PBS ارائه می دهد Ken Burns فیلم ها برای ‘تاریخ آمریکا شب’


PBS را Ken Burns مستند The Roosevelts: An Intimate History موجود به آن ایستگاه آغاز مارس 26. PBS خواستار آن را “تاریخ آمریکا شب با کن می سوزد.” این رویداد اتفاق می افتد در پنج شنبه ها. این مستندساز را به پارک های ملی: امریکا بهترین ایده و جنگ را به دنبال خواهد داشت Roosevelts در سری.

PBS است و به دنبال ارائه بینندگان جذاب تر سرگرمی در میان coronavirus بحران است. در اوایل این ماه آن را ساخته شده از برنز مستند بیس های موجود برای جریان در تقاضا.

آمریکا تاریخچه شب برنامه نیز در دسترس خواهد بود برای پخش بر روی تمام ایستگاه مارک PBS سیستم عامل است.

“PBS و ما ایستگاه های عضو متعهد به استفاده گسترده ما رسیدن و حضور محلی برای کمک به آمریکایی ها پیدا کردن نور و امید در طول این زمان نامشخص” گفت: پائولا Kerger, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت PBS. “خود را از طریق حماسه, فیلم, کن برنز به ما نشان داده و دوباره کشور ما چگونه می توانند کارهای بزرگی انجام در چهره فوق العاده سختی و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این داستان فوق العاده ای با مخاطبان ما در ماه های آینده.”

Roosevelts اول پخش در سال 2014. وجود دارد و هفت بخش است. Geoffrey C. Ward نوشت: این پروژه است. این پخش پنج شنبه ها به ماه ژوئن است.

پارک ملی, نوشته شده توسط دیتون دانکن پخش پنج شنبه ها از 11 ژوئن تا جولای 9.

جنگاز برنز و لین Novick در مورد جنگ جهانی دوم خواهد شد پنج شنبه ها از 23 جولای تا سپتامبر. 4.

“این بسیار دشوار بار به ما سر خم کردن در خانه ما جهان به نظر می رسد متفاوت و ترسناک در محل گفت:” می سوزد. “بسیاری از ما – بسیاری از ما – هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این نگاه کنیم و گذشته ما برای نمونه از چگونه ما می توانیم از طریق زمان های سخت است. من به کاوش در طول تاریخ ما داستان های بسیاری از مشکلات و شجاعت و بیشتر از همه فداکاری مشترک. ما هرگز یک اتحاد کامل. اما ما شده است و ما در بهترین زمانی که ما به رسمیت شناخته شده ما نقص ها و اشتباهات و تلاش برای اصلاح آنها. ما در بهترین زمانی که ما می دانیم در قلب ما است که ایالات متحده نیز به معنی ما — همه ما است.

Ken Burns فیلم شرق دریاچه مراتع: یک مسکن عمومی داستان پخش در PBS مارس 24. این فیلم به بررسی نژادپرستی و مسکن با تمرکز بر روی یک پروژه ساختمانی در آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>