پاپوآ گینه پلیس وزیر می گوید دو روزنامه نگار که در گزارش COVID-19 بودجه ‘نمی توان اعتماد

نخست وزیر جیمز Marape پرداختن رسانه ها و مردم در مورد اتهام سوء استفاده از COVID-19 بودجه. تصویر از EMTV آنلاین گزارش به YouTube آپلود.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

پاپوآ گینه پلیس وزیر Bryan Kramer متهم کرده است دو روزنامه نگار از انتشار یک گزارش نادرست در مورد دولت COVID-19 برنامه بودجه.

در آوریل 11, 2020, وزیر خود نوشت Kramer گزارش Facebook صفحه ای که حلقه PNG سیاسی و کسب و کار ویرایشگر فردی تفاهم نامه ارشد , PNG, Post-پیک نگار Gorethy کنت “نمی توان اعتماد کرد” به عنوان دو گفته اند که روابط نزدیک با نخست وزیر قبلی و هر دو را به اتهام انتشار “مغرضانه و گمراه کننده گزارش.”

تفاهم نامه و کنت مصاحبه وزیر خزانه داری ایان Ling-Stuckey که بنا به گزارش ها ابراز نگرانی در مورد دولت هزینه های مربوط به COVID-19 پاسخ. این مصاحبه نیز درگیر این مسئله در مورد دولت و استخدام رسانه ها مشاوران و اتومبیل به عنوان بخشی از COVID-19 اقدامات است.

کرامر گفت: خزانه دار کلمات خارج از متن گرفته شد. او همچنین گفت: برخی از مسائل مطرح شده در طول مصاحبه آمد از “بی اساس” رسانه های اجتماعی منابع و در این گزارش به نام “sensationalized و مغرضانه.” او به این نتیجه رسیدند با این کلمات:

چه عمل خواهد معتبر شرکت رسانه ای را علیه یک روزنامه نگار که باعث آسیب قابل توجهی به آن شهرت ؟

اگر من در حال تحریف در رسانه ها من را به اقدام فوری علیه این روزنامه نگار و رسانه ای شرکت.

حلقه PNG پاسخ داد که آن را “می ایستد حقایق کلیدی” داستان و در دفاع از آن سرمقاله یکپارچگی و استقلال:

هر گونه سوء تفاهم هر چند تاسف بار بود و نه عمدی یا عمدی و حلقه PNG رد تمام اظهارات به خلاف.

حلقه PNG نیز رد هر گونه تلاش برای دخالت در سرمقاله خود استقلال است که سنگ بنای پاپوآ گینه دموکراسی است.

رهبر مخالفان Belden Namah گفت: دولت باید احترام آزادی مطبوعات:

من می خواهم به آن را حذف به دولت: شما باید با استفاده از سنگین دست تاکتیک به سرکوب آزادی مطبوعات در این کشور است.

اگر شما در حال انتقاد از پذیرش انتقاد است. اگر این درست است که شده است وجود دارد و سوء استفاده از بودجه من می خواهم به مقامات دولتی مربوطه به مداخله از جمله بازرس کمیسیون و پلیس تقلب در تیم ملی به بررسی.

نخست وزیر جیمز Marape اصرار در Facebook صفحه ای که این گزارش نقل قول نابجا خزانه دار. او اطمینان داد که دولت او خواهد بود شفاف در استفاده از بودجه برای مبارزه با COVID-19:

رفتن به جلو ما حساب به موشکافی بیش از حد به عنوان این است که حکمرانی خوب در عمل به دلیل بودجه بیشتر خواهد بود قریب طریق برای این کار ضروری.

من نمی خواهد اجازه می دهد سوء استفاده از پول و احتکار در مردم هزینه اما تا کنون خیلی خوب است من شاهد از همه دست به دست در عرشه یک روحیه داوطلبی در محل کار.

فعال Noel Anjo نوشت: در Facebook که وجود دارد به نظر می رسد اختلاف در اعداد ارائه شده توسط Kramer خزانه دار و نخست وزیر. او افزود که نخست وزیر باید اجازه خزانه دار به صحبت کردن در مورد این موضوع:

خزانه دار است و نه کر و گنگ و یا معلول که در آن twos می تواند برای او صحبت می کنند. برخی از احترام به خزانه دار و به او اجازه دهید با ارائه به رسانه ها نسخه از چک های چاپ شده و داده شده است. دفعه بعد چوب به خود وزارت و احترام به یکدیگر.

دانیل حرامزاده آسیا و اقیانوس آرام سر از خبرنگاران بدون مرز (RSF) انتقاد کرامر برای انتشار یک Facebook پست که حاکی از شلیک دو روزنامه نگار:

آن است تا به یک وزیر دولت به تصمیم می گیرید که آیا روزنامه نگاران باید اخراج می شود و به خصوص هنگامی که آن را به دلیل گزارش او را دوست ندارم.

این به منزله دخالت غیر قابل قبول در رسانه کار لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>