Pac-12 بسکتبال: Arizona State دسته استنفورد

اینجا را کلیک کنید اگر شما قادر به مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه

دانشگاه استنفورد — Tyrell تری همسان حرفه ای-بهترین پنج شنبه شب با 24 امتیاز برای استنفورد اما هنوز هم به اندازه کافی برای به دست آوردن یک پیروزی برای کاردینال در افرای غرفه.

رمی مارتین به ثمر رساند 24 امتیاز از جمله یک کلید لیآپ در فینال 32 ثانیه کمک ایالتی آریزونا برای نگه 74-69 پیروزی بر دانشگاه استنفورد.

کاردینال (16-8, 5-6 Pac-12) خود را از دست داده ششم در هفت بازی پس از باز کردن کنفرانس بازی با یک 4-0 خوانده شده را علامت.

آلونزو آستانه جونیور اضافه شده 19 امتیاز برای خورشید شیاطین (16-8, 7-4) که برنده خود را مستقیم چهارم و ششم از هفت به طور کلی. Kimani لارنس تا به حال 11 امتیاز.

Jaiden Delaire اضافه شده 11 امتیاز برای دانشگاه استنفورد که تا به حال ضرب و شتم Sun Devils هفت قبلی خود را هشت سفر به افرای غرفه.

اصلی, اصلاح کرده, نه امتیاز 13-نقطه کسری به قرعه کشی در 50-46 با 13:33 باقی مانده به بازی اما ایالتی آریزونا آمد برای باز کردن یک 11-نقطه استفاده با بیش از پنج دقیقه باقی مانده است.

تری تحریک اجرا در آورده است که دانشگاه استنفورد در 68-65 رفتن به دقیقه آخر اما دو پرهزینه گردش متوقف باز گشت را پیشنهاد داد.

استنفورد پیشرو گلزن و rebounder اسکار دا سیلوا در دسترس بود چرا که از یک سر آسیب پایدار در برابر کلرادو. او در رتبه 10 در به ثمر رساند در Pac-12 و 60.2% تیراندازی است که در میان بالا 25 در کشور است.

تری به ثمر رساند 20 یا بیشتر امتیاز برای بار هشتم رسیده است و دو چهره در به ثمر رساند در همه اما یکی از 23 بازی.

بعدی

Arizona State: نمایشنامه در کال در روز یکشنبه.

دانشگاه استنفورد: میزبان آریزونا در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر