همه گیر هل بیش از 34,000 ونزوئلا مهاجران خانه

تصویر از یک ویدئو از خبرهای منتشر شده 13 مارس سال 2020 است.

عبور از مرز رسمی پا مسیرهای پیاده روی و یا در اتوبوس و کامیون ده ها هزار نفر از تبعید ونزوئلا در حال تلاش برای بازگشت به ونزوئلا است. مهاجران می گویند این جرم از کشورهای همسایه مانند پرو و اکوادور و کلمبیا است که با توجه به عدم وجود کار و مشکلات پرداخت روزانه اجاره و مبارزه برای زندگی را در طول بحران ناشی از COVID-19 در این کشور است.

با توجه به کلمبیا روزنامه El Tiempo, 500 مهاجر هستند پس از رسیدن به شهر مرزی کوکوتا هر روز قصد بازگشت به ونزوئلا است. به عنوان 15 مارس در مجموع 34,000 نفر گذشت را از طریق شهرستان از اواسط ماه مارس.

این توده بخانه فوق العاده است با توجه به این که نزدیک به 5 میلیون ونزوئلا مهاجرت کرده اند در چهار سال گذشته به دلیل سقوط اقتصادی تورم بهداشت عمومی ناامنی و کمبود خدمات در ونزوئلا.

تا یک ماه پیش آمار رسمی نشان داد که بیش از 1,8 m ونزوئلا مهاجران زندگی در کلمبیا در حالی که دولت های پرو و اکوادور برآورد تعداد ونزوئلا ساکن در کشور خود به 800,000 400,000 و بود. به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) صدها هزار نفر از ونزوئلا در این کشورها درست ندارد اسناد و مدارک آنها را آسیب پذیر به کار بهره برداری, بهره برداری جنسی و بیگانه ستیزی.

وضعیت مخاطره آمیز از ونزوئلا زندگی در خارج از کشور بدتر شده است با مستند و انزوا اقدامات انجام شده توسط دولت کلمبیا و اکوادور و پرو به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. کسب و کار تعطیلی و واجب سلول مجبور شدید تاثیر بر ونزوئلا مهاجران بسیاری از آنها را روز به روز زندگی در اقتصاد غیررسمی.

“ما می خواهیم برای رفتن به صفحه اصلی’

با وجود بسته شدن مرز به دستور دولت کلمبیا صدها نفر از ونزوئلا در اکوادور thronged در مرز پل بین اکوادور و کلمبیا خواستار اجازه داده می شود به کلمبیا و برای ادامه 1,800 کیلومتر سفر شمال به سمت مرز با ونزوئلا است.

Rumichaca. اکوادور–کلمبیا مرز. “ما می خواهم به خانه بروم” شعار ونزوئلا شدند.

در ضمن در مناطق هم مرز با ونزوئلا دولت کلمبیا راه اندازی دالان بشردوستانه با سلامت اقدامات کنترلی در محل به آن را آسان تر برای مهاجران به بازگشت به کشور خود.

شهردار کالی (کلمبیا), @JorgelvanOspina گزارش داد که یک راهرو انسانی تنظیم شده است تا برای انتقال صدها نفر از مهاجران که از اکوادور به ونزوئلا است.

“در این لحظه 1st, اتوبوس, ونزوئلا شهروندان ترک از مرز”

اگر چه برخی از مقامات منطقه ای باید ارائه اتوبوس ها و کامیون ها برای انتقال ونزوئلا به کلمبیا شهرهای مرزی از کوکوتا و اروکا اکثر مهاجران که در حال تلاش برای بازگشت به چهره مشکلات حمل و نقل. به طوری که آنها را در خود خروج با پای پیاده و یا سعی کنید به دردسر سوار در بزرگراه ها است.

#6Abr #تچیرا #فرنترا گروه از ونزوئلا مهاجران در ادامه با استفاده از trochas [غیررسمی گذرگاه] برای رسیدن به مرز و پس از رسیدن به سن آنتونیو [اتوبوس] پایانه مسافری.
گزارش شده توسط جاناتان ملدونادو (@ponchogocho) @lanacionweb

صدها نفر از خانواده های مهاجر در حال حاضر برگزار شد تا در میانه سفر خود را. در بوکارامانگا یک شهر 200 کیلومتر از مرز آنها دیده می شود نصب شده خود را با چند اموال در Parque del Agua (پارک آبی) در انتظار حمل و نقل به ونزوئلا است. دولت محلی استخدام شده اتوبوس به حرکت مهاجران و برای جلوگیری از در سخنان فرماندار سانتاندر دپارتمنت خطر این ویروس گسترش در منطقه است.

