خشم پس از اندونزی سیاستمداران در میان برای اولین بار در خط به دریافت تست شده برای COVID-19

قانون گذاری ساختمان پیچیده در Senayan, Jakarta. عکس Davidelit. منبع: ویکیپدیا (مالکیت عمومی).

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

بسیاری از اندونزی کاربران اینترنت ابراز خشم بیش از تصمیم مجلس نمایندگان (DPR) برای تست آن 575 اعضای COVID-19.

اندونزی دارای جمعیت بیش از 260 میلیون. به عنوان از آوریل 25 سال 2020 این کشور 790 COVID-19 موارد مثبت با 58 مرگ و میر. اما بسیاری بر این باورند بیشتر وجود دارد موارد که در حال underreported و کشف نشده به دلیل تعداد کم COVID-19 تست در جوامع است. از مارس 24 دولت تنها انجام 2,756 آزمون.

رئیس جمهور Joko Widodo (همچنین به عنوان شناخته شده Jokowi) شده است و تمایلی به تحمیل یک مستند حاوی این ویروس به دلیل تاثیر شدید در بخش غیررسمی و روزانه دستمزد حقوق بگیران. به جای آن دولت بوده و تهاجمی در ترویج اجتماعی فاصله و فاصله فیزیکی در شهرهای بزرگ برای جلوگیری از گسترش COVID-19. Jokowi همچنین دستور داد عظیم تهیه سریع تست کیت به منظور نورد در نقاط مهم در سراسر کشور است.

اما به عنوان کشور منتظر کیت های آزمایش برای رسیدن از چین و کشورهای دیگر, اخبار, از شمالی تصمیم به اعضای آن آزمایش خشم بسیاری را در رسانه های اجتماعی. اعضای پارلمان همچنین می توانید با معرفی دو یا سه نفر از اعضای خانواده و کارکنان از جمله رانندگان و داخلی کمک برای تست سریع.

این خشم بسیاری از کسانی که مورد سوال منطق اولویت سیاستمداران برای COVID-19 تست به جای سلامت کارگران و دیگر جلو آستر از جمله کسانی که در حال حاضر علائم این بیماری است.

در اینجا برخی از نظرات در توییتر

حقوق بشر محقق Andreas Harsono مشترک احساسات بسیاری از. او گفت: صبح سیدنی هرالد:

بسیاری از مردم عصبانی هستند با نمایندگان مجلس که حتی پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس – مردم در خط مقدم – در حال آزمایش است. آن ساخته شده است که مردم بسیار عصبانی است. این تقویت این ایده که آنها خودخواه هستند.

در پاسخ DPR گفته مقامات تست کیت خود بودجه توسط اعضای آن است. یک مهمانی همسر رئیس جمهور استدلال کرد که DPR اعضای نیاز به آزمایش می شود “به منظور مطمئن شوید که دولت اجرا می شود به طور موثر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>