طاووس را به راه اندازی به Comcast مشترکین


مبارزات انتخاباتی آگهی ستاره Amy Poehler

با بینندگان در خانه نشسته و جریان محتوا در بی سابقه تعداد Comcast است که برای راه اندازی آن ورود طاووس در روز چهارشنبه.

“در حال حاضر بیشتر از همیشه وجود دارد نیاز به صورت رایگان با کیفیت و خدمات جریان است که می تواند بینندگان با هر دو اطلاعات آنها نیاز به ماندن آگاهانه و سرگرمی آنها به دنبال فرار از لحظه ای گفت:” مت استروس رئیس طاووس و NBCUniversal دیجیتال شرکت. “با طاووس ما ارائه بسیاری از بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از زمان ما—و همچنین به موقع اخبار و موضعی برنامه نویسی و انجام بخشی از ما را برای گرد هم آوردن مردم از طریق قدرت از سرگرمی است.”

مرتبط با: شلوغ جریان بازار برای ورودی های جدید: گزارش

طاووس رایگان برای Comcast مشترکین. هنگامی که آن را راه اندازی به طور گسترده تر در جولای 15, وجود خواهد داشت یک نسخه رایگان و یک نسخه از حق بیمه است که هزینه $4.99 یک ماه و یک add-نسخه رایگان برای $9.99 در ماه است.

اشتراوس اشاره کرد که با وجود طاووس تیم نیاز به کار در منزل راه اندازی آن در زمان است. در واقع این شرکت با توجه به حرکت خود جولای 15 تاریخ راه اندازی. “در حال حاضر جولای هنوز هم هدف های تاریخ,” او گفت:.

Coronavirus بدان معنی است که طاووس دریافت نخواهد شد فشار از توکیو در بازیهای المپیک تابستانی است که به تعویق افتاده است 2021. اما اشتراوس گفت که طاووس خواهد بود گرفتن دو بازی های المپیک در جهت کوتاه فقط به عنوان سرویس ضربه زدن به اعتصاب خود را. طاووس نیز خواهد بود گرفتن یک NFL playoff بازی در این فصل است.

استراوس اضافه شده که COVID-19 وضعیت نمی خواهد تحت تاثیر قرار طاووس را پیش بینی های مالی.

طاووس خواهد بود یک مستاجر لنگر در Comcast در پلت فرم انعطاف پذیری و Xfinity خواهد شد ترویج طاووس با یک کمپین بازاریابی با یک درجه لکه های بازیگر و Comcast سخنگوی Amy Poehler

Comcast Xfinity X1 و فلکس کاربران قادر خواهد بود برای گفتن “طاووس” را به صدای خود را از راه دور و وارد جریان خدمات.

“ارائه طاووس حق بیمه بدون هیچ هزینه اضافی یکپارچه یکپارچه در Xfinity X1 و انعطاف پذیری است که نمونه دیگری از تعهد ما به ارائه ارزش بیشتر محتوا و انتخاب به مشتریان گفت:” دانا قوی جمهور Xfinity خدمات مصرفی در Comcast. “با سرگرمی ساعت در سیستم عامل های ما تا 24 درصد در مقابل سال گذشته ما می دانیم که مشتریان ما لذت بردن از کشف طاووس و همه آن مطالب زیادی در طول این پیش نمایش منحصر به فرد دوره است.”

مرتبط با: NBCU آشنائی تبلیغ کنندگان با کمتر از درهم و برهمی رایگان خدمات

طاووس خواهد شد از ویژگی های کمتر از پنج دقیقه در هر ساعت از تبلیغات است. کسانی که تبلیغات را از ویژگی های پیشرفته-تبلیغات هدف قرار دادن و استفاده از فرمت های نوآورانه. یک گروه جدید از راه اندازی حامیان مالی بود روز دوشنبه اعلام کرد.

از نظر برنامه نویسی طاووس خواهد شد از ویژگی های دسترسی سریع به ان بی سی در اواخر شب نشان می دهد که در آن جیمی فالون و Seth Meyers در حال تولید در خانه های خود را نشان می دهد.

طاووس ویژگی های حق بیمه بیش از 15000 ساعت از زمان را نشان می دهد تلویزیون و کلاسیک مورد علاقه های شما مانند Law & Order: SVU, 30 Rock و جمعه شب چراغ, محبوب, فیلم مانند پارک ژوراسیک, E. T. و ریو بچه های برنامه نویسی مانند جورج کنجکاو و اصلی از سری انیمیشن where’s Waldo? و کلئوپاترا در فضا از دریم ورکز انیمیشن است.

مرتبط با: A+E Networks اجازه طاووس جریان سری

طاووس نیز تعدادی از کانال های جریان از جمله کلیپ های مبتنی بر کانال های مانند بهترین جیمی فالون و Seth Meyers, کمدی, طرح بهترین طرح از SNL خرک به علاوه کانال های خبری از ان بی سی نیوز در حال حاضر و اخبار آسمان و نوع کانال مثل True Crime واقعیت بررسی و 80s در نوار مخلوط.

NBCU نیز میله میله اصل طاووس اما به دلیل تاثیر COVID-19 تولید شده است متوقف هل دادن بسیاری از آنها را به عقب intso 2021.

