PBS Doc قرار می دهد آمازون بزوس ‘مقابل’ و مرکز


‘مقدم’ فیلم عمیق حفاری به شرکت موسس

خط مقدم تحقیقی سری PBS طول می کشد یک نوسان بزرگ در زمانی که آمازون Empire: ظهور و سلطنت جف بزوس برای اولین بار Feb. 18. پخش سه شنبه خط مقدم قسمت به طور معمول اجرای 60 تا 90 دقیقه اما آمازون امپراتوری می رود برای نزدیک به دو ساعت. رینی آرونسون-رته تهیه کننده اجرایی از خط مقدمگفت: این فیلم ارائه می دهد یک چشم انداز تازه در آمازون است. “ما واقعا قادر به درک از یک شرکت چشم انداز که در آن آمازون امروز است,” او گفت:, “و که در آن است رفتن به فردا.”

بر اساس در WGBH بوستون خط مقدم عرضه در سال 1983. اخیر به ویژه ایستاده است که عبارتند از: برای سمادر یک نگاه در یک نوزاد دختر در شهر حلب سوریه و در رئیس جمهور سفارشاتدر مورد جنگ با مواد مخدر برگزار شده توسط Rodrigo Duterte رئیس جمهور فیلیپین. “برای نزدیک به 40 سال در خط مقدم دارای نشان استاندارد طلا در روزنامه نگاری تحقیقی,” پری Simon, PBS, ارشد, برنامه نویسی, اجرایی, گفت:.

خط مقدم است غیر قابل انکار در یک خط. در 2018, چرتکه: به اندازه کافی کوچک به زندان شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین فیلم مستند جایزه اسکار. برای Sama شد در حال اجرا در مراسم اسکار در اوایل این ماه. “این واقعا یکی از مهمترین حرکت مستند من تا کنون دیده ام” سیمون گفت.

آرونسون-رته توصیف خط مقدم فیلم به عنوان “نیز گفت: داستان با به خوبی بررسی واقعی و عادلانه روزنامه نگاری است.”

‘نخست’ زمان

آمازون امپراتوری به تصویر می کشد بزوس به عنوان یک مرد جوان در وال استریت کار و تحصیل در رشته نوپای اینترنت و سپس راه اندازی آمازون به عنوان یک آنلاین فروشنده کتاب در سال 1995 و رشد آن را به خرده فروشی colossus ما تنگاتنگی امروز می دانیم. این فیلم همچنین به نظر می رسد در بزوس را طرح های بلندپروازانه برای سفر به فضا.

آمازون امپراتوری اذعان بزوس به عنوان درخشان کارآفرین بلکه شگفتی چگونه این شرکت تحت تاثیر جهانی خرده فروشی چشم انداز و اگر این رفتار تحقق آن مرکز کارکنان نسبتا. “وجود دارد بسیار جدی پرسش در قلب فیلم” آرونسون-رته گفت. “همه آنها شایسته عادلانه روزنامه نگاری درمان است.”

بزوس کاهش یافته است به مصاحبه برای این مستند اما چند سطح بالا در دسترس کارکنان. “آمازون به ما فوق العاده دسترسی به آن از مدیران سطح بالا گفت:” آرونسون-رته.

او با تشبیه این پروژه به خط مقدم‘s 2018 فیلم The Facebook معضلیک سؤال از پلت فرم اجتماعی و موسس آن مارک زوکربرگ و تاثیر آنها بر جامعه است. خط مقدم تولید کننده جیمز Jacoby می کند بخش عمده ای از این مصاحبه در آمازون امپراتوری. این فیلم در زمان یک سال به تولید است.

“تحقیق و تفحص از این نوع واقعا نیاز به زمان برای دریافت آن راست گفت:” آرونسون-رته.

چند سال پیش PBS مجموعه ای را برای ساخت بزرگترین فیلم های موجود برای تئاتر مشاهده شدن چند به بالا-پروفایل جشنواره های فیلم. “این چیزی است که ما به طور فزاینده ای به کار با شرکای خود در PBS توزیع برای انجام” گفت: سیمون.

برای سما در سالن اما آمازون امپراتوری نخواهد بود. تفکر در PBS است که آمازون امپراتوری باید به عنوان بسیاری از بینندگان به عنوان امکان پذیر است و باید این کار را انجام حق دور. “ما نیاز به این را به بزرگترین مخاطبان در حال حاضر” آرونسون-رته گفت.

به سمت این PBS ساخت آمازون امپراتوری در دسترس برای پخش همزمان آن در هوا اولین. این فیلم نیز در دسترس خواهد بود در یوتیوب.

یکی از اصلی takeaways مستند برای آرونسون-راث است که چقدر داده های آمازون است که تدوین آن کاربران و چگونه حریم خصوصی خود را متوازن است که کاربران به اشتراک گذاری این اتاق با الکسا. “این خوب است به فکر مصرف کننده” آرونسون-رته گفت.

‘انتخاب’ شما است

پس از آمازون امپراتوری airs خط مقدم فیلم NRA زیر آتش برای اولین بار در ماه مارس است. بیشتر است انتخابخواهد شد که ارائه تحقیقی عمیق غواصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری. “این ما بزرگترین ضربه هر چهار سال یک بار گفت:” آرونسون-رته.

جان کلاین رئیس Tapp رسانه ای و سابق سی ان ان رئیس جمهور آمریکا تماس خود را یک “فن بزرگ” از خط مقدم. “آنها در مقابله با بسیاری از این داستان ها هیچ یک دیگری را لمس خواهد کرد و بسیاری از داستان های مردم لمس کرده اند اما آنها راه رفتن عمیق تر,” او گفت:. “آنها باید کسری بودجه 60 دقیقهs و در عین حال داستان های خود را اغلب بیشتر کاوش و موثر تر.”

سیمون گفت: خط مقدم داستان ایستادگی کردن برای خود راسخ کار تحقیقی و راه های نوآورانه از فیلم در حال تحویل به بینندگان است. آرونسون-رته تکرار شدند. “ما فیلمسازان و روزنامه نگاران” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر