همه گیر مشخصات: St luke’s دکتر جاناتان Shultz

دکتر جاناتان Shultz یک پزشک در بخش اورژانس در بیمارستان سنت لوک در دولوت.

او زندگی می کردند در دولوت برای 10 سال با همسرش 14 سال دختر و 13 ساله و پسر که فقط جشن تولد در هفته گذشته با یک کیک خانگی و خانوادگی و دوچرخه سواری.

دکتر Shultz نیز در این حادثه فرماندهی تیم در سنت لوک است که وظیفه ساخت بیمارستان آماده سازی برای زمانی که افزایش COVID-19 مورد بازدید Northland.

آنچه را که بزرگترین تغییر را برای شما در بخش اورژانس در ماه گذشته و یا پس ؟

“کل جریان ER تغییر کرده است به طور کامل. ما در حال پوشیدن کامل تجهیزات حفاظتی مانند آنچه شما در این ویدئو کلیپ از ERs. ما در حال پوشیدن 7500 ماسک ماسک و چهره سپر و لباس در داخل و خارج از اتاق است. و دو جفت دستکش در داخل و خارج از اتاق است. بنابراین ما فقط خیلی بیشتر مراقب باشید در رابطه با ما PPE (personal protective equipment). و نیز کاهش می یابد و همه چیز را خیلی بیش از حد با داشتن به لباس و ماسک تا هر زمان که شما را در داخل و خارج از اتاق. واقعا خیلی تغییر کرده.”

چه خلق و خوی در بخش اورژانس?

“خلق و خوی تنش است و این اضطراب است. همه بسیار مراقب باشید. شما نمی خواهید به طور تصادفی شکستن PPE به خصوص اگر شما در یک اتاق با یک بیمار بیمار است که COVID علائم. و ما هرگز واقعا می دانم زمانی که آنها (بیماران با COVID علائم) در حال رفتن به رول در. رادیو خواهد صدای ترق و تروق و آنها وجود دارد خواهد بود در دو دقیقه. و بنابراین ما زندگی ما تغییر کل فقط تنش و اضطراب حتی اگر ما دیده نمی شود واقعی حجم بالا و در عین حال. اما زمان از دست رفته در همه پایین وجود دارد حل و فصل و فقط پذیرش آن و انجام یک کار بزرگ با PPE. و حتی در آخرین هفته و یا تا من متوجه شده ام برخی از نمونه ER طنز خزنده پشت به همه چیز.

چه نوع از طنز است ؟

“آره یک مقدار زیادی از طنز تیره رفتن اما این هنجار در ER. این که چگونه ما را دریافت کنید و یکی از مکانیسم های مقابله ای. این در واقع به خوبی ببینید که برگردم.”

چگونه باید کودکان خود را تطبیق با تغییرات را در مدرسه دیدن نیست دوستان ؟

“دیگر از مدرسه چیزی که من نمی دانم که آن را تا حد زیادی تغییر زندگی خود را. و اگر آن را به آنها نشان دادن آن. آنها در حال سازگار هست. آنها در حال گرفتن همراه است. آنها مبارزه کنید اغلب.

“من بگویید بچه های من هر چند که این چنین جالب زمان. و احتمالا یا من امیدوارم که آنها هرگز زنده از طریق چیزی شبیه به این را دوباره. بنابراین ما نگه داشتن در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر آنها فقط آنچه یک زمان منحصر به فرد این است و آنچه در یک چالش جالب جهان مواجه است.”

چه هستند برخی از راه های که شما اقامت از نظر جسمی و ذهنی سالم در طول این زمان ؟

“من احتمالا ماندن به عنوان جسمی سالم به عنوان من می خواهم در حال حاضر فقط به خاطر من خیلی مشغول هستم. من واقعا نمی باید این زمان را به ورزش و من احتمالا خورده بیشتر پیتزا در چند هفته گذشته از من باید. اما تلاش برای ماندن ذهنی سالم بسیار مهم است. من همچنین از همه همکاران من باید واقعا قرار داده و روی آن تمرکز کنید. نظر در ER ما شده اند واقعا از دیدن بعضی از افراد بیمار در آینده و ما تا به حال برخی از بیمار COVID بیماران در آمده و در حال حاضر پس فقط صحبت کردن در مورد بیماران و انجام برخی از کلامی decompressing و برخی از تاریک که طنز است که ما به پیشتر اشاره شد و من فکر می کنم که همه مفید برای افراد روانی و ثبات عاطفی در چه اضطراب زمان برای همه است.”

اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چگونه COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر زندگی خود را حرفه ای و/یا شخصا شما می توانید ایمیل News Tribune تولید چند رسانه ای سامانتا Erkkila در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>