“والدین پین”: اسپانیایی راست مبارزه برای کنترل عمومی آموزش و پرورش

تصاویری از غلط تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط راست بورسی برای حمایت از سیاست های خود را از یک والدین حق وتو در مدارس. ایجاد شده توسط نویسنده با استفاده از تصاویر از maldita.es CC BY-SA 3.0

پس از شروع سال 2020 اسپانیایی راست حزب سیاسی بورسی خود را تشدید سیاست مبارزات ماه پس از اجرا به تصویب آن “والدین پین” قوانین و مقررات در جامعه خودمختار از مورسیا در جنوب اسپانیا. در Murcia منطقه ای دولت ائتلافی بین احزاب محافظه کار Partido محبوب و Ciudadanos — نیاز بورسی حمایت برای رای دادن بودجه آن است.

این “والدین پین” با اشاره به سیستم های امنیتی در گوشی های تلفن همراه اعمال شده در مدارس در مورسیا از سپتامبر سال 2019 و بورسی می خواهد به گسترش این طرح به مادرید و اندلس. اسپانیا در حال حاضر گرفتار در آتش زا در بحث آموزش عمومی.

Vox استدلال می کند که پدر و مادر حق دارند از آموزش فرزندان خود را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب و در نتیجه می خواهند پدر و مادر خود را در “اکسپرس مجوز برای هر موضوع بحث کارگاه و یا فعالیت های که لمس در اجتماعی بحث مسائل اخلاقی و یا بر روی تمایلات جنسی” داده شده در مدارس غیر کارکنان است.

با استفاده از این والدین وتو, پدر و مادر در مورسیا می تواند به جلوگیری از فرزندان خود را از شرکت در فوق برنامه بحث و کارگاه های آموزشی.

این کارگاه با تمرکز بر روی موضوعات مختلف از جمله آموزش misogynistic خشونت جنسیتی LGBTQI تنوع یا مهاجرت که همه موضوعاتی هستند که Vox تماس “تلقین” با “لابی” بازتاب موضع سنتی ترین فرقه کلیسای کاتولیک.

گروه هایی مانند ملی فدراسیون لزبین, همجنس باز زن نما مردم و دو جنسی می گویند که کارگاه های آموزشی سازماندهی آنها سقوط در زیر اسپانیایی, آموزش و پرورش, قانون, که برجسته “ارزش در حمایت از آزادی های فردی و مسئولیت شهروندی دموکراتیک همبستگی تحمل برابری و احترام و عدالت و همچنین به عنوان کمک در غلبه بر هر نوع تبعیض است.”

وزیر آموزش و پرورش ایزابل Celaá اعلام کرد که “والدین پین” می رود در برابر این قانون است. او در زمینه ستیز-اداری درخواست تجدید نظر در برابر سیاست و می خواهد آن را بلافاصله به حالت تعلیق درآمد.

دانش آموز اتحادیه و حضور لیبرس y Combativas (رایگان و مبارز) در ضمن باید به نام برای اعتصاب عمومی در روز 6 مارس در اعتراض به یک “رگرسیون به Francoist خشونت.” به گفته تحلیلگران بورسی به ارمغان می آورد ایده از دیکتاتوری فرانسیسکو فرانکو که حکومت بر اسپانیا را برای تقریبا چهار دهه است.

جنجال در رسانه های اجتماعی

بحث شدید در رسانه های اجتماعی که در آن مردم بیان شده است نظرات خود را در سیاست. وزیر برابری ایرنه مونترو به وضوح بیان موقعیت دولت را در این موضوع:

PP و بورسی باقی بماند در بازجویی از معلمان در این کشور و حمله به آموزش و پرورش عمومی و موسساتی که اجازه می دهد تا ما را به زندگی در کنار هم. آموزش و پرورش در برابری و عاطفی-جنسی مسائل حق است. https://t.co/7OscZZHIZ8

— ایرنه مونترو (@IreneMontero) 24 ژانویه 2020

بسیاری از استفاده از طنز در انتقاد از سیاست:

“خوب است بعد از ظهر شما پسر من تاریخ هنر معلم ؟
“بله.”
“من فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که او نمی تواند در کلاس فردا با توجه به والدین پین.”
“چرا؟”
“از آنجا که شما در حال آموزش آنها در مورد باروک و ما نئوکلاسیک ، من نمی خواهد اجازه دهید به شما تلقین او با این Churrigueresque هذیان.”

— José de León (@Jose_de_leon) 21 ژانویه 2020

قرار دادن والدین پین در کودک خود را به طوری که آنها نمی دزدکی حرکت کردن به دود بین گروه و شیطان پرستی کلاس.

