اتاق درمان در شوش Mama سلامت درمانگاه پورت مورسبی بیمارستان عمومی PNG. عکس های گرفته شده توسط نس Kerton برای AusAID. منبع: صفحه فلیکر از وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا Attribution 2.0 عمومی (CC BY 2.0)

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

پاپوآ گینه نو (PNG) انجمن پرستاران سازماندهی تحصن در اعتراض به در مارس 26, 2020 در اعتراض به عدم اقدامات و equaipment برای محافظت از آنها در برابر COVID-19.

PNG دولت تحمیل یک هفته دو مستند در 23 مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus ویروس است که باعث می شود به طور بالقوه کشنده COVID-19 بیماری است. در زمان نوشتن PNG تنها یک مثبت COVID-19 case اما مقامات شناسایی 3,000 “افراد مورد علاقه” که 2,230 به طور فعال در حال نظارت. PNG جمعیت تقریبا نه میلیون.

PNG انجمن پرستاران افزایش نگرانی در مارس 6 که بسیاری از بیمارستان ها را ندارند جداسازی واحد برای دست زدن به COVID-19 بيمار و bemoaned ناکافی بهداشت عمومی اقدامات با هدف کنترل گسترش این بیماری است.

پس از اعلام این مستند PNG انجمن پرستاران تصریح کرد نگرانی خود را در مورد عدم وجود آموزش مناسب و مکانیزم در سطح جامعه برای مقابله با این بیماری است.

این گروه درخواست دولت برای ارائه پرستاران با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) خطر و سفر کمک هزینه جیره غذایی و بیمه.

پس از شکست مذاکرات این گروه به نام اعتصاب در بندر مورسبی General Hospital, National Capital District اقتدار بهداشت و Laloki عمومی بیمارستان روانی در خارج از شهر پورت مورسبی.

در طول یک کنفرانس رسانه های این گروه توضیح داد که تصمیم خود را:

کارکنان ایمنی میباشد و کسانی که در قدرت باید خود را به ما کفش و درک دقیقا به همین دلیل ما در حال انجام این کار است.

گیبسون Siune گروه دبیر برجسته پرستاران مطالبات:

ما منابع انسانی در معرض خطر است و به عنوان حرفه ای, ما در حال انجام یک تحصن در اعتراض به طوری که سازمان بهداشت و دولت صورت ما و مذاکره در شیوه ای حرفه ای.

ما می خواهیم بیش از lip-service از مقامات که خدمات ما ارزش و حفاظت شخصی تضمین شده است قبل از اینکه ما به بازگشت به کار.

این “PMJM” با اشاره به در صدای جیر جیر بالا است نخست وزیر جیمز Marape.

پست-پیک روزنامه منتشر سرمقاله اصرار مقامات بهداشتی برای اجرای اصلاحات لازم:

تهدید توسط PNG انجمن پرستاران به بیرون آن 4,000 پرستاران در طول این جهانی همه گیر ترسناک است و باید فورا.

این یک اورژانس است و دولت بالا از وضعیت بهداشتی به یک مسئله امنیت است. با استفاده از اقتدار خود به عنوان مدیر مشاور بهداشت و تقاضا است که این بودجه [استفاده] و آموزش انجام شود بلافاصله.

وزارت کار و روابط صنعتی اعلام اعتصاب به حقوقی. در ضمن PNG دولت مطمئن پرستاران که اقدامات حفاظتی اجرا خواهد شد در سراسر کشور است.

این اعتصاب نشان دهنده عمومی اضطراب در مورد آمادگی دولت برای رسیدگی به COVID-19 بیماری همه گیر. گذشته از نیاز به آدرس های اجتماعی و اقتصادی از دو هفته مستند این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است که بر دوش با مشکلات مالی.

روزنامه نگار اسکات Waide نشان دهنده طنز از تمرین “اجتماعی فاصله” در کشور وجود دارد که در آن بالا است نابرابری:

چرا ما سرمایه گذاری در نظام سلامت و ساخت آن برای ما مردم ؟ شاید فقط شاید یک روز ما ممکن است نیاز به استفاده از آن. آن روز آمده است.

در اینجا یکی دیگر از قطعه ای از طنز را برای شما. امن ترین مکان در PNG در حال حاضر روستاها که در آن تا 70 درصد از امکانات بهداشتی بسته هستند به دلیل کمبود بودجه و کمبود دارو.

صدها نفر از روستاییان شده است در خود به انزوا’ برای چند دهه. آنها لازم نیست که برای حفظ ‘اجتماعی فاصله.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im