Pai ستایش پخش پاسخ به COVID-19

FCC رئیس Ajit Pai همچنان به پشته ستایش در شرکت ارتباطات خود را برای پاسخ به COVID-19.

رئیس نه تنها صادر لطف خود در طولانی انتشار دوشنبه (6 آوریل) اما شامل یک لیست خشکشویی پخش تلاش های اجتماعی از فاصله اعلانات آگاهی عامه درمورد آموزشی برنامه نویسی برای جمع آوری کمک های مالی و واقعیت این است که روزنامه نگاران خود قرار داده و در راه آسیب است برای نگه داشتن ملت آگاه درباره ویروس.

در میان کسانی که گرفتن یک فرد فریاد شد فردا برای همکاری با iHeartMedia, برای بالا بردن میلیون ها نفر برای تسکین ABC اجتماعی فاصله اعلانات آگاهی عامه و خاص, برنامه نویسی, CBS برای جمع آوری کمک مالی برای دانش آموزان و خانواده ها در L. A. و اهدای تجهیزات پزشکی و غذا به بیمارستان NBCU برای اعلانات آگاهی عامه و گسترش اخبار محلی برای پوشش بحران PBS آموزشی برنامه نویسی و بسیاری دیگر.

مربوط به: ویروس, بحران آوردن بینندگان جوان به محلی پخش

“مثل همیشه در مواقع اضطراری رسانههای پله تا برای خدمت به جوامع خود و کمک به نگه داشتن مردم آگاه و سالم و امن” گفت: Pai, در بیانیه ای. “از پخش اعلانات آگاهی عامه درمورد اجتماعی فاصله به حمایت از آموزش از راه دور آموزش برنامه نویسی شبکه در حال رفتن بالا و فراتر از ندای خدمات عمومی. من می خواهم به خصوص تشخیص این خبرنگاران هستند که در خط مقدم اغلب با قرار دادن خود در راه آسیب است برای به دست آوردن اطلاعات حیاتی در COVID-19 برای اطمینان از بینندگان و شنوندگان ترین تا به روز و اطلاعات دقیق. ما دیده ایم و زمان دوباره که رسانههای’ تلاش برای نگه داشتن جوامع خود مطلع در مواقع اضطراری کمک به صرفه جویی در زندگی از جمله وقتی که می آید به این بیماری همه گیر.”

رئیس حتی شامل لینک به انجمن ملی رسانههای’ coronavirus toolkit خبرها و گزارشها و اشاره کرد که پخش اجرای ده ها میلیون دلار از این نقاط به صورت رایگان.

ماه گذشته Pai مشابه داد فریاد به Isp ها و لیستی از موفقیت های خود. پهنای باند اخذ شده بیشتر توجه در طول این ویروس پس از آن دو راه اتصال اولیه پادزهر اجتماعی فاصله زمانی که می آید به چیزهایی مانند teleworking, telehealth نهفته و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>