آزاد کتاب به عنوان خوانده شده زمانی که شما نمی توانید به خارج از منزل دور

در اینجا با عجله وارد لیست از آنچه من تماس بگیرید “بزرگ بیرون آمده است” بر اساس خود من تفکرات و پیشنهادات از دوستان و در حداقل یک مورد پولیتزر و جایزه نوبل کمیته. برخی از آثار کلاسیک برخی جدیدتر و همه آنها بر اساس اطراف خارج از منزل.

من هم پرتاب در برخی از محلی و منطقه ای گزینه های.

من برخی از, اما نه همه از این پس توصیف ترکیبی از خاطرات من, بررسی کتاب و ژاکت خلاصه تا آنها را به عنوان شما خواهد شد.

هیچ منظور خاص است. بیشتر باید در دسترس از طریق کتابفروشی های مستقل که در حال ارائه آنلاین و یا منظقه وانت و همه باید در دسترس در آمازون است. شما همچنین می توانید سعی کنید bookshop.org یک کتابفروشی آنلاین است که کمک مالی به کتابفروشی های محلی خود را اگر شما از آنها سفارش.

من اعتراف کنم که این تلاش COVID-19 بار اغلب مرا بیش از حد مضطرب به ارتکاب به 400 صفحه ای رمان. اما شاید آن کمک خواهد کرد.

خوب خواندن.

The Call of the Wild, by Jack London

تماس از وحشی توسط جک لندن

“تماس از وحشی” توسط جک لندن, Macmillan publishing (در حال حاضر Simon & Schuster)

برای اولین بار منتشر شده در سال 1903 تماس از وحشی است که به عنوان جک لندن شاهکار. اصلا اشتباه این برای یک کتاب کودکان حتی در صورتی که زمانی که شما آن را بخوانید. مستقر در لندن با تجربه به عنوان یک اکتشاف طلا در بیابان کانادا و ایده های خود را در مورد طبیعت و مبارزه برای وجود تماس از وحشی است یک داستان در مورد نشکن روح و مبارزه برای بقا در منجمد Klondike.

شخصیت اصلی این رمان یک سگ به نام باک. داستان باز می شود در یک مرتع پرورش احشام در دره سانتا کلارا, کالیفرنیا,, وقتی, باک به سرقت رفته و فروخته شده به خدمات به عنوان یک سورتمه حمل کردن سگ در آلاسکا است. او می شود به تدریج بیشتر وحشی به عنوان او را مجبور به مبارزه برای زنده ماندن و تسلط سگ های دیگر. با پایان کتاب, باک به عنوان وحشی به عنوان یک گرگ.

A River Runs Through It, by Norman Maclean

رودخانه اجرا می شود از طریق آن توسط نورمن مک لین

“رودخانه از طریق آن اجرا می شود و داستان های دیگر” توسط نورمن Maclean, انتشارات دانشگاه شیکاگو.

شما احتمالا دیده می شود ولی آیا شما خواندن کتاب ؟ این یک نیمه اتوبیوگرافیک مجموعه ای از سه داستان با مک لین که در سال 1990 در سن 88. خیلی از کتاب معاملات با رابطه او با ne’er-do-well برادر پل و پدرش به عنوان Maclean رشد در مناطق روستایی مونتانا در اوایل 1900s.

این مجموعه شامل رمان “رودخانه اجرا می شود از طریق آن” و دو داستان کوتاه “ثبت و علیل و رفیق خود جیم” و “USFS 1919: رنجر آشپز و یک سوراخ در آسمان” که قبل از حوادث این رمان.

این کتاب شروع می شود مانند این: “در خانواده ما وجود نداشت و خط روشن بین دین و پرواز ماهیگیری.” و بوم شما قلاب.

Into the Wild, by Jon Krakauer

به وحشی توسط Jon Krakauer

“درون طبیعت وحشی” توسط Jon Krakauer, Villard چاپ و نشر.

Krakauer 1996 شاهکار بود پیگیری به مقاله مجله Christopher McCandless با عنوان “مرگ یک گناه” که به نظر می رسد در ژانویه 1993 موضوع خارج است. (این کتاب با اقتباس از یک فیلم به همین نام در سال 2007.)

