راه های جدید می گوید:” پیتر Mayhead مدیر عامل در نقش ونگار ریگی دادن ساحل, سیستم های. “در زمان تست که در آن دسترسی نامحدود به امکانات و حتی رایگان جنبش دیگر نمی تواند گرفته شده برای اعطا پخش هستند و به دنبال راه های که در آن آنها می توانند اطمینان از تداوم خدمات و سنگریزه است که در اینجا برای کمک به.”

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>