اشتراوس اشاره کرد که در طول این زمان نامشخص بینندگان در حال جذب شدن به سمت برنامه نویسی که راحت و آشنا و حتی دلتنگ. آن دسته از بینندگان ممکن است بیشتر مایل در سال آینده برای دیدن اصلی را نشان می دهد.

اصل عناوین طاووس شامل شجاع دنیای جدید جذب روان 2: Lassie Come Home, anal toy, هوش, رادرفورد می افتد از دست Speedways, Punky Brewster, A. P. بیوگرافی دکتر مرگ زنان خانه دار واقعی Mash-up ذخیره شده توسط بل بانو قطعات Girls5Eva نوشت که که بچه ها امشب نشان می دهد کهربا Ruffin نشان می دهد و پرونده بسته شد.

جف پوسته مدیر عامل شرکت NBCU و مت استروس با ارسال یادداشتی به این شرکت صحبت کردن در مورد راه اندازی طاووس. در اینجا یادداشت زیر:

با راه اندازی طاووس, فردا, علائم هیجان انگیز نقطه عطفی در تاریخ شرکت ما. ما می خواستیم به این لحظه برای تشکر از همه برای کار سخت و فداکاری خود به این مهم طرح است.

هنگامی که ما هدفمند 15 آوریل را به عنوان تاریخ راه اندازی ما می دانستیم که ما تا به حال کار ما قطع برای ما اما هرگز تصور ما خواهد بود در مواجهه با چالش هایی که این همه گیر جهانی ایجاد کرده است. هنوز هیچ چیز را متوقف کرده است و ما حتی با تمام طاووس تیم و خیلی از شرکت های بزرگ کار از خانه در تمام نقاط جهان است. هیچ مثالی بهتر از سمفونی سراسر NBCUniversal Comcast در کابل و آسمان از کار تیمی و همکاری که رفته به ایجاد این کسب و کار جدید.

هنگامی که شما نگاه در محصول ما در حال راه اندازی آن را سخت به این باور طاووس تصور می شد فقط یک کمی بیش از یک سال پیش. خوشبختانه ما آمار زمین در حال اجرا با رسم در برخی از منابع از آسمان – ضربه زدن به جریان تخصص و همچنین به عنوان فن آوری در حال حاضر تلویزیون است.

با تشکر از همکاری ما با Comcast Cable طاووس در دسترس خواهد بود به عنوان یک پیش نمایش در میلیون ها نفر از Comcast در خانه های سراسر کشور در Xfinity X1 و انعطاف پذیری سیستم عامل است. و شروع در ما در حال لگد زدن به کمپین بازاریابی گسترده برای ترویج طاووس با برجسته قرار گرفتن در معرض در سراسر Xfinity, کانال, راهنمای سایت و Xfinity فروشگاه های خرده فروشی.

ما همچنین می خواهم به اذعان هر NBCUniversal بخش برای کمک به ما به جایی که ما امروز. طاووس را وسعت محتوا — از سرگرمی تلویزیون به فیلم اسپانیایی زبان برنامه نویسی به اخبار ورزشی — به عنوان به خوبی به عنوان موثر از راه اندازی حامیان مالی است که انعکاسی از بی سابقه همکاری که در این رفت. علاوه بر این بسیاری از طاووس اعضای تیم انتخاب شدند و از NBCU کسب و کار است که به طور کامل پشتیبانی می کند کارکنان خود را به پیوستن به این سرمایه گذاری جدید.

با خیلی از کشور ماندم, به در خانه در حال حاضر تقاضا برای سرگرمی و اخبار و در تمام زمان بالا. ما استراتژی منحصر به فرد برای ارائه یک سرویس رایگان با محدود تبلیغات که خم به شدت به کتابخانه عناوین و موضعی محتوا احساس فقط آنچه که هر آمریکایی می خواهد در حال حاضر.

ما گفت: از ابتدا که این ماراتن است نه یک دو سرعت. در حالی که ما در حال راه اندازی با آرایه ای از اخبار و سرگرمی ارائه محتوای بسیار بیشتر خواهد شد بر روی پلت فرم پایین جاده از جمله اصلی ما محصولات و بسیاری از رویدادهای ورزشی (که با تاخیر و در پی COVID-19). محصول خود را در آن آغاز فاز و متحمل خواهد شد به روز رسانی مداوم و پیشرفت است.

ما در حال مشاهده 2020 به عنوان باند به 2021 است که در سال طاووس طول می کشد در مرکز صحنه. با دفتر debuting همراه با اصل تخته سنگ در اوایل سال 2021 به دنبال بازی های المپیک تابستان آینده – طاووس خواهد بود غیر قابل توقف.

ما نمی توانیم صبر کنید برای هر یک از شما برای چک کردن طاووس. برای برخی از شما که در Comcast در بازار ما در حال دادن به شما این فرصت را به ثبت نام برای یک پرنده زود هنگام محاکمه طاووس در دسترس به طور انحصاری به NBCU کارکنان. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

ما نیز خوشحالیم که اعلام کند که ما خواهد شد و به کارکنان واجد شرایط حق بیمه نسخه طاووس به عنوان یک هدیه ویژه زمانی که این سرویس راه اندازی در سراسر کشور در ژوئیه 15.

یک تشکر صمیمانه به کل طاووس تیم برای ایجاد یک محصول است که باعث می شود کل شرکت افتخار. واقعا وجود دارد هیچ چیز به ما نمی تواند انجام با هم.

جف پوسته

مت استروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>