از کار کردن از گزینه های: میانمار کارگران مهاجر در تایلند خراش در طول COVID-19

یک میانمار مهاجر کارگر که از کار او در یک دوخت کارخانه با توجه به شیوع کروناویروس ترک او را بدون هر گونه درآمد برای پرداخت هزینه های روزانه و یا حمایت از کودک و خانواده است. Mae Sot, Tak, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

این مقاله توسط Jittrapon Kaicome است از نواحی مستقل اخبار سایت در میانمار ویرایش و چاپ در صداهای جهانی به عنوان بخشی از یک محتوا-های توافق.

جزئیات: همانطور که از سپتامبر سال 2018 وجود دارد بیش از 2.2 میلیون نفر از مردم میانمار کارگران رسمی ثبت نام در تایلند است.

با کاهش در تایلند و سراسر جهان, اقتصاد, کسب و کار و کارخانه ها بسته شده اند و کارگران مهاجر شده اند در میان مردم گذاشته است. به تایلند وارد بدترین رکود اقتصادی در تاریخ خود مهاجران که به طور معمول کار برای دستمزد روزانه روبرو هستند بار دشوار است.

پس از تایلند اعلام کرد اضطراری فرمان برای کنترل شیوع COVID-19 در اواخر ماه مارس در این کشور مرزهای خود را بسته خروج میلیون ها نفر از کارگران مهاجر سرگردان در کشور است. برخی از کارگران شد و بعد از آن قادر به بازگشت به سراسر میانمار, اما بسیاری از آنها هنوز هم در تایلند به دام افتاده و بدون شغل و چند گزینه برای کمک به آنها را دریافت کنید. میانمار کارگران مهاجر در شمال تایلند در میان آنها هستند.

میانمار کارگران مهاجر در امتداد مرز جمع آوری این گونه گیاهان یکی از معدود چیزهایی که آنها می توانید به کسب درآمد پس از از دست دادن شغل خود را در ماه فوریه به دلیل شیوع کروناویروس. Phop فرا, Tak, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

این کارگران نیز با چالش مواجه محلی غلبه بر موانع زبان. بسیاری از کمبود های فنی و مهارت های کامپیوتر برای دسترسی به اطلاعات مفید و راهنمایی و یا پشتیبانی. آنها باید حقوق محدود به دسترسی دولت طرح های رفاه اجتماعی از جمله کسانی که در نظر گرفته شده برای کمک به مردم از طریق coronavirus بحران است. زندگی خود را قطع بر عدم قطعیت.

در طول تایلند-میانمار مرز در تک استان روستاها رفت و به مستند و بحران مجبور کارگران مهاجر از میانمار به ترک مزارع خود شدن تا حد زیادی وابسته به مواد غذایی جزوه. آنها گفتند: این مقدار برنج در دست نیست به اندازه کافی برای تغذیه آنها مدت تنها حدود سه روز.

بیست و شش ساله مهاجر کارگر چو زین پیروزی گفت:

روستاییان آمده اند به خرید کیسه های برنج در اعتبار پنج بار در حال حاضر و آن را حداقل برای یک سال برای آنها به پرداخت اقساط.

میانمار مهاجران در یک روستا در امتداد تایلند-میانمار مرز شده اند تحت تاثیر این مستند بیش از COVID-19 و مواد غذایی دریافت جزوه. Phop فرا, Tak, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

در شهر چیانگ مای (واقع در شمال شرقی تایلند) در طول مستند آن را تبدیل به یک دید مشترک به دیدن مردم مخلوطی از مردم محلی و کارگران مهاجر پوشش برای مواد غذایی جزوه.

مراجعه به یکی از ساخت و ساز اردوگاه در چیانگ مای نشان داد که کسب و کار تعطیلی مجبور همسران کارگران ساختمانی از شغل خود به عنوان خانه دار در هتل ها در حالی که تنها تعداد کمی از شوهران خود استخدام شده اند. برخی از خانواده ها به کمتر از 1000 بات چپ (US$32.08) اما آنها هنوز هم باید برای تحمل بار هزینه ها و بدهی.

Ma Su Lwin یک مهاجر برمه کارگر است که به هنگام تولد در طول شیوع کروناویروس در تایلند است. او از کار در یک کارخانه پس از آن بسته خروج بدون پول برای پرداخت برای زایمان و یا به منظور بالا بردن یک نوزاد تازه متولد شده. Mae Sot, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

خام Kheng ونگ-Ong 27 سال است که شان مهاجر (از میانمار) کار به عنوان یک خانه دار در چیانگ مای. صحبت کردن در اشک او گفت:

از آنجا که محل کار من بسته شد من لازم نیست پول زیادی به سمت چپ من نمی دانم که در آن برای پیدا کردن کار. من زندگی می کنند در یک ساخت و ساز اردوگاه با من 4 ساله پسر. شوهر من است, دستمزد روزانه کارگر ساختمانی. ما حتی نمی دانیم که او را گذاشته است. ما مجبور به تحمل بار تمام هزینه های مانند برق و هزینه های مدرسه غذا و هم دارو.

کارگران مهاجر در این ساخت و ساز اردوگاه کار برای یک شرکت چینی اما آنها پرداخت شده است لنگر انداخت و همیشه دیر است. آنها نمی خواهید را به هر گونه ادعا علیه کارفرمای خود را زیرا آنها می ترسند آنها را اخراج کنید. اگر آنها در حال پرتاب از کار آنها نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن دیگر کار می کنند و نمی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه از آنجا که مرزها بسته شده با توجه به شیوع کروناویروس. چیانگ مای, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

در ژوئیه محدودیت در کسب و کار برداشته شد و اکثر کسب و کار بازگشایی شد. اما با فروپاشی اقتصادی به ارمغان coronavirus بحران کسب و کار هنوز هم قادر به استخدام برگشت بسیاری از کارگران خود را. صدها هزار نفر از کارگران مهاجر در این کشور—اگر نه بیشتر—هنوز بیکار و بسیاری از آنها قادر به انطباق با اقتصاد “طبیعی است.”

میانمار مهاجران تحت تاثیر COVID-19 آمده به دریافت مواد غذایی جزوه سازماندهی شده توسط یک چند قومی اخوان به رهبری Johny Adhikari در وات سای Moon Temple. چیانگ مای, تایلند مارس سال 2020 است. عکس و عنوان توسط Jittrapon Kaicome/نواحی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>