این کتاب در حال حاضر استفاده می شود به عنوان مورد نیاز خواندن در برخی از دبیرستان یا دانشکده ادبیات کلاس. این یک کتاب پرفروش بین المللی چاپ شده در 30 زبان.

McCandless رشد در حومه Annandale, Virginia. پس از فارغ التحصیلی از کالج در ماه مه سال 1990 McCandless متوقف برقراری ارتباط با خانواده اش به دور حساب بانکی خود را از $24,500 به خیریه و شروع به سفر در سراسر غرب ایالات متحده است.

در آوریل 1992 McCandless hitchhiked شده به رم دنباله در آلاسکا است. او در زمان خاموش کردن و پوشیده از برف نوین تنها با 10 کیلو برنج و یک .22 کالیبر تفنگ چندین جعبه از تفنگ دور یک دوربین و یک انتخاب کوچک از مواد خواندن از جمله یک راهنمای درست به این منطقه گیاهان خوراکی. او کاهش یافته است کمک به خرید داشتن مقاومت پوشاک و بهتر منابع. McCandless جان مدتی در حدود هفته 18 اوت سال 1992 پس از گذراندن بیش از 100 روز در خود دارد.

A Sand County Almanac, by Aldo Leopold

شن و ماسه شهرستان سالنامه توسط آلدو لئوپولد

شن و ماسه شهرستان سالنامه: و اسکچ اینجا و آنجا” توسط آلدو لئوپولد, Oxford University Press. در سال 1949 کتاب به توصیف این کشور در اطراف این نویسنده در ساوک County, Wisconsin. این یک مجموعه ای از مقالات (برخی که قبلا شده بود منتشر شده در مجلات) که توصیف لئوپولد ایده از یک “زمین اخلاق” و یا یک مسئول روابط موجود بین مردم و سرزمین آنها ساکن. ویرایش و منتشر شده توسط پسر او لونا, یک سال پس از لئوپولد مرگ کتاب در نظر گرفته شده است نقطه عطفی در جنبش حفاظت از محیط زیست.

من در نظر نمی لئوپولد یک نویسنده بزرگ. اما این است که هنوز یک کتاب بزرگ است. شن و ماسه شهرستان سالنامه ترکیبی از تاریخ طبیعی صحنه تنظیم و فلسفه از جمله لئوپولد معروف اما ساده نقل قول در مورد آنچه درست و غلط در زندگی: “یک چیز مناسب است که این امر منجر به حفظ یکپارچگی و ثبات و در غیر این صورت. این اشتباه است که این تمایل در غیر این صورت.”

در اصلی انتشار این کتاب آغاز می شود با مجموعه ای از مقالات تحت عنوان “شن و ماسه شهرستان سالنامه” است که تقسیم به دوازده بخش یکی برای هر ماه. این مقالات عمدتا به دنبال تغییرات در محیط زیست در لئوپولد مزرعه در نزدیکی بارابو. (البته این است که هیچ شن و ماسه شهرستان در ویسکانسین اما مقدار زیادی از شهرستانهای با خاک شنی.)

این کتاب همچنین شامل مقاله “تفکر مانند یک کوه” با یادآوری یکی دیگر از تجربه شکار بعدها در زندگی بود که سازنده برای لئوپولد را بعد از نمایش. لئوپولد توصیف مرگ یک گرگ کشته شده توسط شکار خود را حزب در طول زمان هنگامی که اياد شد عامل تحت این فرض که حذف از برترین شکارچیان را بازی فراوان است. این مقاله را فراهم می کند خود را در تحول فکری را در همین شکارچیان شد و به جای آن بخشی جدایی ناپذیر از پر رونق اکوسیستم.

لئوپولد می نویسد که در زمین است نه یک کالا برخوردار شود; بلکه انسان باید احترام متقابل برای زمین به منظور نابود کردن آن است. او همچنین به ما هشدار می دهد که انسان ها را متوقف خواهد کرد اگر آنها هیچ فضاهای وحشی که در آن به پرسه زدن.

On Trails, by Robert Moor

در مسیرهای پیاده روی, رابرت بایر

“در مسیرهای پیاده روی: یک اکتشاف” توسط رابرت مور, Simon & Schuster

این کتاب پرفروش نیویورک تایمز و برنده 2017 Saroyan جایزه بین المللی برای نوشتن و اعلام کرد بهترین در خارج از منزل کتاب سال توسط باشگاه سیرا.

در مسیرهای پیاده روی است که یک روح-جستجو و اکتشاف از چگونگی مسیرهای کمک کرده اند مور و شاید بقیه از ما درک جهان بزرگتر است. مور شد از طریق پیاده روی آپالاچی نوین زمانی که او شروع به تعجب در مورد چگونه مسیرهای پیاده روی فرم. آینده و حتی سال های مور سفر جهان, بررسی مسیرهای پیاده روی از همه نوع بلند و کوتاه آشکار و پنهان آمیختن تجربیات خود با یافته های حاصل از علم, تاریخ و فلسفه و طبیعت نوشتن.

Meditations on Hunting, by Jose Ortega y Gasset

تاملات در شکار توسط Jose Ortega y Gasset

“تاملات در شکار” توسط José Ortega y Gasset, Scribner شرکت کتاب. این ممکن است بیشتر به نقل از کتاب در مورد شکار که تا کنون نوشته شده حتی اگر نسخه کاغذی است که تنها 136 صفحات (برای اولین بار منتشر شده 1972.) آن را به نام شده است بهترین کار در جوهر و اخلاق از شکار. اورتگا میگوید که زندگی همواره در حال تغییر است رقص بین انسان و محیط اطراف خود را. او توضیح می دهد که شکار بخشی از طبیعت که “شکار جهانی است و مهیجی ورزش…آن است که در ناب ترین شکل از سعادت بشر است. جوهر از شکار و یا ماهیگیری شامل یک کد کامل از اخلاق برجسته ترین طراحی. این ورزشکار که قبول ورزشی کد اخلاق خود را نگه می دارد فرمان در بزرگترین تنهایی با هیچ شاهد و یا مخاطبان دیگر از قله های نوک تیز کوه استرن بلوط و عبور حیوانات.”

ارتگا زندگی می کردند از سال 1893 به سال 1955. موفق باشید در پیدا کردن ارزان نسخه از این کتاب است. آنها در حال رفتن در آمازون برای بیش از $65.

Hunt, Gather, Cook, by Hank Shaw

جمع آوری آشپزی توسط هنک شاو

“جمع آوری کوک: پیدا کردن فراموش شده, جشن” توسط هنک شاو Rodale کتاب.

شاو قرار داده و به صورت کتاب آنچه او انجام شده است در وبلاگ خود برای سال. مادام العمر ماهی گیر و forager شد که یک شکارچی در اواخر عمر شاو می نویسد: در مورد شور و شوق خود را برای شکار و ماهیگیری و پخت و پز و خوردن آنچه که او می کشد. شاو متخصص در دستور العمل های برای برخی از کمتر شناخته شده در غذاهای وحشی که در دسترس هستند در جنگل.

شاو نه تنها توصیف ماجراهای خود را در صحرا اما پس از آن طول می کشد خوانندگان از میدان به در آشپزخانه به راحتی درک هیجان انگیز مد که شامل دستور العمل ها و دستورالعمل ها برای چیزهایی مانند خانه آبجو ریشه درمان گراز کمر بدون استخوان تمپورا شاد ساردینیایی خرگوش خورش و پاستا با آرد بلوط.

اگر شما می خواهم به خوردن آنچه شما را بکشند شما احتمالا مثل خود کتاب.

The Old Man and The Sea, by Ernest Hemingway

پیرمرد و دریا از ارنست همینگوی

“پیرمرد و دریا,” ارنست همینگوی, Scribners. خوب اگر شما در میانهی شب خواندن این کتاب شما ممکن است از دست رفته دبیرستان ادبیات کلاس. اما اگر شما آن را نمی خواند در طولانی که آن را از دیگر نگاه کنید. آن است که برای آمریکایی ماهیگیری ادبیات در مورد به خوبی به عنوان آن می شود. شما ممکن است یا ممکن است مانند همینگوی سبک اما در اینجا آن است که در آن واضح ترین شکل و نسبتا کوتاه (128 صفحه) فرم. منتشر شده در سال 1952 این آخرین کار اصلی داستان توسط همینگوی منتشر شده در طول عمر خود. کتاب داستان سانتیاگو پیری کوبا ماهیگیر که — پس از صید ماهی برای 84 روز — مبارزه با یک غول مارلین دور در جریان خلیج در سواحل کوبا یکی از همینگوی را در مکان های مورد علاقه.

در سال 1953 پیرمرد و دریا اهدا شد جایزه پولیتزر برای داستان در آن ذکر شده توسط کمیته نوبل به عنوان کمک به اعطای جایزه نوبل در ادبیات به همینگوی در سال 1954.

Hemingway on Hunting, by Ernest Hemingway

همینگوی در شکار توسط ارنست همینگوی

“همینگوی در شکار” ارنست همینگوی, Scribners (ویرایش شده و فرستاده شده توسط Seann همینگوی و پاتریک همینگوی.)

آیا همینگوی سزاوار دو کتاب در این لیست ؟ البته او می کند و آن را به لیست من. همینگوی را برای شکار زندگی منعکس شده است در این مجموعه از داستان کوتاه از جمله معروف خود حساب آفریقایی صفری در “کوتاه زندگی شاد فرانسیس April” به معابر مورد شکار اردک در “سراسر رودخانه و به درختان است.”

همینگوی مانند ارتگا اعتقاد شکار شد بهترین راه برای مردم (یعنی مردان برای او) به کشف بشریت و رابطه با طبیعت است.

همینگوی در شکار نیز شامل شکار قطعات او برای مجلات از جمله Esquire و رواج است.

Grinnell, by John Taliaferro

گرینل با جان dr rick goodman, csp

“گرینل آمریکا زیست محیطی پیشگام و بی درایو برای ذخیره غرب” توسط جان dr rick goodman, csp. Liveright چاپ و نشر

Dr rick goodman, csp شد و در حال حاضر یک تحسین شرح حال زمانی که او نوشت: این قطعه در جورج پرنده ستود. اگر شما در حال پرسیدن که گرینل است که شما نیاز به خواندن این کتاب. در میان مشهور اوایل حفاظت از زمان خود مانند Muir و روزولت, گرینل است که احتمالا حداقل به رسمیت شناخته شده و بیشتر جنبهی. در اواخر 1800s گرینل یک جانور شناس و انسان شناس توسط آموزش و گمان است که ایالات متحده در حال تجربه یک هشدار دهنده کاهش از پرندگان و حیات وحش است. بنابراین او شروع به نوشتن و ویرایش مقالات بی شماری استدلال برای حفاظت از سیاست. او به شکل Audubon Society, و همراه با تئودور روزولت بود عضو موسس Boone and Crockett Club, سازمان نگران شکارچیان برای حفاظت از زیستگاه های حیات وحش.

محلی/منطقه ای کتاب

Dogs, Drink & Other Drivel, stories by Gordon MacQuarrie.

سگ نوشیدن و دیگر دری وری سخن گفتن داستان توسط گوردون MacQuarrie.

“سگ نوشیدن و دیگر دری وری سخن گفتن” توسط گوردون MacQuarrie (ویرایش شده توسط دیو Evenson) Barnes منطقه تاریخی انجمن (جدید در اواخر سال 2019.) این آخرین مجموعه مشهور, هوای آزاد, نویسنده گوردون MacQuarrie کار از نیمه اول قرن 20. MacQuarrie خود را آغاز نوشتن حرفه ای در برتر شب تلگراف شد و در سراسر کشور معروف به عنوان خارج از منزل نویسنده در میلواکی ژورنال و یک نویسنده به طور منظم برای زندگی و Field & Stream. چندین کتاب منتشر شده از MacQuarrie بسیاری از مقالات مجله. اما او Milwaukee Journal مقالات تا به حال هرگز قبل از منتشر شده. در سال 2018 دیو Evenson خود اعلام MacQuarrie ارشد که در کامبرلند وارد شده “درست کردن حلقه” مجموعه ای از MacQuarrie به مقالات روزنامه که تا به حال دیده نشده از نور روز در 70 سال است.