شرایط وجود دارد که در آن مهاجران می دانم که آنها نمی تواند بازگشت اما لازم نیست که این منابع به ماندن بگیرید. این مورد ادواردو جثه رندن و همسرش که وارد در کلمبیا چهار ماه پیش از پورتو Orzar در شرق ونزوئلا است. حل و فصل آنها در بوکارامانگا یک شهر نزدیک به مرز جایی که او به دست آورده زندگی روزانه به دنبال پس از وسایل نقلیه در یک پارک ماشین.

ادواردو رندن گفت: صداهای جهانی که او می تواند بازگشت به ونزوئلا و از آنجا که همسرش باردار است و با توجه به وضع در چند روز زمان.

“آنها وعده داده اند به حضور او در بیمارستان [از بوکارامانگا]”, رندن گفت: Global Voices به فارسی و اضافه کرد که همسر خود را می خواهد به ماندن در کلمبیا به نوزاد در یک محل او در نظر امن است.

اما آنها به صورت یک معضل: “ما در حال رفتن به خارج از اتاق ما چون ما نمی پرداخت اجاره برای چند روز. اما هیچ پول برای مواد غذایی یا! من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام.”

ونزوئلا آمادگی برای ورود

دولت ونزوئلا راه اندازی شد “بازگشت به میهن طرح” در ماه اوت سال 2018 است. این است که به عنوان یک دیپلماتیک و اقتصادی به منظور تسهیل در بازگشت از ونزوئلا شهروندان در عرصه های اقتصادی نیاز به کسانی که مایل به بازگشت به کشور خود. تحت این طرح صدها نفر از خانواده ها بازگشته اند با هواپیما و اتوبوس از کشورهای مختلف از جمله برزیل و جمهوری دومینیکن است.

این مهاجران که موفقیت در عبور از کلمبیا-ونزوئلا مرزی از طریق گذرگاه های غیر رسمی و یا با اتوبوس در حال مواجهه با وخیم پذیرش به عنوان دیده می شود در رسانه های اجتماعی در ونزوئلا شهرستان سن آنتونیو. نویسنده و مشاور سیاسی Gustavo Azócar توصیف آن به عنوان “هرج و مرج”:

سن آنتونیو دلم تچیرا: صدها نفر از ونزوئلا بازگشت از اکوادور و کلمبیا نگه دارید پس از رسیدن به ترمینال مسافربری قریب به اتفاق مقامات ظرفیت برای پاسخ. آن را به کل هرج و مرج است.

ونزوئلا مقامات با توجه به رسانه های رسمی در حال انجام چک های بهداشتی و انتقال عودت به طور موقت خوابگاهها به طوری که آنها می تواند صرف دو هفته در انزوا. اما وجود داشته اند شکایت تدارکاتی شکست و ناکافی منابع غذایی برای عودت مهاجرین که در برخی موارد احساس می کنند که سلول شرایط میزان بدرفتاری.

این شرایط با آن مواجه هستند ونزوئلا مهاجران بازگشت از #اکوادور / #کلمبیا شکستن که/PAHO پروتکل اقدامات برای جداسازی با توجه به #COVIDー19
Tienditas مرز پست #کوکوتا/ #تچیرا #6Abr

در کلمبیا پس از انتقاد شدید از فقدان رهبری و هماهنگی ملی برای حمایت از ونزوئلا مهاجران در طول همه گیر جمهور Iván دوقو اظهار داشت که دولت او همچنان به حمایت از جمعیت مهاجر ساکن در کلمبیا به ویژه آسیب پذیر. از او پرسید: برای صبر در حالی که کمک های بشر دوستانه توزیع شده است. او همچنین محکوم به تبعیض و بیگانه ستیزی در برابر ونزوئلا مهاجران: “آنها نیاز به بهترین از ما کلمبیا همبستگی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>