مشتاق outdoorsman از Plummer در Red Lake County Hemly صرف دهه گذشته کمک به خرس محققان از وزارت منابع طبیعی مینه سوتا با مطالعه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرس در شمال غربی بخشی از دولت است.

به عنوان یک یاور با مطالعه Hemly زنده-دام و پنج خرس در Plummer منطقه از جمله سه نفر که مجهز به رادیو و یا GPS قلاده بنابراین DNR می تواند حرکات خود را. او همچنین به عنوان یک رابط از نوع بین تیم تحقیقات محلی و مالکان به دریافت اجازه دسترسی به زمین های خصوصی که در آن خرس بودند denning و تنظیم چندین دنباله دوربین برای نظارت بر طوقه خرس.

انتقال منطقه میان دشت و جنگل شمال غربی ایالت مینه سوتا است در حاشیه سنتی خرس محدوده اما این منطقه حیوانات به خوبی انجام می دهند.

شمال غربی ایالت مینه سوتا مطالعه که DNR راه اندازی شد و در سال 2007 رسما به پایان رسید شنبه, فوریه. 29 هنگامی که خدمه رهبری DNR خرس زیست شناسان دیو Garshelis و اندی Tri از Grand Rapids, Minn. و پل Iaizzo استاد جراحی در دانشگاه مینه سوتا دانشکده پزشکی و Medtronic استاد قابل رویت قلب تحقیقات برداشته رادیو-یقه و مانیتور قلب از خرس ردیف 4087.

دانشگاه مینه سوتا و Medtronic, پزشکی یک شرکت تحقیقاتی مستقر در شهرهای دوقلو همکاری با DNR در مطالعه است. همکاران کاشته مانیتور قلب در برخی از فروشندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیزیولوژی.

این “Plummer خرس” را به عنوان او شناخته شده در این بخش بود, آخرین خرس با ردیابی یقه در شمال غربی مطالعه است. Hemly گرفتار در قفس دام در سال 2011 زمانی که او یک گیاه یک ساله. پس از آن او تا به حال چهار مجموعه از توله: سه در سال 2013 سه در سال 2016 چهار در سال 2018 و چهار سال جاری است.

“این است که در پایان آن” Hemly گفت. “من واقعا به آن فقط به خاطر من او را به Plummer خرس.”

خرس محدوده حدود 5 کیلومتر با 3 مایل به غیر از بهار 2015 زمانی که او نمی باید توله و در بازه زمانی چند مایل دورتر ،

“این جایی است که GPS یقه شد بسیار سرگرم کننده” Hemly گفت. “که او محدوده که جایی که او رفت و آن را سرگرم کننده به دنبال او. من از نوع کردم اعتیاد در حال حاضر به بازی دوربین فقط به خاطر اینکه من یک دسته از آنها را به دنبال خرس و در حال حاضر آن را فقط به نوع با من گیر کرده.

“کشاورزان مالکان اطراف Plummer شد واقعا بزرگ در مورد اجازه ما در اموال خود را.”

فرصت نادر

حدود 30 نفر از جمله تحقیقات خدمه دوستان و خانواده از Hemly و منطقه DNR کارکنان در دست به رعایت بازدید دن سایت “Plummer خرس” به طور رسمی نتیجه گیری مطالعه است.

این تیم تحقیقاتی با استفاده از یک قطب طولانی با یک سرنگ در پایان به متین خرس قبل از گرفتن او را از دن برای حذف یقه و مانیتور قلب او چهار wide-eyed توله یک ضربه با آن در دست است.

هنگامی که کار کامل شد 4087 و توله اش بازگردانده شدند به دن, که در آن آنها پدیدار می شود گاهی اوقات در چند هفته آینده. از طریق ردیابی بست و دنباله دوربین Hemly تا به حال یک پنجره به زندگی یک خرس در محیط زیست طبیعی خود که تعداد کمی از مردم در خارج از حوزه خرس تحقیقات تا کنون را تجربه کنند.

“این فوق العاده است یک بار در طول عمر معامله که در آن شما را به چیزی شبیه به این” Hemly گفت. “من واقعا لذت بردن از این نوع از چیزی.”

علامت Ditmer یک فوق دکترا و محقق در دانشگاه میشیگان مشغول به کار در شمال غربی مطالعه به عنوان یک دانشجوی دکتری در دانشگاه مینه سوتا و استخدام Hemly به کمک گرفتن خرس.

Hemly تلاش در ابتلا و نظارت خرس ارائه اطلاعات با ارزش خود را به پژوهش Ditmer گفت: اما هیچ کدام بیشتر شاید از “Plummer خرس.”

