پاریس پزشکان می گویند که آنها تا به حال یک coronavirus بیمار در دسامبر

توسط مگی فاکس | ایسنا

وجود شواهد جدید که coronavirus ممکن است در فرانسه هفته زودتر از آنچه قبلا تصور.

پزشکان در یک بیمارستان پاریس می گویند که آنها شواهدی وجود دارد که یکی از بیماران بستری شده در دسامبر آلوده شده با Covid-19. اگر تایید این یافته ها نشان می دهد که این ویروس در حال حاضر در حال گردش در اروپا در آن زمان و قبل از اولین مورد شناخته شده تشخیص داده شد در فرانسه و یا کانون ایتالیا.

“Covid-19 گسترش در حال حاضر در فرانسه در اواخر ماه دسامبر 2019 یک ماه قبل از رسمی اولین موارد در کشور” این تیم در Groupe بیمارستان پاریس سن در Saint-Denis نوشت: در یک مطالعه منتشر شده در یکشنبه در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی.

اولین گزارش رسمی از Covid-19 در فرانسه گزارش شده در Jan. 24 در افرادی که سابقه مسافرت به ووهان, چین.

مراقبت های ویژه متخصص دکتر ایو کوهن و همکاران بیمارستان نوشت که آنها تصمیم به بررسی سوابق زودتر بیماران در مورد این ویروس شده بود پخش كردن, غیر قابل تشخیص است.

محققان در آمریکا نیز آغاز شده پیدا کردن شواهدی وجود دارد که این ویروس آلوده کردن و کشتن مردم زودتر از این کشور اولین موارد گزارش شده.

تیم ملی فرانسه در نگاه مردم به بیمارستان با شبه آنفولانزا, بیماری بین 2 دسامبر و ژانویه 16 بودند که در نهایت مبتلا به آنفلوانزا است. آنها آزمایش منجمد نمونه از کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

“یک نمونه مثبت بود گرفته شده از 42 سال, پیر مرد متولد الجزایر که زندگی در فرانسه برای سال های بسیاری کار کرده و به عنوان یک ماهی فروش” تیم نوشت. “آخرین سفر خود در الجزایر در ماه اوت 2019.”

این مرد تا به حال نشده است به چین و یکی از فرزندان او نیز شده بود بیمار این تیم شده است.

“شناسایی اولین آلوده بیمار از اپیدمیولوژیک بهره به عنوان آن را به طور چشمگیری تغییر دانش ما در مورد SARS-COV-2 و آن گسترش در کشور است. علاوه بر این عدم وجود یک لینک با چین و عدم سفر اخیر نشان می دهد که این بیماری گسترش در حال حاضر در میان جمعیت فرانسه در پایان ماه دسامبر 2019” آنها نوشت.

اروپا شروع نشده گزارش موارد coronavirus تا ژانویه. در ایتالیا کشور اروپایی در سخت ترین ضربه این ویروس برای اولین بار دو مورد گزارش شده در ژانویه 31 در دو گردشگران چینی در رم. اولین و شناخته شده جامعه انتقال ثبت شد در پایان مارس در کدگنو شمال ایتالیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>