Ozzy Osbourne به نظر می رسد در ‘Conners’ مارس 17


آزی و شارون به نظر می رسد که خود را

Ozzy Osbourne تبدیل می شود تا در این Conners در ABC 17 مارس در یک قسمت با عنوان “ریش Thrupples و روبات.” آزی و شارون آزبورن به نظر می رسد به عنوان خود را.

در این قسمت می بیند هریس به عنوان رئیس Darlene پس از مادر او می شود یک کار در قیمت انبار. جکی تصمیم می گیرد به او را “thrupple” ارتباط با رون و Janelle به سطح بعدی و بن به طعنه می شود او پس از تراشیدن ریش خود را به نظر می رسد بیشتر clean-cut برای تبلیغ کنندگان بالقوه برای مجله.

ABC توصیف نیست Osbournes’ نقش در این قسمت.

Ozzy خوی فلزی گروه Black Sabbath و شارون بود که یک قاضی در امریکا استعدادهای درخشان از سال 2007 تا 2012. Ozzy شارون و فرزندان خود را ستاره دار در unscripted MTV سری Osbournes از سال 2002 تا 2005.

این Conners ستاره جان گودمن به عنوان دن Conner, Laurie Metcalf به عنوان جکی هریس, سارا گیلبرت به عنوان Darlene Conner, Lecy Goranson به عنوان بکی Conner-Healy, مایکل فیشمن به عنوان D. J. کانر Emma Kenney به عنوان هریس Conner-Healy, Ames مک نامارا به عنوان خوانده شده را علامت Conner-Healy و Jayden ری به عنوان مری Conner.

Bruce Helford بروس راسموسن و دیو Caplan نوشت قسمت و گیل مانکوسو آن را کارگردانی کرده است.

این Conners اجرایی تولید شده توسط تام ورنر همراه با سارا گیلبرت, Bruce Helford دیو Caplan, بروس راسموسن و تونی هرناندز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>