— Antílopez (@antilopez) 22 ژانویه 2020

کاربر توییتر Anzarda ابراز تردید در مورد تاثیر معلمان بر دانش آموزان خود را:

آن را شایان ستایش چقدر ایمان قانون در معلمان. آنها حتی نمی تواند ما میآموزد که چگونه به طلسم به درستی و در عین حال آنها قادر به نوبه خود ما گی…

— Anzarda (@Anzarda1) 18 ژانویه 2020

برخی از شخصیتهای شده اند و دفاع از حق وتو مانند پابلو Casado Partido محبوب و زمان رهبر مخالفان در مجلس:

من فرزندان من هستند نه دولت است و من مبارزه خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که این رادیکال های فرقه ای و دولت نیست دستور پدر و مادر چگونه به آموزش فرزندان ما است. دریافت دست خود را خانواده های ما. https://t.co/9sbwdbxZrm

— پابلو Casado بلانکو (@pablocasado_) 17 ژانویه 2020

استراتژی اطلاعات غلط

در میانه این بحث در این Vox متهم به راه اندازی یک کمپین اطلاعات غلط تلاش برای نشان می دهد که چرا والدین حق وتو مورد نیاز است. خود اعضا و هواداران گردش یک سری از تصاویر و ویدئوها در توییتر با پیام غیر مستقیم مرتبط با فعالیت های آموزشی.

وب سایت های مختلف در معرض این راست مضر به خصوص واقعیت-چک کردن وب سایت های مانند Newtral یا Maldita.es.

Iván Espinosa de los منترس Vox این نماینده مردم در مجلس مجبور به ارائه توضیح در مصاحبه با شبکه RTVE در مورد تصویری که یک Vox سیاسی نامزد کرده بود به اشتراک گذاشته آنلاین. اگر چه تصویری است که از یک هنری عملکرد فیلم برداری در برزیل, Iván نسبت آن به آموزش مسائل جنسی در اسپانیا:

¿Por qué es necesario ال پین والدین que Vox propone? Para que los padres puedan negarse یک que sus hijos les enseñen este tipo de burradas. ( … ), Aunque lo que hayamos مشاهده ahí sea una ‘عملکرد’ es una burrada. (…) Así adoctrinan a menores de seis años en sexología en las مدارس de La Rioja.

چرا Vox والدین پین سیاست لازم است ؟ به طوری که پدر و مادر می تواند امتناع از اجازه خود را به کودکان آموزش داده شود مسخره چیزهایی مانند این. (…) اگر چه آنچه ما در اینجا این است که عملکرد آن است که هنوز هم مسخره است. (…) این است چگونه کودکان زیر شش هستند که تحت تعلیم در جنس شناسی در مدارس در ایالت لاریوخا.

Vox شده های مضر در مورد موضوعات در فعالیت های فوق برنامه برای مدت زمان طولانی. واقعیت-چک کردن سایت Maldita Hemeroteca وارد چند تا از این مضر:

حیوانیت پا, فتیش, همجنسگرا روابط بین فرزندان: Vox به اشتباه ادعا می کند که این چه مدارس در حال آموزش به منظور دفاع از خود “والدین پین”.

در حال حاضر در دسترس در @Juliaenlaonda https://t.co/x333wmnMge

— MALDITA HEMEROTECA (@Mhemeroteca) 21 ژانویه 2020

حل غیر موجود مشکل ؟

بحث به نظر نمی رسد برای پاسخ به یک تقاضای واقعی از پدر و مادر است. روزنامه نگار رزا Roda که از Murcia نوشت که:

265.000 alumnos de Infantil, Primaria y Secundaria y ni una sola queja o denuncia registrada en la Consejería de Educación por actividades o با charlas complementarias inadecuadas en colegios e institutos de la región de Murcia.

[وجود دارد] 265,000 کودکان قبل از مدرسه, مدرسه ابتدایی یا متوسطه و نه یک شکایت یا ادعا ساخته شده بود به وزارت آموزش و پرورش با توجه به نامناسب فعالیت های فوق برنامه و یا بحث در مدارس در منطقه مورسیا.

همان را می توان گفت برای مادرید که در آن Vox همچنین در نظر دارد به اعمال والدین حق وتو:

وزیر آموزش و پرورش در مادرید (Partido Popular) به ارائه اطلاعات زیر در مورد شکایات مورد بحث در مدارس: “با برخی از 1,240,000 دانش آموزان 53,000 معلمان و 1200 مدارس ما ثبت یک شکایت در نوشتن ساخته شده و دو در توییتر. این بررسی انجام شد و نتیجه این بود که هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است.”

— Adela ملینا (@adelamolina) 20 ژانویه 2020

جنجال شده است تشدید و به اوج خود رسید زمانی که توییتر به حالت تعلیق بورسی را حساب توییتر برای “تحریک نفرت” وقتی بورسی گفت سوسیالیستی MP آدریانا Lastra که آنها نمی خواهید به تحمل “پول تامین مالی آزار جنسی کودکان.” در زمان نوشتن این حساب باقی مانده است به حالت تعلیق درآمد.

توییتر کاربران قادر به مقاومت در برابر اشاره به طنز از این تعلیق:

توییتر استفاده والدین پین به Vox حساب است در حال اجرا برای شاعرانه ترین لحظه تحویل سال.

— میگوئل Montejo (@miguelmontejo74) 22 ژانویه 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>