‘پارک ها و Rec بازیگران Reunites برای Covid-19 امداد ویژه


NBCU صورتحساب آن را به عنوان اولین نمایشنامه ای نشان می دهد در مورد همه گیر

بازیگران NBC پارک و تفریح است reuniting در نیم ساعت خاص به نفع گرسنگی امداد سازمان تغذیه آمریکا است. آن است که در صورتحساب یا لیست به عنوان اولین اسکریپت نمایش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ویژه لقب یک “30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی” خواهد شد مارس 30 در 8:30 p. m. و از ویژگی های همه ot اصلی اعضای بازیگران Amy Poehler, رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir و Retta به علاوه ممکن است پاپ-ins توسط مهمان ستاره.

مرتبط با: COVID-19 و تاثیر آن بر صنعت تلویزیون

“مانند بسیاری از دیگر مردم ما به دنبال راه هایی برای کمک و احساس کردند که آوردن این شخصیت را برای یک شب می تواند جمع آوری مقداری پول گفت:” تهیه کننده اجرایی Michael Schur. “من فرستاده امیدوار ایمیل به بازیگران و آنها همه پشت کردم به من در عرض 45 دقیقه. ما پیر ‘پارک ها و Rec تیم قرار داده است با هم یک 30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی و ما امیدواریم که همه از آن لذت می برد. و اهدا!”

بینندگان را تشویق به کمک به تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق و

دولت مزرعه و سوبارو آمریکا خواهد هر مسابقه کمک های مالی تا 150.000 دلار و NBCUniversal و نویسندگان/تولید کنندگان/بازیگران “Parks and Recreation” بالا بردن که مطابق با بودجه کل به دلار 500.000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>