“که نه تنها جمع آوری یک تن از GPS مکان ارائه نمونه مو استفاده می شد که به درک رژیم غذایی خرس در منطقه, بلکه انجام یک مانیتور قلبی که بخشی از مطالعات من درک خرس فیزیولوژی و استرس” Ditmer گفت. “با وجود این منطقه نسبتا کوچک از جنگل است که این خرس در زندگی او بسیار سالم و اغلب تولید چند توله.”

Garshelis های DNR را محقق سرب در خرس پروژه نبود نظر در دسترس در حال حاضر-تکمیل غربی مطالعه است. اما Ditmer مشترک چند برجسته خود را از سال تحصیل خرس در شمال غربی.

“خرس نقل مکان کرد و در سراسر enormous, مناطق, بزرگترین برای هر جمعیت تا کنون مورد مطالعه” Ditmer گفت. “آنها با استفاده از مناطق که تا به حال کمی پوشش جنگل بر خلاف بسیاری از خرس در مینه سوتا است.”

مزایای متعدد

چون شمال غربی ایالت مینه سوتا خرس پوشش گسترده ای منطقه Ditmer گفت: محققان تصمیم به تمرکز بر روی Plummer منطقه و دیگر نقاط جنوب و غرب تیف ریور فالز با کمتر معمولی زیستگاه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که در آن خرس رفت.

قادر به تکیه بر Hemly بزرگ زمان محافظ Ditmer گفت.

“برنت شد بسیار سخت کوش و ارتباطی با ما بود و به سادگی لذت واقعی را به گپ زدن با هر زمان که او گزارش هر گونه فعالیت در دام سایت” Ditmer گفت. “کار خود را پرداخت کردن چند بار.”

که کار تولید برخی از لحظات به یاد ماندنی Hemly گفت: مانند زمان او بیرون رفت و به درب بر روی یک زن و شوهر از قفس تله چون DNR محققان در دسترس نمی باشد برای چند روز تنها برای پیدا کردن یکی از قفس برگزار شد ،

بنابراین وجود او به تنهایی در یک پایه از 3 اینچ محبوب نهال در کنار یک خرس در همه خوشحال در مورد آن وضعیت است.

خود را تنها گزینه برای بالا بردن درب قفس و رایگان خرس.

“من درب را باز کرد و این خرس اجرا می شود و این نگاه بسیار کوچکتر در دام از آن بود که” Hemly گفت. “هنگامی که آن را فرار کردن حدود 20-25 متری آن را تبدیل به اطراف و ایستاد و به من نگاه کرد.”

که جریان خون او گفت:.

“با خودم گفتم: ‘شما خیلی مرده. در صورتی که خرس می آید, شما, تاریخ,'” Hemly گفت. “قلب من فقط از نوع کاهش یافته است به عنوان آن را تبدیل به اطراف رفت در تمام چهار دست و پا و در زمان خاموش.”

بزرگ ‘سفیر’

تماس نزدیک کنار Hemly بود بزرگ “سفیر” برای خرس پروژه Ditmer گفت. که آیا آن را در دعوت مردم به دیدن این تحقیق دست اول مراجعه با مالکان که در آن خرس بود غارها و یا ارائه دنباله تصاویر دوربین “او ساخته شده زندگی ما بسیار ساده تر” Ditmer گفت.

“در حالی که اکثر مردم در این منطقه شده است استقبال و درک اهمیت پژوهش و برنت واقعا ساخته شده آن را بسیار آسان تر در چند مورد با افرادی که نمی شد بزرگترین طرفداران DNR,” Ditmer گفت. “این همیشه فوق العاده است که برنت در طول و یا به گپ زدن با او را بر روی تلفن و یا از طریق ایمیل چون او واقعا کنجکاو در مورد حیات وحش و محیط زیست به خصوص خرس و تحقیقات ما.

“همیشه احساس می کند بزرگ برای دیدن این مکان مشغول کار خود و برنت بود به خصوص اختصاص داده شده به ارائه کمک به دست.”

با مطالعه پیچیده شده Hemly می گوید او در ادامه به تماشای برای “Plummer خرس” به عنوان بهترین او می تواند اگر او نمی خواهد بود آسان به نقطه بدون یقه و تنها برچسب های کوچک که در حال حاضر در گوش برای شناسایی.

“من قصد دارم به دست برنامه” Hemly گفت. “من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده کار با آن بچه ها. طول میز قهوه, بحث, پس به صحبت می کنند, همه ما می دانیم همه چیز. اما تا زمانی که شما در واقع رفتن به خارج وجود دارد و تحقیقات واقعی آن نوع را به شما می دهد یک کمی نگاه متفاوت در آن است.”

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به bdokken@gfherald.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de