Ozzy Osbourne لغو وداع با تور, St. Paul نشان می دهد

ST. پل های سنگین فلزی آیکون Ozzy Osbourne را لغو کرده است آینده خود را وداع تور که شامل 3 ژوئیه توقف در سنت پل اکسل انرژی مرکز. بازپرداخت در دسترس هستند در نقطه خرید.

این خبر کمی تعجب به طرفداران 71 ساله Rock and Roll Hall of Famer که رنج می برد از بیماری های مختلف در سال های اخیر بود و مبتلا به بیماری پارکینسون در ماه فوریه گذشته. او با استفاده از یک عصا در مرحله در جوایز گرمی در ماه گذشته زمانی که او ارائه جایزه برای بهترین رپ/سونگ عملکرد با همسرش شارون.

آزبورن راه اندازی آنچه که او گفت می خواهد خود را نهایی تور در مارس سال 2018 است. او در بازی بیش از 40 نشان می دهد که سال به تعویق افتاد اما همه از او 2019 کنسرت که شامل یک جولای 6 توقف در X.

اما در یک بیانیه آزبورن قول داد او را به بازگشت به جاده: “من نمی خواهم برای شروع یک تور و سپس لغو نشان می دهد در آخرین لحظه آن را به عنوان نه تنها عادلانه به طرفداران. من می خواهم به جای آنها دریافت بازپرداخت در حال حاضر و زمانی که من در تور آمریکای شمالی پایین جاده هر کسی که خرید یک بلیط برای این نشان می دهد خواهد بود آنهایی که برای اولین بار در خط به خرید بلیط در آن زمان است.”

آزبورن است برنامه ریزی برای سفر به سوئیس در ماه آوریل برای نامعلومی درمان پزشکی است که انتظار می رود به شش تا هشت هفته.

در یکی دیگر از بیانیه آزبورن گفت: اروپا پا از تور خود را شروع خواهد شد در ماه سپتامبر.

“اولین staph عفونت در انگشت شست و در حال حاضر به پایین آمدن با آنفلوآنزا و برونشیت است. من می خواهم برای معذرت خواهی به همه طرفداران من که خیلی وفادار در طول سال … من قول می دهم (تور اروپا) تکمیل خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید