طاووس می افزاید: تبلیغ به عنوان راه اندازی نزدیک شدن تاریخ


سرمایه یکی اورآل Molson Coors سوبارو, Verizon پیوستن به گله به پرچم در حال اهتزاز

به عنوان Comcast را NBCUniversal می شود مجموعه ای برای راه اندازی طاووس جدید تبلیغ را امضا کرده اند به حمایت از این جریان.

اضافه شده راه اندازی حامیان سرمایه یکی اورآل ایالات متحده آمریکا Molson Coors آشامیدنی شرکت ، Subaru of America و Verizon.

مرتبط با: NBCU آشنائی تبلیغ کنندگان با کمتر از درهم و برهمی رایگان خدمات

راه اندازی حامیان پیوستن به منشور حامیان الی لیلی Apartments.com دولت مزرعه, هدف و یونیلور. NBCU نام کسانی که حامیان هنگامی که آن را ارائه طاووس به وال استریت تحلیلگران در ماه ژانویه است.

NBCU با هدف به تعداد محدودی تبلیغ بر طاووس. بسته گزارش هزینه بیش از 10 میلیون دلار.

“در زمانی که محتوای بیشتر مصرف می شود از همیشه ما در حال افتخار به گسترش روابط ما با NBCUniversal به پشتیبانی و ادغام با طاووس به عنوان آنها را به بینندگان بیشتر دسترسی به فیلم ها و محتوای حق بیمه گفت: Nitti رئیس رسانه افسر ورایزون.

مرتبط با: Comcast در انتظار طاووس برای شکستن حتی تا سال 2024

“ما هیجان زده در مورد ما نوآورانه با همکاری NBCUniversal به عنوان منحصر به فرد خودرو, شریک, جدید, جریان, خدمات, طاووس” گفت: Alan Bethke ارشد معاونت بازاریابی, Subaru of America, Inc. “به عنوان چشم انداز رسانه همچنان به تکامل ما همیشه در مواظب برای فرصت های جدید که در آن نام تجاری می توانید تست و یادگیری برای اطمینان از اقامت ما در خط مقدم در حال ظهور فرصت های تبلیغاتی.”

طاووس را برای اولین بار در دسترس خواهد بود به Comcast مشتریان آغاز آوریل 15. نسخه حق بیمه رایگان خواهد بود به Comcast مشترکین. Cox امضا مقابله با Comcast و همچنین قادر خواهد بود برای ارائه آن به مشترکین به صورت رایگان. دیگر بینندگان قادر خواهد بود برای دریافت یک نسخه رایگان از طاووس و یا نسخه حق بیمه با یک انتخاب گسترده تر از برنامه نویسی برای 4.99 $در ماه است. آگهی نسخه آگهی رایگان است $9.99 در ماه است.

این سرویس همچنین یک مدل از NBCU رویکرد به بهبود تبلیغات تلویزیون. NBCU گفت: طاووس خواهد شد کمتر از پنج دقیقه از تبلیغات در هر ساعت. کسانی که از تبلیغات برای فراموش اجرا خواهد شد در فرمت های نوآورانه مانند تبلیغات است که می تواند فعال از طریق صدا کنترل از راه دور و یا دیگران طراحی شده برای پاداش دادن به شراب خواری ،

“در زمانی که مردم در سراسر جهان در حال تبدیل به محتوای ما برای راحتی سرگرمی و اتصال مصرف کننده-اولین پلت فرم شده است هرگز بیشتر حیاتی است. با تشکر از راه اندازی شرکای این دقیقا کاری است که ما ساخته ایم با هم. طاووس را نه تنها دوباره تعریف صنعت مفهوم از آنچه ممکن است به صورت ad-پشتیبانی از جریان خدمات آن را به باز کردن درب به فرصت های جدید برای بینندگان و بازاریابان به طور یکسان” گفت: Laura Molen رئیس تبلیغات فروش و مشارکت NBCUniversal. “ما هیجان زده به استقبال جهان مارک های پیشرو به طاووس جریان شورا و نمی تواند صبر کنید تا ببینید چه بیشتر ما می توانید از طریق قدرت مشارکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>