در حال حاضر در یک کتاب منتشر شد در اواخر پاییز گذشته Evenson جمع آوری کرده است چند ده بیشتر از MacQuarrie مجله مقالات از 1940s و 1950s در “سگ نوشیدن و دیگر دری وری سخن گفتن.” هر کسی که صرف زمان در شمال غربی ویسکانسین خواهد پیدا کردن افراد آشنا در این کتاب از جمله ماهیگیری در Brule رودخانه و Eau Claire دریاچه های زنجیره ای. وجود دارد البته با توجه به عنوان بسیاری از سگ شکار در این نسخه برخی از مشروبات الکلی و کمی از دری وری سخن گفتن در مورد تفنگ ساز معروف و هوای مردم آن عصر است. داستان وجود دارد در صنوبر بومی و جنگ جهانی دوم قهرمان ریچارد بونگ و قطعات در برخی از MacQuarrie شکار و ماهیگیری سفر به آلاسکا, آلاباما, فلوریدا, Ontario, داکوتای جنوبی, و بیشتر. فصل دیگری با تمرکز بر MacQuarrie حفاظت قطعات از جمله تعامل با آلدو لئوپولد.

تمام درآمد حاصل از رفتن به بارنز منطقه تاریخی کانون که در خانه های جهان تنها گوردون MacQuarrie موزه. رفتن به bahamuseum.org و با کلیک بر روی MacQuarrie اطلاعات است.

Duluth author Alex Messenger recounts the horrifying attack he suffered by a grizzly bear in Canada when he was 17 in the new book, "The Twenty-Ninth Day," available starting Tuesday, Nov. 12.

دلوت نویسنده Alex رسول بازگو هولناک حمله او رنج می برد توسط یک خرس گریزلی در کانادا زمانی که او 17 در کتاب جدید “بیست و نهمین روز” در دسترس شروع سهشنبه, نوامبر. 12.

“در روز بیست و نهم: بازمانده خاکستری حمله در کانادا, تندرا” توسط Alex رسول استون چاپ و نشر. اخبار تریبون برجسته این کتاب و بحث و گفتگو با مسنجر در ماه نوامبر هنگامی که آن را برای اولین بار آمار کتابفروشی ها اما این خرس ذکر دوباره است. (آیا شما گرفتن که یکی است؟!) Duluthian مسنجر با استفاده از خود را غیر طبیعی به خاطر توانایی ها و reams اعم از روزنامه نگاری نوشته شده در یک سرنوشت ساز قایق رانی سفر او به عنوان یک نوجوان به وقایع یک حمله غافلگیرانه توسط یک خرس قهوه ای که در سمت چپ او به شدت mauled و صدها مایل از یک بیمارستان است. این یک ماجراجویی حماسی داستان از یک بیابان تعطیلات تبدیل شده است که بد است. این کتاب یک فینالیست برای یک سال 2020 مینه سوتا جایزه کتاب (خاطرات) یک مجله در خارج برای انتخاب بهترین کتاب زمستان و میانه Indie در, پرفروش.

Books by Sam Cook

کتاب توسط سام کوک

“شمال” “سحر و جادو آرام,” “اردوگاه مناظر” و “دوستی سوزی” توسط سام کوک. مطمئنا شما شنیده ام از این مرد ؟ همه از این انجام شده بین سال های 1986 و در سال 1999 توسط Pfeifer-همیلتون ناشران. همه در حال تلفیقی از طبخ ستون که در اصل منتشر شد در اخبار دولوت تریبون. برخی از عناوین موجود در کتاب جلد کاغذی در کتابفروشی ها از دانشگاه مینه سوتا ، “حرکت آب” توسط طبخ سنگ ریج مطبوعات است کوک آخرین (2007) مجموعه ای از مقالات در مورد سفر در شمال رودخانه. شما هنوز هم می توانید بخوانید طبخ موم فلسفی ماجراهای زندگی تقریبا هر دوشنبه در اخبار تریبون. اما اگر شما می خواهید به بطور منظم احساس برخی از بهترین در بیرون, داستان, دریافت کتاب آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>