پالو آلتو: مشکوک به دنبال در ماشین-به-ماشین تیر اندازی

پالو آلتو – مقامات در حال جستجو برای یک مظنون در یک ماشین-به-ماشین تیر اندازی در پالو آلتو در روز یکشنبه است.

تیراندازی گزارش شده است فقط قبل از ساعت 9 صبح در Embarcadero جاده در نزدیکی شرق بیشر جاده, پالو آلتو, سخنگوی پلیس جنین ده لا وگا در انتشار اخبار گفت.

د لا وگا گفت: تحقیقات اولیه دریافتند که قربانی متوقف شد در سمت چپ خط در رو به مشرق Embarcadero زمانی که یک مظنون در یک وسیله نقلیه سفر به جنوب در شرق بیشر تبدیل سمت راست بر روی Embarcadero را آتش قربانی خودرو.

قربانی مجروح نیست اما وسیله نقلیه خود را زده بود توسط گلوله De la Vega گفت.

وجود دارد هیچ گزارش فوری هر گونه وسایل نقلیه دیگر زده بودن به تیراندازی.

مظنون سپس سوار دور عازم شمال در بزرگراه 101. د لا وگا گفت: مظنون بود به عنوان یک جزایر اقیانوس آرام در 20s خود. او همچنین تا به حال dreadlocks و با پوشیدن ماسک صورت.

یک جزایر اقیانوس آرام در 20s خود را که در صندلی مسافر مظنون خودرو, De la Vega گفت.

د لا وگا گفت: گمان خودرو به عنوان یک قرمز جدیدتر-مدل شورلت وسیله نقلیه سودمند ورزش با رنگی عقب, ویندوز, بدون جبهه پلاک و موقت عقب پلاک.

کارآگاهان در حال تلاش برای تعیین اگر تیراندازی تصادفی و یا هدف قرار ده لا وگا گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید تماس پالو آلتو اداره پلیس در 650-329-2413. کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند می توانید تماس بگیرید و یا متن 650-383-8984 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>