نقش ونگار ریگی دادن ساحل گسترش فروش جهانی عملیات


حصیر پوسته می شود, جهانی سر از فروش و راجر Sewell می پیوندد به عنوان معاونت فروش مرکزی و اروپای شرقی و آفریقای مرکزی

نقش ونگار ریگی دادن ساحل, سیستم های پیشرو در اتوماسیون مدیریت محتوا و یکپارچه کانال متخصص امروز اعلام کرد ترویج حصیر پوسته به عنوان شرکت جدید رئیس فروش و انتصاب راجر Sewell به عنوان معاونت فروش مرکزی و شرقی اروپا و همچنین آفریقای مرکزی است.

محبوب و با تجربه در صنعت پخش حصیر پیوست این شرکت در سال 2014 به عنوان راه حل و پیشنهاد مدیر قبلا برگزار بازاریابی محصول و توسعه کسب و کار نقش در فروشندگان از جمله تصور ارتباطات چمن دره و Tektronix. در موقعیت جدید خود را به عنوان جهانی سر از فروش تشک خواهد بود مسئول برای حمایت و هدایت نقش ونگار ریگی دادن رو به رشد تیم فروش در یک زمان سریع فن آوری و کسب و کار تکامل است.

“حصیر را تجربه گسترده همراه با خود سر سخت, راه حل متمرکز بر نگرش او ساخته شده یک دارایی فوق العاده به نقش ونگار ریگی دادن تیم در طول سال. در این نقش جدید تعهد خود را به توسعه راه حل عالی و درک کامل از این صنعت بیشتر خواهد شد افزایش نقش ونگار ریگی دادن توانایی برای دیدار با الزامات مشتری محوری در این زمان برای صنعت” گفت: نقش ونگار ریگی دادن ساحل, سیستم عامل پیتر Mayhead.

حصیر پیوست یکی دیگر از ارشد علاوه بر نقش ونگار ریگی دادن مشتری رو به تیم راجر Sewell. داشتن قبلا در سمتهای پیشرو صنعت فروشندگان از جمله پیکسل قدرت Pro-Bel, میراندا و اتوبوس راجر بسیار مورد توجه فروش حرفه ای با چندین سال تجربه متخصص در زمینه پخش تبریز انتقال دهنده تکنولوژی. راجر طول می کشد تا موقعیت معاونت فروش و مسئول مرکز و شرق اروپا همراه با آفریقای مرکزی ،

“راجر دارای یک شهرت بزرگ در صنعت برای روابط طولانی مدت او می سازد با کاربران نهایی و شرکای کسب و کار خود را در رانندگی را واقعا درک مشتری نقاط درد و فداکاری خود را به پیدا کردن بهترین راه حل برای آنها. ما خوشحال هستیم که او را در هیئت مدیره گفت:” حصیر پوسته.

—به پایان می رسد—

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر