صاحب Mark Davis می گوید مهاجمان به احتمال زیاد به بازی بازی های خانگی بدون طرفداران

نا امید اظهارات مالک علامت دیویس گفت: او به احتمال زیاد شما تصمیم به بازی بازی ها بدون هیچ گونه طرفداران در جدید خود را 1.9 میلیارد دلار Allegiant ورزشگاه در لاس وگاس در این فصل است.

و اگر طرفداران نمی تواند وجود داشته باشد نه دیویس.

NFL آخرین طرح برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس شامل اجازه می دهد هر تیم — در مشاوره با بهداشت محلی و مقامات دولتی به تصمیم خود را در مورد چگونه بسیاری از طرفداران می توانند با خیال راحت از حضور در بازی.

“اگر شما از من خواست در حال حاضر, من می خواهم بگویم ما با طرفداران در غرفه” دیویس گفت: Las Vegas Review-Journal یکشنبه.

دیویس هر چند به خبرنگاران گفت: دیگر تیم NFL صاحبان در حال حاضر ساخته شده است این تصمیم برای او. آنها به تازگی رای به جای برزنت با تبلیغات بر روی آنها بیش از هشت ردیف صندلی در هر ورزشگاه. دیویس’ بود تنها مخالف رای دادن.

این اظهارات در حال حاضر آنها در حال حاضر به فروش می رسد هر بلیط برای هر بازی در 65,000-صندلی ورزشگاه در این فصل است. اما لیگ موظف برزنت را حفظ خواهد کرد از این تیم شدیدترین طرفداران دیویس گفت:.

“این سیاه چاله,” دیویس گفت: ESPN. “این مردم هستند که می خواهند در ردیف جلو. خشن و بی ادب طرفداران … در حال حاضر من برای گفتن 8,000 مردم کمک کرد که ساخت این چیزی است که آنها نمی تواند به یک بازی است ؟ من اصلا 8000 کرسی به آنها را به حرکت. ما به فروش می رسد.

“اپتیک وحشتناک: تبلیغات در بالای کرسی متعلق به مردم شما در حال گفتن آنها نمی تواند به بازی. من می خواهم به جای همه عصبانی به من از فقط یک نفر. من آن را به آنها و من خواهد شد. این است همه چیز در مورد ایمنی و حقوق صاحبان سهام.”

به سمت این اظهارات مالک نیست متقاعد بازی بهترین تصمیم در حال حاضر. با COVID-19 موارد خونتان در بسیاری از کشورهای NFL rookies های در حال تنظیم گزارش به اردوگاه های روز سه شنبه و همه بازیکنان در حال برنامه ریزی برای شروع اردوگاه های آموزشی در جولای 28.

“من حتی نمی دانم اگر آن را امن برای بازی. ‘عدم’ کلمه,” او گفت: ESPN.

در حالی که اظهارات و دیگر تیم های کشتی با این سوال که چگونه بسیاری از طرفداران اگر هر شرکت می تواند در خانه خود بازی میهن پرستان اعلام کرد در حال حاضر آنها را به کار گیرند ژیلت ورزشگاه در 20 درصد ظرفیت است. این پرستان ورزشگاه مانند اظهارات صندلی 65,000. این بدان معناست که 13,000 طرفداران شرکت در انگلستان بازی.

تعداد سابق Raiders بزرگ چارلز Woodson در میان کسانی که احساس تصمیم گیری است که طرفداران می توانند به بازی می آیند و آنهایی که نمی تواند احتمالا یک گزاره از دست دادن.

“از آنجا که آن را به می آید که آیا شما انتخاب کنید؟” Woodson به تازگی گفته این سازمان خبری. “شما شروع به چیدن طرفداران خاص بیش از دیگر طرفداران. من می دانم که من شنیده ام که Mark Davis یک فن نیست که چیدن و انتخاب که می آید به بازی. و من که. چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ شاید شما تغییر که 20 درصد هر هفته ترکیب آن که در راه سختی قرص برای طرفداران که بسیار مشتاق به ورزشگاه و حمایت از تیم خود و به می دانم که شما برداشت بیش به هر دلیلی.”

Davis شده است تا مشکل با چشم انداز خروج هر گونه اظهارات فن با یک بلیط از Allegiant ورزشگاه که او قول داد برای حضور در هر بازی اگر همه طرفداران نمی تواند آمده است.

او گفت: ESPN که صادقانه تنها مردم ضروری برای تولید بازی است و که او را شامل نمی شود.

“تنها چیزی که من ضروری است پس از بازی فریاد جان (weather underground),” cracked دیویس. “من می توانید انجام دهید که بیش از تلفن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>